לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-04-2008, 09:03
צלמית המשתמש של danielco2
  danielco2 danielco2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.01
אני מאוד מקווה שאתה ציני !
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי לב כל-רואה שמתחילה ב "[QUOTE=danielco2]כי על כל אחד..."

אתה שואב את זכותך על הארץ מאותו סופר ערבי שאמר שיש לך זכות עליה?

ומה עשית עד כה? ויותר מזה - לו היה אותו סופר מכובד אומר שאין לנו זכות על הארץ - היית אורז את המזוודות?

זכותי על הארץ, לטעמי, נובעת מההיסטוריה הארוכה של העם היהודי במקום הזה, מהכמיהה של יהודים משך 2000 שנה לחזור לבנות את ציון וירושלים. אני לא מתבייש לאמר, שגם מהאמונה שלי בהבטחתו של אלוהים את הארץ לעם ישראל. אין לנו מקום אחר עלי אדמות שהזיקה היהודית אליו כה חזקה, שכל ההיסטוריה שלנו הייתה בו, ושיכול היה לאחד בו את העם היהודי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-04-2008, 23:37
  לב כל-רואה לב כל-רואה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.02.08
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי danielco2 שמתחילה ב "אני מאוד מקווה שאתה ציני !"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי danielco2

זכותי על הארץ, לטעמי, נובעת מההיסטוריה הארוכה של העם היהודי במקום הזה, מהכמיהה של יהודים משך 2000 שנה לחזור לבנות את ציון וירושלים. אני לא מתבייש לאמר, שגם מהאמונה שלי בהבטחתו של אלוהים את הארץ לעם ישראל. אין לנו מקום אחר עלי אדמות שהזיקה היהודית אליו כה חזקה, שכל ההיסטוריה שלנו הייתה בו, ושיכול היה לאחד בו את העם היהודי.

כן. הייתי מאוד ציני, אם כך אתה מגדיר את נוסח הכתיבה בהודעה הקודמת שלי :-).

אתה צודק ב 100% בטיעונך. אני חושב שארץ ישראל היא ארצו של עם ישראל בלבד.
ובטח שלא ארצם של הפלסטינים, כפי שהיא אינה ארצם של הפיליפינים.

למעשה, הבעלות על הארץ הזו,
הוא ויכוח היסוד כאן במדינת ישראל.
אני ואתה חושבים שאנחנו היהודים, בעלי הבית כאן.
אך לא כך חושבות האליטות במדינת ישראל.
מי שאינו מאמין שזוהי ארצם של היהודים, עושה פעולות המוכיחות זאת.
לדוגמה, אהוד אולמרט מוכן למסור את רמת הגולן כולה לסורים תמורת שלום. רמת הגולן, היא חלק מארץ ישראל. מי שמאמין שזו ארצו, אינו מוסר חלקים ממנה לאויביו. אפילו תמורת שלום אמיתי.
מי שמאמין שזו ארצו, ייצא למלחמה נגד כל מי שמערער בצורה בוטה על הריבונות של העם היהודי בארץ הזו.
ולא רק שהוא ייצא למלחמה הזאת, הוא גם ינצח בה. כי הצדק נמצא איתו.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://he.manhigut.org/templates/mlevi/cutimages/top_logo.jpg]

"צדק צדק תרדוף"

ישן 25-04-2008, 01:09

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי danielco2 שמתחילה ב "במצב אוטופי - אפשר היה "להתחלק" איתם בארץ"

ציטוט:
אבל במצב הנוכחי, בו כל הושטת אצבע מביאה לגל טרור רצחני, וכל סיכוי לשלום לא נראה כלל באופק - אין סיכוי כזה, וצריך להחליט - הם או אנחנו. אני בוחר בנו.

פה אני כבר לא מסכים איתך.
גם אם זה באמת היה מביא שלום אמיתי,
לא הייתי מוכן לחלוק איתם את ארץ ישראל.

ארץ ישראל היא ביתם של היהודים בלבד.

האם היית מוכן לחלוק עם מישהו,נחמד ככל שהוא יהיה, את ביתך???

אם המטרה שלך היא לעשות שלום, אינך שונה מן השמאל.

המטרה שלי היא להקים פה מדינת לאום יהודית תרבותית, ודמוקרטית,
שתשמש ככלי להגשמת המטרה של העם היהודי- והיא : תיקון העולם במלכות ש-די.

בעיית הערבים והתרבות האסלאמית הרצחנית שלהם, היא בסך הכול מכשול אחד בדרך להגשמת המטרה שלי.

אני לא מוכן לחלוק איתם את ארץ ישראל כפי שאין אנו מוכנים לחלוק אותה עם הפיליפינים, הרוסים,
הנוצרים וכו'.

זה לא משנה כמה נחמדים הם.
כל עוד הם לא יהודים,
הם יקבלו זכויות אדם כאן, אך לא זכויות אזרח.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://he.manhigut.org/templates/mlevi/cutimages/top_logo.jpg]

"צדק צדק תרדוף"

ישן 25-04-2008, 01:25

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי danielco2 שמתחילה ב "גם אני לא !"

ציטוט:
אבל אני טוען, שגם מי שחושב שניתן היה לחלוק את הארץ - יכול לדבר על חלוקת הארץ במצב שלום, לא כפי שיש לנו כעת - מפנים את עזה, וחוטפים. מפנים את לבנון - וחוטפים.
\

העניין הוא שגם אם הייתי יודע מראש ב 100% שמסירת שטחים תפסיק את הטרור הערבי,
הייתי מתנגד למסירה בכל זאת.
כי אני פשוט מאמין שזו ארץ היהודים בלבד, ולא ארצם של אחרים.
צבא ישראל מספיק חזק על מנת להכריז על מלחמה מול האויב הערבי, ולנצח אותו.

"צדק צדק תרדוף"

ישן 25-04-2008, 11:25
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי לב כל-רואה שמתחילה ב "[QUOTE=danielco2]אבל אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי לב כל-רואה
\העניין הוא שגם אם הייתי יודע מראש ב 100% שמסירת שטחים תפסיק את הטרור הערבי,
הייתי מתנגד למסירה בכל זאת.
כי אני פשוט מאמין שזו ארץ היהודים בלבד, ולא ארצם של אחרים.

באיזה מובן?למשל בגרמניה צעקו:"גרמניה לגרמנים!",ברוסיה הניאו נאצים ולאומנים אחרים אומרים:"רוסיה לרוסים,לא רוצים פה קווקאזים ויהודונים".
אתה מסכים עם ססמאות אלו?מה הכוונה "ארץ יהודים בלבד"?כמובן שאני מסכים,שאמור להיות פה רב יהודי,ויותר מכפי שהוא היום(כ-76%) ,עם ממשל יהודי-ציוני,אך מה עם כל הגויים שפה?במה שונות זכויות אדם מאלה של אזרח?

זה מצב אוטופי.

ישן 23-04-2008, 14:20
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "סופר יהודי: לערבים זכות על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי HummerH1
סופר יהודי: לערבים זכות על א"י

השאלה איזו ספרות אתה מעדייף, ספרות מקור או ספרות מתורגמת ?

זה מהסוג של ישראל שמיר ועוד אחד בשם נורמן פינקלשטיין. שניהם "חובבי" ישראל.
נכון,אפשר למצא מקרים מעניינים,הגובלים בפרדוקסליות.בחורה יירדנית מוסלמית,באיזה אתר טוענת שאין דבר כזה פלשתין ושזו ארצם של יהודים.
כל אלה אן רק תמיכות קטנות ולא הביסוס שלנו לחיות פה.

עם כל הכבוד לסופר עיראקי זה(דרך אגב,איני בטוח,מהי רמת המוסלמיות שלו,אם הרמז מובן)
אני טוען גם,שיש לנו זכות היסטורית וגם מוסרית על פיסת אדמה זו.
שמואל כץ כתב ספר נחמד בשם "אדמת מריבה" שבו הוא בדיוק שם דגש על זכויות היסטוריות שלנו בלי שום קיצוניות כהניסטית.

ישן 25-04-2008, 12:59

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "סופר ערבי: ליהודים זכות על א"י"

את התגובה הזאת אני כותב בעיקר למשתמשים:

" 1student" ו "ישראל היפה" אך כמובן , כולם יכולים להשכיל ממנה.

אני באמת מאמין בכל ליבי שארץ ישראל ומדינת ישראל,
שייכים אך ורק לעם ישראל.
כן, אני מאמין באמרה "ישראל לישראלים ! ", זאת אומרת - ליהודים.
כל גוי שבעולם, ולא משנה מאיזה גזע או מוצא הוא, יכול להתגייר (בתנאי שהוא באמת מאמין ביהדות),
ולקבל אזרחות ישראלית מלאה.
אך גם אם כל היהודים שבעולם היו מגזע אחד,
לא היה מדובר פה בגזענות, מאחר ואין פה שום טענה כלשהי כלפי נחיתות של גזעים אחרים,ועליונות של הגזע היהודי, אלא נחיתות של תרבויות אחרות, ועליונותה של התרבות היהודית.
עלינו להבין שזהו הייעוד של היהודים לחיות ולהקים מדינה בארץ ישראל.
לאו דווקא בגלל הבעיות הקיומיות שלהם בארצות אחרות. אלא בעיקר בגלל שזהו הייעוד שלהם.

ההבדל ביני לבין הרוסים והגרמנים, הוא שאני מאמין שיש לתת זכויות אדם לכל אחד,
ואילו הם לא מאמינים בכך.
גרמניה, רוסיה צרפת ארה''ב, ומדינות רבות אחרות, הוקמו על בסיס של לאומיות פוליטית ולא לאומיות אתנית המבוססת על דת או תרבות כלשהי. ישראל, לעומת זאת, הוקמה על בסיס של לאומיות אתנית הקשורה בתרבות ובדת היהודית. יוצא מכך, שהאפליה שהמדינות הללו עשו ליהודים, אינה מוצדקת כלל וכלל.

נשאלת השאלה :
מהן זכויות אזרח ומהן זכויות אדם ?

זכויות אדם הן לדוגמה:
הזכות לחיים, הזכות לשלמות הגוף, הזכות לקניין ולבעלות על ממון אישי, הזכות להאמין בדת כלשהי,
חופש הביטוי, חופש ההפגנה, הזכות לשם טוב, הזכות להליך משפטי הוגן, הזכות לכבוד ועוד ' .
למעשה, זכויות אדם מעניקות לבני האדם רמה בסיסית של חיים.

זכויות אזרח הן לדוגמה:
הזכות לבחור ולהיבחר ברשויות המדינה, הזכות לקבל שירות מן המדינה(במידה ויש במדינה מאפיינים סוציאל-דמוקרטיים), ועוד הרבה זכויות אחרות שהמדינה מחליטה אם לתת אותן לאזרחיה או לא.
זוהי זכותה הבלעדית של המדינה, להחליט מי ראוי לקבל אזרחות ומי לא.
אך אין המדינה רשאית ליטול זכויות אדם מאוכלוסיות שונות.

היהודים שלמו בחייהם על מנת שיוכלו להיות ריבונים על ארץ ישראל ולפתח אותה.
חללי צה''ל נפלו בשבי ואיבדו את מותם, לא בשביל שנעניק אזרחות ישראלית לכל איזה "פלסטיני" שרוצה בכך, אלא בשביל שנפתח את התרבות היהודית שלנו בארץ ישראל-במדינת ישראל, יחד עם המודרניות.

אין אף עם בעולם שיש לו זיקה כל כך חזקה לשטח גיאוגרפי מסויים,
כמו העם היהודי.

במדינות דמוקרטיות רבות כדוגמת גרמניה וארה''ב, חיים הרבה תושבי קבע ללא אזרחות,
ללא זכות בחירה פוליטית, אך עם זכויות אדם מלאות, ולכן הם חיים חיים מאושרים.
גם מדינת ישראל מעניקה זכויות אדם מלאות לכל מי שאינו אזרח שלה, אך גר כאן למרות זאת.
לא רק שהיא מעניקה זכויות אדם מלאות לערבים, אלא, היא גם מספקת בחינם חשמל מים ותשתיות לערביי עזה !!!!!!!!!! ומתעלמת מבניות בלתי חוקיות שלהם !!!!!!!!

מטרתו של העם היהודי, היא לתקן את העולם במלכות ש-די. הוא אומר את זה 3 פעמים ביום בתפילותיו.
הכלי היחיד שיכול להגשים מטרה זו, הוא קיומה של מדינת לאום יהודית-תרבותית ודמוקרטית כאן בארץ ישראל. על המדינה לשאת אופי ותרבות (תרבות ולא דת!) יהודית. עליה להחיל את הריבונות היהודית על כל שטחיה של ארץ ישראל, ולהעניק אזרחות ישראלית אך ורק ליהודים, ולשלול את האזרחות הזו מכל מי שאינו יהודי. חובה עליה לשמור על זכויות האדם של כל התושבים החיים כאן בין אם הם יהודים או לא.

אני לא מאמין שיש לגרש את הערבים מישראל, כי אני לא רוצה לפגוע בזכויות האדם שלהם.
60 % מערביי יש''ע מעוניינים להגר מכאן, ולכן המדינה חייבת לעשות כל שביכולתה בשביל לעודד אותם להגר מכאן. אם תוכנית ההגירה לא תצליח, והמצב הבטחוני בארץ לא ישתפר למרות זאת,
אני אעדיף לגרש את כל הערבים מכאן, מכיוון שאיני מוכן שהאוכלוסיה הזאת תמשיך לסכן את חייהם של כל תושבי המדינה.

ליהודים יש ארץ אחת בלבד והיא ארץ ישראל. לערבים יש 22 (אם אני לא טועה) ארצות משלהם.
ערב-הסעודית, ירדן, סוריה,מצרים, לבנון, עיראק, איראן ועוד .

אף אחד לא יחשוב על לגרש את הפיליפינים החיים כאן בהמוניהם מהסיבה הפשוטה שהם אינם מערערים על מצבה הבטחוני של מדינת ישראל וגם לא על הזהות היהודית שלה.

לצערי הרב,
כיום,
מדינת ישראל אינה מדינה יהודית, ובוודאי שאין לה תרבות יהודית, היא גם לא דמוקרטיה.
היא אפילו לא מדינה של לאום אחד. מיום ליום, היא הופכת להיות יותר ויותר מדינה דו-לאומית.
מדינה של הלאום הערבי, והלאום היהודי.
מדינת ישראל רחוקה שנות אור מהגשמת מטרתו של העם היהודי.

מי שחושב שאני מבלבל לו ת'מוח בטענה שלי שישראל אינה דמוקרטיה,
כדאי שיבחן שוב את המציאות הישראלית:

דמוקרטיה, היא קודם כל שלטון עם. העם הוא הריבון על המדינה, הוא זה שמחליט מה ייעשה במדינה שלו.
בישראל לא קיימת הפרדת רשויות כמו שצריך.(הרשות השופטת למשל, יכולה לבטל חוק שהתקבל ברשות המחוקקת). באופן עקרוני, יש לאזרחים זכות בחירה אך ורק לרשות המחוקקת (הכנסת). וגם אז, הם אינם בוחרים באופן ישיר את חברי הכנסת, אלא בוחרים את המפלגות שלהם. מי שמחליט אילו אנשים ישבו בכנסת, הם לא האזרחים הפשוטים, אלא מתפקדי המפלגות. ישראל והולנד הן המדינות הדמוקרטיות היחידות שאינן מחולקות לאזורי בחירה, אלא משתמשות בשיטת הבחירות הריכוזית.

חשוב לציין שמשאלי עם הם אינם דבר נפוץ במדינתנו.
זוכרים שאריאל שרון סירב לעשות משאל עם בנוגע להתנתקות, ואף התעלם מתוצאות המשאל של מתפקדי המפלגה שלו (כ- 60% מהם התנגדו להתנתקות) ?
כל סירוב לעשיית משאל עם הוא מהלך שנוגד את הדמוקרטיה בצורה חריפה ביותר.
מאחר ומשאל עם מראה את רצונו של העם. מה שהעם רוצה, זה מה שצריך לקרות.
יש עוד מליון ואחת דוגמאות מדוע ישראל אינה דמוקרטיה אמיתית , אלא דמוקטטורה (דיקטטורה במעטה של דמוקרטיה). החל משלילת זכויות אדם מסויימות מאזרחיה, וכלה בגירוש המוני של יהודים הפוגע בזכות לקניין שלהם, בזכות לכבוד ועוד.

המפלגה היחידה אשר המטרות והערכים שלה מתקרבים איכשהו למטרתו של העם היהודי, היא מפלגת הליכוד. לא ש''ס, לא קדימה, אפילו לא המפד''ל או ישראל ביתינו, לא העבודה, בטח שלא שינוי, אלא רק הליכוד. מפלגת הליכוד, היא מפלגת שלטון עממית המהווה מיקרוקוסמוס של החברה היהודית-ישראלית. הבעיה היא, שמפלגת הליכוד מסובכת בעצמה כהוגן. מעולם לא קם מנהיג ראוי לליכודניקים שדבק במטרות המפלגה. גם לא בנימין נתניהו. הדרך היחידה להציל את ישראל מן הקריסה בה היא נמצאת, היא להעמיד מנהיגות ראויה לליכודניקים ולהגיע איתה לשלטון.
לכן בחר משה פייגלין, יו''ר חטיבת מנהיגות יהודית בליכוד, להעמיד את עצמו כמתמודד לראשות המפלגה והממשלה. אחוזי ההצבעה עבורו בפריימריס, רק עולים עם הזמן. בבחירות האחרונות קיבל כ 23% מן הקולות. כיום הוא נחשב למספר 2 בליכוד. התודעה של הישראלים למנהיגות יהודית הולכת וגוברת.
עם ישראל מחכה למהפכה, ורק הליכוד יכול לעשות אותה.

"צדק צדק תרדוף"

נערך לאחרונה ע"י לב כל-רואה בתאריך 25-04-2008 בשעה 13:03.
ישן 30-04-2008, 08:58
  elsz elsz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.08
במיוחד היום
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "סופר ערבי: ליהודים זכות על א"י"

באילו מדינות שאתה מכיר חיים 30% מהתושבים ללא זכויות, תחת דיכוי ובתנאים מחפירים. אולי ראיתה סרט וחשבתה שזה ערוץ נשיונל-ג'אוגרפיק?
במיוחד היום אני רוצה לשמוע מכל גאוני הפתרונות שישאירו אותנו לבד בארץ הזו, כיצד הם מתכוונים לעשות זאת.
אם יש למי מכם טלפון של קוסם שיכול בהינף מטה להשאיר רק את העם היהודי ממערב לירדן - שישלח לי את הטלפון, אני מוכן לממן א הקסם.
כל מי שלא נמצא ברשותו כרטיס הביקור של אותו קוסם, יכולים להתקשר לחברות הובלה שיכינו את האוטובוסים לפינוי כל הלא יהודים מהארץ (אפשר גם ברכבת....).
תפסיקו להתמם, תורידו את המסכות, תגידו את האמת, אתם רוצים לפחות טרנספר. אני מאוד לא אוהב את דעות הימין אבל את הקיצוניים אני לפחות מעריך על יושרם והיכולת שלהם לאמר את אשר על ליבם. כל שאר משחיתי המילים הם או פחדנים או קשקשנים.

תתעוררו, חייבים להפרד מהם לפני שהם יבלעו אותנו.

ושוב, אני מעריך ואוהב את כל מי שהעם הזה חשוב לו מטעמים אמיתיים ואידאולוגיים אז אל תתחילו עם שנאה, הסטה ושאר ירקות.

גרמניה - לא נשכח ואני גם לא אסלח.
"את השואה צריך לזכור ולא לחיות" (רוחמה ליפשיץ, קיבוץ גן-שמואל, איבדה את כל משפחתה).
ישן 30-04-2008, 09:55

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי elsz שמתחילה ב "במיוחד היום"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי elsz
באילו מדינות שאתה מכיר חיים 30% מהתושבים ללא זכויות, תחת דיכוי ובתנאים מחפירים. אולי ראיתה סרט וחשבתה שזה ערוץ נשיונל-ג'אוגרפיק?
במיוחד היום אני רוצה לשמוע מכל גאוני הפתרונות שישאירו אותנו לבד בארץ הזו, כיצד הם מתכוונים לעשות זאת.
אם יש למי מכם טלפון של קוסם שיכול בהינף מטה להשאיר רק את העם היהודי ממערב לירדן - שישלח לי את הטלפון, אני מוכן לממן א הקסם.
כל מי שלא נמצא ברשותו כרטיס הביקור של אותו קוסם, יכולים להתקשר לחברות הובלה שיכינו את האוטובוסים לפינוי כל הלא יהודים מהארץ (אפשר גם ברכבת....).
תפסיקו להתמם, תורידו את המסכות, תגידו את האמת, אתם רוצים לפחות טרנספר. אני מאוד לא אוהב את דעות הימין אבל את הקיצוניים אני לפחות מעריך על יושרם והיכולת שלהם לאמר את אשר על ליבם. כל שאר משחיתי המילים הם או פחדנים או קשקשנים.

תתעוררו, חייבים להפרד מהם לפני שהם יבלעו אותנו.

ושוב, אני מעריך ואוהב את כל מי שהעם הזה חשוב לו מטעמים אמיתיים ואידאולוגיים אז אל תתחילו עם שנאה, הסטה ושאר ירקות.

גרמניה - לא נשכח ואני גם לא אסלח.
"את השואה צריך לזכור ולא לחיות" (רוחמה ליפשיץ, קיבוץ גן-שמואל, איבדה את כל משפחתה).

סליחה???
30 % התושבים האלו נהנים מזכויות אדם מלאות!
יש הרבה מדינות דמוקרטיות בהן חיים תושבי קבע עם זכויות אדם ללא זכויות אזרח.
וחוץ מזה, ישנם ערבים המחזיקים באזרחות מלאה, ישנם כאלה המחזיקים באזרחות חלקית,
וישנם כאלה שלא מחזיקים באזרחות בכלל.
וישנם כאלה, שמקבלים חינם מהמדינה אספקה של מים חשמל ושאר תשתיות!!!

מעולם לא הייתה קבוצה אתנית כמו הפלסטינים, שקבלה תנאים כל כך נוחים להקמת מדינה משלה.
וראו איזה פלא, מדינת פלסטין עדיין לא קמה !

בניגוד אליה, מעולם לא היה עם אתני כמו היהודים שניסה בצורה כל כך נואשת ומסוכנת להקים מדינה.
וראו איזה פלא, מדינת ישראל כן קמה!

הפלסטינים אינם אלא ערבים לכל דבר. אין להם זיקה אמיתית לארץ ישראל, והם אינם מעוניינים באמת להקים פה מדינה.
60% מערביי יש''ע מעוניינים להגר מכאן.
ולכן, מדינת ישראל צריכה לעשות כל שביכולתה על מנת לעודד אותם להגר מכאן. וזהו הפתרון!

אני כבר מצאתי את הקוסם שלי. כפי שאתה יכול לראות הוא מככב בחתימה שלי.
בכלל, מייסדי 'מנהיגות יהודית', והוגי רעיון המהפכה האמונית,
הם אנשים שהולכים להיכנס להיסטוריה.

אני לא מאמין בטרנספר בתור פיתרון מיידי. אני חושב שלישראל יש עוד פתרונות אחרים בשביל להגיע לשקט בטחוני.
אבל, אם יתברר לנו בעתיד ששום פיתרון ושום דרך אחרת לא יעזרו לנו לשפר את המצב הבטחוני, נאלץ באמת לגרש אותם מכאן. הגירוש הזה אמנם יפגע בזכויות האדם שלהם,
אבל הוא יהיה צודק.

הוא יהיה צודק, כי אין "עם" אחר בעולם שאחוז הרוצחים בתוכו כל כך גבוה.
הוא יהיה צודק, כי אין "עם" אחר בעולם שמנהיגיו הם צוררים של אזרחי המדינה המארחת אותם.
הוא יהיה צודק, כי מעולם לא קמה אוכלוסייה כלשהי המסכנת כל כך את חיי התושבים הגרים במדינה המארחת אותם.

יש לי את הטלפונים והאי-מיילים של הקוסמים שאתה כל כך נואש למצוא.
הכנס לאתר שלהם-האתר של מנהיגות יהודית :
he.manhigut.org

הם נורא ישמחו אם תתפקד לליכוד ותממן להם את הקסם.

"צדק צדק תרדוף"

ישן 30-04-2008, 10:31
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
אם יש לך מטה קסם...
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי elsz שמתחילה ב "במיוחד היום"

שיגרום באחת לפלסטינאים להפוך את עורם (לא חלילה להפוך לאוהבי ציון - את זה גם מרלין הקוסם לא יוכל להשיג...) ולגרום להם להכיר בישראל ולהתחיל לפעול למען הקמתה של מדינה פלסטינאית בת קיימא לצידה של מדינת ישראל, השתמש בו עכשיו.
אם לאו, הפסק לפזר אשליות על פתרונות קסם נוסח "חזרה לגבולות 1967" ו"הכל בגלל ה'כיבוש'".
לערביי הארץ היו את כל ההזדמנויות להקים מדינה לצידה של מדינה יהודית, והם דחו את כולן. לא הגיע הזמן שהם ישלמו איזשהו מחיר על טעויותיהם ומשגיהם, שלא לומר על פשעיהם?
כשדחו את החלטת החלוקה ב-1947 הם איבדו לנצח את זכותם להקים מדינה ממערב לירדן. אם הם רוצים מדינה, שיבחרו מבין 22 המדינות שלהם. אם טוב להם פה (ובינינו, טוב להם), שיישארו, כתושבים (לא כאזרחים!) נאמנים, עם חלק מהזכויות וחלק מהחובות.

אם יש לך פתרון אחר, הגיוני, שעדיין לא נכשל, זה הזמן להעלות אותו. אם לא, הודה בטעותך.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:58

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר