לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-04-2008, 16:33
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
את מה לא ניתן להעמיד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "צעיר התפשט ב"טיב טעם" במחאה על חוק החמץ. ניתן להעמידו לדין על מעשה מגונה בפומבי?"

לדין ?

מה השלב הבא ? חוזרים לשריפת חנויות ?
ואם הוא מתערטל לצורך מחאה, מה הבעיה שלו ושל חבריו המתערטלים עם פרסומות חושפניות לצורך פרנסה ?

מה בכלל מחפש אותו נודיסט בחנות של טיב טעם ? הוא סיים את לימודיו להיום ?
שיצא מהר מהצלחת ומהמכולת של אנשים אחרים ויתעסק בשלו.

אולי לפני 2000 שנה כשלא היו טיב טעם, מזרע, מאכלי ים ואינטרנט חוקי כפייה היו יכולים להתקבל בהבנה, היום זה לא מעודכן, חולני, מסוכן ודי מגעיל. אני לא חושב שהדת היהודית היא כזו, מעוררת שאת נפש וגועל נפש.
העיקר לצחוק על המוסלמים ועל הדת האלימה שלהם אנחנו יודעים.
אנחנו לא פחות גרועים מהם אם אדם מבוגר חושף את מבושיו ליד ילדים קטנים על מנת לכפות עליהם את אמונתו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-04-2008, 16:40
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "את מה לא ניתן להעמיד"

קודם כל 27 זה לא מבוגר.

שנית הוא רק הציג את עצמו כבחור ישיבה ואין כרגע כל אימות בתקשורת לזהותו. (אבל יש כאלה שתמיד ישמחו ויקפצו להאשים את היהודי, ועוד יגידו שהוא לא פחות גרוע מערבי בן דת אלימה).

להגיד שהדת המוסלמית היא אלימה זה אנדר סטייטמנט. צא ולמד מה עשו הערבים לאויביהם הערבים, כי זה לא פחות ממה שעשו לאויביהם המערביים.

ואם אתה משווה "אותנו" שאחד משלנו התערטל בסניף לממכר חזירים, שרצים ושאר טרפות, להם בעלי הדת האלימה, אתה גם משווה מין (תרתי משמע) בשאינו מינו.

יצאת לא חכם ולא צודק.

ישן 21-04-2008, 21:25
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
קשקשני..

ראשית, הבחור לא חשף את מבושיו, כתוב בפרוש שהוא הסתיר את מבושיו. הילדים, אם היו שם, לא ראו שום דבר שאינם יכולים לראות בחוף הים.

שנית, מדובר בצעד מחאתי שננקט על מנת לברר את הסוגייה העקרונית "האם חנות היא מקום פומבי". אם כולם שווים בפני החוק ובית המשפט מוסמך לפרש את החוק על פי ראות עיניו, הרי שטיב טעם איננה מקום פומבי , אלא מקום פרטי ומכאן שמותר ועוד איך להפגין חוסר "טוב-טעם" ולהתערטל ב - "טיב טעם" כאילו היה מדובר בחוף הים. השאלה היא אינה שאלה דתית, אלא שאלה חוקית וזכותו להתערטל כדי להצביע על הפרדוקס.

אני מניח שזה רק המתערטל הראשון וגדודים של מתערטלים יבואו לטוב טעם וישמחו את לבב הקונים והחתולים והפיגולים במעט עירום חסידי וליטאי. כך ראוי לפי בית המשפט, אין זה אלא צעד חוקי להפליא..

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 22-04-2008, 09:51
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
מה בכלל מחפש אותו נודיסט בחנות של טיב טעם ?

לא צריך להתעצבן,אולי היה לו סתם חם.+33 מעלות בצל.יש שם אוורור,מזגן,אוכל,שתייה...

ציטוט:
העיקר לצחוק על המוסלמים ועל הדת האלימה שלהם אנחנו יודעים.

1.בספק אם הייתה התייחסות כה אינטנסיבית מצדנו לנושאי דת האסלאם,אילולא כל הסביבה שלנו הייתה מוסלמית.
2.תאורטית אולי אנחנו יותר אלימים מנוצרים ומוסלמים יחד,אך בפרקטיקה דפקו תמיד אותנו,בין אם במכוון ובין אם כבדרך אגב.בטח פחדו שנתחיל ליישם את כל מה שכתוב בתורה בהווה.

ציטוט:
אם אדם מבוגר חושף את מבושיו ליד ילדים קטנים על מנת לכפות עליהם את אמונתו.

"זרוק את החמץ,או שאני אוריד גם את הגרב הזאת!" כפייה דתית נוסח נודיסט אגרסיבי.

ישן 21-04-2008, 22:15
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
או, הגענו לנקודת הסכמה.
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "חוק השבות ? .. אהה זה שהביא..."

אכן לפי החוק אני צודק. איך משנים חוקים במדינת ישראל? האם באמצעות בתי המשפט או באמצעות המחוקקים בכנסת?

לדעתי חוק החמץ סביר, הוא אומנם פוגע בזכויות החילונים, אך באופן מידתי (רק שבוע) ולתכלית ראויה (זכרון היסטורי)

חושב שחוק החמץ אינו ראוי? בבקשה, שהמחוקק בכנסת ישנה אותו.

אנא הבן, בית המשפט מנצל את העובדה שיש כאן חוק, שאינו פופולרי בכל שכבות הציבור, כדי לפרש אותו בצורה עקומה ולסלף אותו. כך מקבל בית המשפט לגיטימציה, לעוות, לפסול ולפרש בצורה עקומה חוקים אחרים, הרבה יותר חשובים מחוק החמץ , חוקים שיש בהם עניין של חיים ומוות. לדוגמא- בית המשפט קובע שהחיילים לא יכולים להפעיל את "נוהל שכן" שהשב"כ לא יכול להפעיל לחץ פיזי על עצורים, קובע את תוואי גדר ההפרדה וכו וכו'...העניינים האלה כבר אינם חמץ ומצה אלא עניינים של חיים ומוות. ומי שלא רוצה שבית המשפט יתערב בחקיקה בנושאים אלה - עדיף שיתנגד גם לסילוף חוק החמץ כדי שלא לתת לתופעה הפסולה הזאת לגיטימציה.

מקווה שהצלחתי לשכנע אותך

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 21-04-2008, 20:51
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
הילדים אומרים "אבל הוא התחיל"!
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "ואחרי זה אומרים שההכללות שלי..."

אין לי שום עניין בהכפשת הציבור החרדי: רובו ככולו גם לא נמצא בפורום פרש, פורום רוטר.נט או פורום אחר. הדיונים, בכל הרמות, בטוקבקים, פורומים ובלוגים ממילא מצומצמים לקהל מסויים. בפרלמנט כזה, שמראש מורכב מהיותר דעתנים/קשקשנים/מתפלמסים (וכו') שמכל סקטור, ישנם כאלה המתיימרים להציג את הציבור החרדי כאנטי תזה לזה החילוני. מכיוון שלא תמיד הולכים בדרך הישר של הדגשת חלקם של החרדים בפעולות צדקה (ולא, לא אוספי פיסות העור, אלא ארגונים שתרומתם מבורכת גם בסקאלה חילונית) אלא משתדלים להתמיד בהכפשת החילונים כ"עדר אוכלי טריפות, בועלי נידות, רבעי יהודים וצרכני פורנוגרפיה/מריחואנה", אין מניעה אלא לצאת נגד אותם פלמסנים בהפוך על הפוך של אותן אמירות. הקונים בטיב טעם הם "ערב רב של ספק יהודים" בדיוק באותה מידה ש"חרדים זה אנשים שרואים או: ברחוב רבי עקיבא עם עגלת תינוק טנדם, או ברחוב נווה שאנן עם שקית נייר ועליה כתוב "מעדניית שאטובריאן, רחוב רבי בנימין מטודלה, הר נוף ירושלים, ובתוכה חפץ בגודל של בערך 12X16 ס"מ".

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:45

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר