לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-04-2008, 21:02
  XmAx XmAx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי robori שמתחילה ב "מה קורה בחטיבת "כפיר"?"

לא טרחתי לקרוא את התגובות.. אפילו לא את הכתבה
קראתי רק עד סוף הפסקה שמדברת על החייל משמשון והבנתי במה מדובר, אותו חייל היה איתי בכיתה.. ניסה להתאבד? בטח רק הוא..
הוא שיחק אותה לוקח כדורים, בדיוק כשהרס"פ והסרס"פ עברו מול האוהל - מרגע שהוא התגייס הוא ניסה לצאת לג'וב.. והנה היום הוא כבר לא איתי במחלקה.. עבד לו בסוף

חייל שירה לעצמו ברגל? פאק של החייל והמפקדים.. לא ניסה לעשות את זה בכוונה. חברים שלי שמכירים אותו אמרו לי שהוא אחד המורעלים..
ללא יודע מה בקשר לשאר המקרים, אבל הרבה אנשים לא רוצים להיות בכפיר.. בהתחשב בזה שכפיר לוקחים כל בנאדם שחשב לרשום במנילה משו שקשור במילה "כפיר" וגם כאלו שלא - יש שם הרבה שלא רוצים להיות שם ומעדיפים להיות ג'ובניקים.. אותם אנשים אומרים כל יום שהם רוצים להתאבד העיקר לצאת משם.. אני מכיר הרבה כאלה, בערך רבע מחלקה שלי כאלה, ועוד רובם אצלי בכיתה / היו אצלי בכיתה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-04-2008, 06:58
  XmAx XmAx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.05.05
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי robori שמתחילה ב "תגיד אתה ממליץ להתגייס לשם?..."

לא יודע.. השאלה היא מה אתה מחפש
אם תשאל אותי, אני ממש לא רציתי להתגייס לשם בהתחלה - עכשיו דווקא אני די שמח שאני שם, אבל אולי עדיין קצת מצטער שלא הגעתי לאן שרציתי באמת

בתכלס, לכפיר יש מלא פעילויות, ברמה שכל יום יוצא לפחות מעצר אחד - ואם תיקח לפי גדודים.. גם כן
כמעט כל יום יש מעצרים, מארבים ודברים כאלה - ככה שמבחינת פעילות היא אחת החטיבות המובילות, גם מבחינת המקצועיות בדברים האלה
ההכשרה שלנו בשטח בנוי יותר ארוכה משל שאר החטיבות, וגם אנחנו עושים אותה במתקני אימונים שרק כפיר ויחידות מיוחדות מתאמנות בהם.. ולפעמים גם עם לוט"ר

אבל מצד שני, כמו שהכתבה הזאת אומרת - יש הרבה נסיונות לצאת משם.. יש (לפחות אצלי במחלקה) הרבה שביזות אצל חיילים,בעיקר בגלל אלה שמההתחלה רצו לצאת והם גורמים לאנשים להיות יותר שבוזים.. אבל אני מניח שזה בין השאר תלוי במחזור וכמה שהחיילים עצמם ידאגו להוציא את זה מהמחלקה, מסתבר שאנחנו לא טרחנו להוציא את זה יותר מידי.. אבל כמובן יש מספיק מחלקות אחרות שהרבה יותר מורעלים (וכמובן שזה לא עוזר להם אף פעם לנצח אותנו )

בקיצור - יש הרבה מאוד דבירם טובים בכפיר, יש כמה שקצת פחות - בעיקר כאלה שישפיעו רק בטירונות
אחרי טירונות כאלה שעושים הרבה בעיות יוצאים, האנשים ה"שפיצים" יוצאים לכל מיני קורסים ויוצא להם לראות בתכלס רק את השפיצים ביותר - לא אלה שישביזו מישהו, אז בשביל 4 חודש שאולי יהיו אנשים שישביזו קצת (ושמיכה חביבה תמיד תוכל לטפל במקרים האלה), נראה לי שעדיף להתגייס לכפיר אם אתה מחפש את הפעילויות
ישן 24-04-2008, 23:31
  משתמש זכר Blk-IDF Blk-IDF אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.08
לא חושב... !
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי robori שמתחילה ב "באמת התקשורת נפלה על כפיר..."

מה הקשר בכלל לגבעתי ?! , שתדע שגולני קיבלו צל"ש מהרמטכ"ל על הלחימה שלהם בעזה בחודשים האחרונים - על זה שמעת בחדשות?? בטוח שלא חוץ מזה שגם אם במקרה שמעת זה לא שהתקשורת לא הייתה אומרת על גבעתי\כפיר אם הם היו במקום גולני .
חוץ מזה התפרסם גם פה איפהשהו שבגולני יש את אחוז הנושרים הכי גבוה-זה לא שהתקושרת נסתה להשתיק את זה -זה התפרסם במעריב או ליתר דיוק nrg.
מה גם שהתפרסם בעוד עיתון לפני כמה ימים\שבועות על נוהל האדמה הבוערת שנהוג בגולני- שגם שם הם לא יצאו מוחמאים.

תפסיקו לקשקש על זה שהתקשורת מעדיפה יחידה\חטיבה כזאת על אחרת ... פשוט שטויות .

יכול להיות שמה שקורה בכפיר הוא משהו לא טוב ... ויותר מצירוף מקרים ...

עוד שאלה למקשקשים : איזה אינטרס יש לתקשורת להעדיף חטיבה כזאת על אחרת ?

ישן 25-04-2008, 20:46
  Nuc Nuc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.06
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי Wolverine's שמתחילה ב "גשרשום יחס נוקשה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Wolverine's
מדובר בהרבה דברים שלא דובר עליהם בכתבה
כמו השפלות,מכות,איומים,זלזול,חוסר התחשבות ואטימות מוחלטת בבעיות אישיות ורפואיות
והרשימה עוד ארוכה

לגבי הבחור מבלביא שירה לעצמו ברגל,מדובר בחור דרוזי שבאמת היה בהתחלה מאוד מורעל אבל החליט שהוא רוצה לצאת בגלל בעיות בבית.
לאחר שהוא הגיע למצב של מריבות עם המפקדים ואטימות מוחלטת מצידם הוא ירה לעצמו ברגל
נכון,הוא יצא מטומטם כי פגיעה עצמית היא לא פיתרון.
אבל צריך להבין שמשהו מאוד רע קורה בבא"ח הזה

בוא בוא אני אגיד לך משהו, בתור המפקד של החייל, שהיה חייל במחלקה שלי, היה לו הכי הרבה ת''ש בעולם, הייתה דאגה עצומה לפרט ובכלליות אליו, הוא קיבל כל מה שרצה ותיפקד כמו כולם, זה שהוא בחר לירות לעצמו ברגל ואין לי מושג למה זאת החלטה שלו.

ובנוגע לבא''ח בכלליות, אני מכיר את הסגלים של כולם ולא היה שום מכות ושום השפלות, אל תדבר דברים שאתה לא יודע. אתה סתם זורק דברים באויר ואין לך מושג מה הולך מבפנים בכלל, אתה רואה את זה אולי מהצד.
אז בבקשה פעם באה תחשוב לפני שתכתוב

ישן 26-04-2008, 18:44
  Wolverine's Wolverine's אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.04.05
אתה שוכח שאני במחזור הזה
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי Nuc שמתחילה ב "[QUOTE=Wolverine's]מדובר..."

ועוד בצד השני זה שרואה ושומע מה קורה בבא"ח.
ואם לאמר את האמת זה דיי ברור שאתה תגבה את המפקדים ואת כל המערכת הזאת באופן עיוור לחלוטין אז אנא ממך אל תצא בהצהרות שאני לא יודע על מה אני מדבר כמו שאתה בוודאי רגיל לאמר לחיילים שלך,רק שבמיקרה הזה אני לא אחד מהם.
לגבי אותו חייל שירה בעצמו,לפי התחקירים שעשו על המיקרה עלתה תמונה שונה לחלוטין ממה שאתה מתאר וזה אומר מספיק.

לגבי החייל שנשבר במסע-רוצה לצאת מקרבי?!
ממש ממש לא.
אני מכיר את החייל הזה הוא מורעל,מפקד חוליה עם מטול ובאמת שהבנאדם האחרון שירצה לצאת מקרבי.

וזה שוב מוכיח שאנשים נוקטים צעדים חריגים לא בגלל שהם מחפשים איך לצאת מקרבי אלא בגלל בעיה רצינית שיש עם חלק מהמפקדים מחלק מהפלוגות שפשוט הכח עלה להם לראש.

ומי ששאל למה לא מתלוננים?
פחד!
המח"ט הגיע לדבר עם כל מחלקה בבא"ח ואנשים מהמחלקה שלי פשוט פחדו לדבר בגלל סיבה אחת-כל המפקדים היו שם.
ישן 26-04-2008, 18:55
  Nuc Nuc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.06
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי Wolverine's שמתחילה ב "אתה שוכח שאני במחזור הזה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Wolverine's
ועוד בצד השני זה שרואה ושומע מה קורה בבא"ח.
ואם לאמר את האמת זה דיי ברור שאתה תגבה את המפקדים ואת כל המערכת הזאת באופן עיוור לחלוטין אז אנא ממך אל תצא בהצהרות שאני לא יודע על מה אני מדבר כמו שאתה בוודאי רגיל לאמר לחיילים שלך,רק שבמיקרה הזה אני לא אחד מהם.
לגבי אותו חייל שירה בעצמו,לפי התחקירים שעשו על המיקרה עלתה תמונה שונה לחלוטין ממה שאתה מתאר וזה אומר מספיק.

לגבי החייל שנשבר במסע-רוצה לצאת מקרבי?!
ממש ממש לא.
אני מכיר את החייל הזה הוא מורעל,מפקד חוליה עם מטול ובאמת שהבנאדם האחרון שירצה לצאת מקרבי.

וזה שוב מוכיח שאנשים נוקטים צעדים חריגים לא בגלל שהם מחפשים איך לצאת מקרבי אלא בגלל בעיה רצינית שיש עם חלק מהמפקדים מחלק מהפלוגות שפשוט הכח עלה להם לראש.

ומי ששאל למה לא מתלוננים?
פחד!
המח"ט הגיע לדבר עם כל מחלקה בבא"ח ואנשים מהמחלקה שלי פשוט פחדו לדבר בגלל סיבה אחת-כל המפקדים היו שם.

אוקיי, בוא אני אגיד לך משהו, אני כרגע נטרלי, יצאתי לקורס כרגע ואני לא בבא''ח ככה שאני לא מגבה אף אחד, אחד החיילים הוא חבר שלי וכל הזמן הייתי מדבר איתו ושואל אותו דברים לגבי האנשים והמפקדים אז גם לי יש נק' מבט מהצד שלך.

2. זה שלחייל ה"מורעל" יש מטול והוא מ''ח זה לא אומר כלום.. היה לי חייל עם פק''לים מצוינים שגם היה על הפנים.. לא בהכרח הפק''ל הוא זה שקובע את "מורעלות" החייל.
3. למה אתה קובע שאני אמרתי לחיילים שלי כל הזמן שהם לא יודעים על מה הם מדברים?
4. עוד פעם, אני מכיר את החייל שירה בעצמו וזה שעלתה תמונה אחרת לגמרי זה בגלל שמישהו, כלשהו שינה אותה.

ישן 25-04-2008, 22:37
  alpha_leader alpha_leader אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.09.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי robori שמתחילה ב "מה קורה בחטיבת "כפיר"?"

טוב תקשיבו, החייל ששיתף פעולה עם הכתב הזה אני מכיר אותו מקרוב הוא איתי בכיתה.
בכל אופן, על כל מי שמסופר בכתבה , על אותם החיילים עם הבעיות הנפשיות וכו' שתדעו זה חיילים שרוצים לצאת לרוב מקרבי, ומה לעשות לא תמיד אפשר בשניה שמבקשים אז הם מתחילים לעשות בעיות. מהיכרות אישית עם מפקדים בחטיבה, באמת אחלה מפקדים, כל מפקד משתדל במקסימום שלו בשביל כל חייל באמת !!!.
על הכתבה, אותו בחור מלביא שירה לעצמו ברגל זה באמת מקרה קיצוני , אני גם זוכר את זה .
באותו ערב חזרנו מהשטח לפלוגה (אז בפלס) פתאום שמענו יריה רצנו לפלוגת לביא ראינו שחייל ירה לעצמו ברגל, בהתחלה חשבו זה פליטת כדור, אבל עשו תחקירים התברר שהוא ירה לעצמו בכוונה ברגל.
גם לגבי זה שבאמצע מסע נשבר וטען על עצמו את הנשק, גם חייל שבטח רוצה לצאת מקרבי.
ואני שמעתי בכלל על חייל שבאמצע שיחת מחלקה כשקיבל שבת טען את נשקו ואיים להתאבד אם יקבל שבת.
בכל אופן, סיפורים כאלו תמצאו בכל מחזור גיוס, בכל חטיבה. תמיד יש את האנשים האלו. ויש המון מקרים כאלו בכל הצבא. אותם אנשים פשוט רוצים לדפוק את המפקדים ,מנסים לכבול אותם וכאלו אז הם בדרך מוציאים שם רע לחטיבה וחבל. תכלס זו חטיבה חדשה, אחרי הכתבה באילנה דיין ועכשיו הכתבה הזו זה לא עושה טוב לשם של החטיבה.
אני אומר לכם זו אחלה חטיבה, וכתב רציני צריך לעשות כתבה על היתרונות בכפיר, על היחס לחיילים, על המפקדים שמשקיעים כל רגע נתון בחיילים, ביציאות, באימונים הקשים והאינטנסיביים. כל זה יתרונות, שהכתבים יפסיקו לעשות שם רע ויחפשו קצת טוב , יפרסמו על החטיבה קצת טוב לא יזיק לאף אחד.
אני בטוח שגם בגולני ובגבעתי ובנחל יש חיילים שנשברים ורוצים לצאת מקרבי ועושים שטויות. אבל אף אחד לא מפרסם את זה בעיתון. לפי דעתי זה גם לא דבר שצריך להופיע בעיתון, הרי איזה תחושה זה נותן להורים של כל אותם החיילים בחטיבה .
תחשבו על זה...סה"כ חטיבה מעולה ואם מישהו רוצה לשמוע דברים טובים עליה שידבר איתי !
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:07

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר