לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-04-2008, 09:08
  end__game end__game אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי illi שמתחילה ב "ל- yitzy ול- end__game"

לדעתי לרכוש ניקון 60 או 40 לא משתלם פשוט לא אוהב מצלמות שסרסו אותה בצורה מוגזמת.

ואני מדבר על העדר מנוע המצלמה.
בניקון לדעתי צריך להסתכל על מצלמות 80 ומעלה.
הייתי מציע לך לעשות חיפוש בלינק שננתי לך כי כול השאלות של רכשות עדשות שנמצעות זמן מה בשוק כבר נשעלו. לדעתי עם אתה בניקון אז יש 17 -55 שנחשבת מעולה 2.8 גם יקרה מאוד.
ואת 70 -200 זה בעצם הסט לרוב הציולמים.
ובקנון יש 70 -200 ישנם כמה גרסאות. עם או בלי מייצב או צמצם שהוא 4 במקום 2.8.
וברחב יותר לא כול כך מתמצא בקנון.

עכשיו שמתי לב שיש מגבלת תקציב. של 1K לעדשה.
בניקון הייתי הייתי מציע לחפש את 18 -70 יד שנייה.

עוד לינק בעברית לעולם הניקון(אתר מאוד מקצועי.) ולא רק ניקון.

http://www.kramery.com/

נערך לאחרונה ע"י end__game בתאריך 23-04-2008 בשעה 09:22.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-04-2008, 15:05
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי illi שמתחילה ב "אהלן [b]end__game[/b] אני..."

אנחנו תמיד שמחים לעזור, אבל יש שאלות שנשאלות כל כך הרבה פעמים שכבר מעייף להגיב עליהן ב Copy paste. חיפוש בד"כ מוצא תשובות לכל השאלות שכבר שאלו לפניך.
חנויות צילום, אגב, ימליצו לך תמיד על מה שיש להם במלאי. לעולם לא על הדבר שהכי מתאים לך.
בפורום, כיוון שאין לנו כוונות רווח עליך, אנחנו נחפש את המצלמה שהכי מתאימה לך.
התפקיד שלך יהיה למצוא חנות שמוכרת את המצלמה שהכי מתאימה לך (שים לב, לבחור חנות לפי מצלמה, ולא לבחור מצלמה לפי חנות).

בנוגע למצלמות ועדשות, בשביל תקציב נמוך כפי שרשמתי, יש לך את הקיט של D40 עם 18-55 ו- 55-200.
אדי כתב לך שאתה יכול לקנות עדשה ב 5,000 שקל שנותנת מעלה כמו של שתי העדשות יחד והיא 18-200 VR.
להתחלה, זה בסיס לא רע. אם התקציב מאפשר הגדלה אינסופית, אפשר לשאול על עדשות פחות מיינסטרימיות (רחבות בטירוף או איכותיות בטירוף) ועל גופים יותר אקזוטיים. אבל באמת שצריך לעמוד במסגרת תקציב כלשהי כי להמליץ על ציוד באוויר... זה סתם.

ישן 23-04-2008, 17:29
צלמית המשתמש של Kobmyster
  Kobmyster Kobmyster אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.05
בתור בעל D300 ועדשת 18-200VR..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי illi שמתחילה ב "התלבטות בין קנון d400 לניקון d300 או d60"

קודם כל - המצלמה הזו לא פשוטה לתפעול. נכון שאפשר להעביר אותה למצב אוטומטי, אבל גם על פורשה אפשר לנסוע ב-50 קמ"ש בעיר (או בקיצור - חבל על הכסף אם לא תנצל את היכולות שלה).
ממליץ להתחיל שלב קודם ולהכיר את עולם הצילום ואז להתחיל לזרוק כסף בכמויות - ניקון D80 תהיה מצויינת בשביל מטרה שכזו ולא הייתי הולך על D40 או D60 (מנוע הפיקוס של העדשות, אין לי כוח להכנס לזה, תריץ חיפוש).

יתרון אחד משמעותי שאני מוצא לניקון על-פני קנון במקרה הזה הוא העדשה. כולם יכולים לקפוץ עד מחר, אבל גם כשיש לך ערימת זכוכיות בשווי 8000$, להתחיל להחליף עדשות בטיול כל כמה דקות זה מעצבן. ה-18-200VR לא מושלמת, אבל כבר כמעט שנתיים שהיא לא יורדת לי מהמצלמה כי היא בהחלט העדשה האולטימטיבית לטיולים וכזאת עדשה באיכות קרובה אין לקנון או לחברות צד שלישי בארסנל.

לא מאמין לי? כנס ללינק הזה ותקרא את חוות דעתו של יוסי, לדעתי הבוחן האיכותי ביותר שניתן למצוא ברשת בעברית.

אני חושב שאחרי שאחיך יסתובב קצת עם D80 וה-18-200VR (קצת = חצי שנה לפחות, כולל כמה טיולים רגליים של יומיים-שלושה) הוא ידע לומר טוב יותר מהו הצורך שלו ויוכל להחליט האם ומה צריכה להיות הקנייה הבאה.

הכל כמובן, מניסיון אישי שלי. אחרים יכולים לחלוק עליי...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:18

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר