לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-04-2008, 08:28
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
תשמעי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אפרת 24 שמתחילה ב "מעבר מאומנות אחת לאחרת"

פציעות זה תמיד חלק מהעניין בכל ספורט אינטנסיבי, על אחת כמה וכמה כשמדובר בא"ל.
קודם כל: אני ממליץ להתייעץ עם רופא. זה הכי טוב גם לאימונים, אבל חשוב מכך: לבריאות שלך. אין לדעת מה ייפגע אם תמשיכי להתאמן כשאת לא כשירה לכך.
לגבי האומנות: דווקא לא הייתי ממליץ על ג'ודו או ג'יו ג'יטסו אם יש לך מפרקים חלשים כלשהם, הרי באומנויות כאלה עובדים הרבה על המפרקים, והם חוטפים הרבה.
אם הבעיה היא בברך, כדאי למצוא אומנות שלא כל כך מתמקדת ברגליים. למשל: אגרוף, קרב מגע, אייקידו, וכד'.
מקווה שעזרתי,
ישי

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום
ישן 01-05-2008, 20:25
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל natisa
פציעות אופיניות.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אפרת 24 שמתחילה ב "מעבר מאומנות אחת לאחרת"

הפציעות שנובעות מאומנויות לחימה העוסקות באחיזות והטלות הן:
1. פציעות כתפיים (שכיח ביותר בג'ודו!).
2. שבירת אצבעות או נקיעתן, קורה בד"כ אם האומנות לחימה מחייבת חליפה כבדה (כמו בג'ודו וג'וג'יטסו).
3. אוזני כרוב, לא נעים לא אסתטי וממש אבל ממש לא נשי!
4. אפשרות לשבירת ידיים עקב נפילה לא נכונה, אומנם לא הכי מצוי אבל קורה למתאמנים לא ערניים.
5. שמעתי על כמה מקרים אבל זה ממש אבל ממש לא מצוי, נזק תוך כדי נסיון להכנעה. בד"כ הנזק גורם להשבתה של המתאמן לכמה חודשים בקירוב.

בנוגע לפיקה, אני לא בא עכשיו להוציא שם רע אבל מאמן שבמועדון שלו יש להרבה מהמתאמנים בעיות ברכיים, ברמות של פריקה חוזרת, כאבים וכו' ועוד במתאמנים של שנתיים!!! זה פשוט עצוב ביותר ומראה על חוסר תשומת לב ברמות ממש גבוהות.
הצעה שלי כל עוד יש כאבים לנוח לנוח לנוח ובו זמנית ללכת לבקר אורתופד, הם לא נושכים מנסיון
כשהכאבים יעברו אני אישית הייתי הולך לחזק את האיזור שמסביב לברך.

בלי קשר ועם קשר, בנוגע להגנה עצמית שמסופקת מאומנות לחימה העוסקת בתפיסות והטלות ודורשת פיזיות.
אני אישית חושב שאומנות לחימה שכזו (שדורשת כוח פיזי גבוה) לא מספקת לבחורה הגנה עצמית מתאימה, הרעיון של הגנה עצמית הוא לא להיות יותר חזיק מהיריב שלך (למרות שזה לא יזיק, ואם יש אפשרות אז למה לא, לעניות דעתי במקרה של בנות זה לא מומלץ לסמוך על זה) אלא להגיב מהר ומדויק.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:53

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר