לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום ASP חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > ASP
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-04-2008, 16:15
  tallb tallb אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.08
בעיה עם המסד נתונים חסר לי רכיב.

יש לי אתר וכשאני מפעיל אותו בבית הספר שלי הוא עובד בסדר אבל כשאני מפעיל אותו בבית הוא נותן לי את ההודעה הזו:

קוד:
Error Type: Microsoft OLE DB Provider for ODBC Drivers (0x80004005) [Microsoft][ODBC Microsoft Access Driver]‏‏שגיאה כללית ‏‏אין אפשרות לפתוח את מפתח הרישום 'Temporary (volatile) Jet DSN for process 0x1a4 Thread 0xc9c DBC 0xc13cd4 Jet'. /reg.asp, line 13

זה קובץ הASP:
קוד:
<html> <body bgcolor="666666" link="white" vlink="ffcc33"> <% username=request.form("username") password=request.form("password") prenom=request.form("prenom") nom=request.form("nom") age=request.form("age") email=request.form("email") path=server.mappath("DataBase.mdb") set c=server.createObject("ADODB.Connection") c.open "Driver={microsoft Access Driver (*.mdb)}; DBQ=" &path sq4="select * from table1 where (username='"&username&"')" set r=c.execute(sq4) if r.eof then session("member")="ok" sq="insert into table1 (username,password,prenom,nom,age,email) values('"&username&"','"&password&"','"&prenom&"','"&nom&"','"&age&"','"&email&"')" c.Execute sq Response.write "<font face='Copperplate Gothic Light' color='ffcc33' size='+2'></br><center> Success! </br> You may now access more pages!</center></font>" Response.write "<br/><br/><br/><a href='Main.html' target='center'><center>Back to the main page</center></a>" Else Response.write "<font face='Copperplate Gothic Light' color='ffcc33' size='+2'></br><center>Name already exsist's</center></font>" Response.write "<br/><br/><br/><a href='register.html' target='center'><center>Back to the registration page</center></a>" End If c.Close set c=nothing %> <center> <p></p> </center> </font> </body> </html>

גם חברים שלי משתמשים באותו קוד וזה עובד להם בבית ספר ולא בבית, אחד החברים אמר שיש רכיב שצריך להתקין שמסדר את זה... מישהו יכול להגיד לי מה? ומהר בבקשה אין לי הרבה זמן עד לדד ליין.
חזרה לפורום
ישן 23-04-2008, 21:28
  רמי ד רמי ד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tallb שמתחילה ב "בעיה עם המסד נתונים חסר לי רכיב."

אני בדקתי את הקוד וגם הרצתי אותו. והוא בסדר.
תיבדוק את אחד מהדברים האילה:
1. אופיס מותקן? הוא עובד כמו שצריך?
2. הקובץ MDB נימצא לייד הקובץ שרץ? (לייד הקובץ reg.asp)?
3. אקסס סגור באותו זמן? או לפחות לא בעיצוב התבלא?
4. תיבדוק האם השגיאה קוראת אחרי החיבור למסד, או אחרי השאילתא. (על ידי עצירת הקוד בעמצא, או על ידי הארות)

אם כל אלה לא עובדים, אז תעלה לכאן גם את המסד (הקובץ MDB ואולי יש לו בעיה)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2 הארות על הקוד:
1. אתה לא מבצע בדיקת קלט!. ניתן להזריק לך בקלות ולהשמיד לך את האתר!.
2. לא משתמשים באקסס לאינטרנט!.

בהצלחה!
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:12

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר