לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אתם יודעים שאתם רוצים את זה... אתם יודעים שאתם מסוגלים... אז שבו. התמתחו..בחרו לכם כלי, ותתחילו ללמוד לנגן :) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כלי נגינה ונגנים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-04-2008, 12:36
צלמית המשתמש של תוכי.נ
  תוכי.נ תוכי.נ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
בחשמלית שלי המיתרים מסתדרים תוך 20 דקות, בקלאסית לוקח להם כמעט שבוע
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי KarmaPolice שמתחילה ב "[QUOTE=תוכי.נ][/QUOTE] זה בכל..."

ל KYOU8 לי זה חדש שלהחליף מיתרים בבת אחת הורס את הגיטרה. כמו שאתה יכול להבין, אם תחליף את המיתרים בקלאסית אחד אחד או שניים שניים זה יציק לך מאוד, כי יצא מצב שהגיטרה תצא מכיוון כל הזמן לאורך שבועיים. אם תעשה אותו דבר בחשמלית זה יעצבן פחות, אבל לפי התיאוריה שמיתרים מתוחים הורסים את הגיטרה זה בעצם לא משנה, כי ברגע שהמיתרים מתייצבים הם לא נמתחים יותר, ואז הם לא יהרסו את הגיטרה = כמו שאמרתי זה הכל תיאוריה די מוזרה שאף פעם לא שמעתי עליה .

בכל מקרה, בקלאסית המיתרי בס (3 הנמוכים) נוטים לההירס יותר מהר משלושת מיתרי הסולו (3 גבוהים), אז תמיד יצא לי להחליף את הבסים הרבה יותר מאשר את הסולו. בחשמלית זה תלוי בסגנון נגינה, אבל גם כן מתרי הבס נוטים לההירס ולהיקרע מהר יותר.

חזרה לפורום
ישן 24-04-2008, 23:39
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי KarmaPolice שמתחילה ב "אני מקווה שאתה לא חושב שאני..."

אני לא אומר שאתה ממציא, מצד שני אתה לא אומר שזה קרה לך אלא ש"שמעת מאנשים",
אני לעומת זאת כן ראיתי את זה קורה במצבים מאוד ספציפים כגון מעבר
ממיתרים רכים למיתרים קשים מאוד, בזמן שהסטאפ לא הותאם למיתרים מהסוג הזה,
או שימוש במיתרים לא נכונים (אקוסטים על חשמלית), או מתיחה מוגזמת של המיתרים, וכו'....

כמובן שגם לצוואר הגיטרה יש חשיבות בנושא, יש גיטרות שהצוואר שלהן מועד לפורענות כמו הגיבסונים,
לעומת הפנדריות שהצוואר שלהן קצת יותר אמין בקטע הזה, וכמובן זה גם תלוי באיכות הגיטרה ובסטאפ.

זה כן רצוי להתקין מיתרים בצורה מסויימת, אני למשל מתקין מהדק לעבה, או 1 ו 6, 2 ו 5 וכו'..
אבל לשים כמה מיתרים, לחכות יום יומיים ולשים את השאר? זה כבר סוג של היסחפות הייתי אומר...

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 24-04-2008 בשעה 23:41. סיבה: אני הזמנתי ספרייט
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:58

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר