לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה  ✡ ברוכים הבאים לפורום יהדות ✡  חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > יהדות והלכה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-04-2008, 07:34
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "אולי (וזה ניחוש פרוע) מכיוון..."

זה לא דף אחר... זה מורץ כפונקציית JS שאמנם נטענת ממקום אחר, אבל זה פועל ה DOM הרגיל של ה document של הפורום...

מצטער, לא ברור לי איך HTML Entity שזה משהו שנועד בדיוק כדי לא להיות התו המיוחד, יהפוך לתו המיוחד באיזו צורה שהיא (למעט תצוגה למשתמש) - ובמיוחד למה הוא עושה את זה רק אצל חלק מהאנשים, והמעניין הוא, שזה אחיד לכל הדפדפנים אצל אותם המשתמשים...

אתה מוזמן לנסות ליצור דף HTML נקי על המחשב שלך ולראות מה קורה כשאתה כותב בו:
קוד:
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Strict//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd"> <html dir="rtl" lang="he"> <head> <title>bla bla</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=ISO-8859-8-I" /> </head> <body> <marquee DIRECTION="Right" SCROLLDELAY=3 SCROLLAMOUNT=2><script language="JavaScript" src="http://jewishline.services.shimi.net/?encode=iso-8859-8-i"></script></marquee> </body> </html>

(ואני עוד נחמד כאן ויוצא מנקודת הנחה מוזרה שהעובדה שזה נמצא בתוך טבלה של td שלה יש id שגורם ל CSS - אין לזה קשר... )

חזרה לפורום
ישן 01-05-2008, 08:33
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "אמממ.... נותן לי דף ריק....."

אז ככה...

FF 2 הוא עדיין מהתקופה שבה הם סרבו בתוקף לממש קריאה "נכונה" של קוד לא תקני, כגון marquee. אני מהמר שאם תוריד את ה marquee הכל יהיה בסדר. באקספלורר 6 - טוב - כאן מדובר על האפליקציה עם הכי הרבה באגים בעשר השנים האחרונות; זו לא הגירסא האחרונה, ולכולם אמור להיות 7 כי מיקרוסופט דחפה את זה ב Windows Update לכולם. מי שלא "שדרג" - כנראה שמשהו מנע ממנו - מעניין מה...

לגבי אופרה, טוב, זה כבר לא ממש חוכמה. מה כן עובד באופרה? (אתה יכול לנסות להוריד את הפרמטר של הקידוד ואז הסקריפט ישלח את הפלט שלו ביוניקוד, אולי זה יעזור לדפדפן הזמרת...)

אני מקווה שאתה מבין שלא הגיוני שאם לקוד הזה יש בעיות של string escaping - זה לא היה פועל בשום דפדפן, כי זה היה שובר את ה JS. אם הבנתי נכון, את בדיקותיך עשית על קוד ה HTML שאני נתתי, והצלחת לשחזר את הבעייה. אם זה אכן כך, תוכל בקלות להעתיק את השורה מהסקריפט שלי, לשנות אותה כרצונך באיזה סוג של בדיקה שתרצה, לאחסן אותה על שרת כלשהוא, ולהפנות את ה HTML לשם ולראות...

לי זה מריח כמו באגים במימוש של Marquee עם התערבות ב DOM על ידי קוד שהוא לא חלק מהדף... (זו הסיבה, לדעתי, ששינוי גודל המסך באיכספלורר גורם לרענון המידע ואז להצגתו...)

חזרה לפורום
ישן 23-04-2008, 12:05
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אני משתמש ב: Mozilla/5.0..."

האמת שאני הסתכלתי משני מחשבים ובאחד זה עובד ובשני זה לא.

בשניהם אני משתמש ב- IE ודווקא בזה שלא עובד לא מותקן שום אנטיווירוס או פיירוול..

עריכה: כרגע שמתי לב במחשב שלא עובד - שב-3 שניות הראשונות אני מספיק לראות את ה- "היום יום רביעי.." ומייד אחרי זה נעלם... (כשהדף נטען - השורה מתחילה לעבוד.. כשזה מגיע ל- Done-זה מפסיק)
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

נערך לאחרונה ע"י dani90 בתאריך 23-04-2008 בשעה 12:13.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:52

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר