לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-04-2008, 21:41
צלמית המשתמש של orib
  orib orib אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.07
אני יכול
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי kime שמתחילה ב "קראטה ספורטיבי"

אולי להוסיף ולהגיד שבעבר התאמנתי 7 שנים בג'ודו והשתתפתי בתחרויות רבות ועברתי לאומניות לא תחרותיות מכמה סיבות.
אני חושב שלפן הספורטיבי יש השפעה על הרוח שך האומנות וזה פוגם בה. ספורט הוא לא אומנות לחימה ויש הבדל בין השניים.אומניות שיש להם פן ספורטיבי לפעמים מייחסים יותר מידי חשיבות לתחרויות במקום לאומנות עצמה ולערכים שלה וניצחון וכמה נקודות קיבלתי בתחרויות יותר חשוב, אני יכול לפחות מהניסיון שלי לראות את זה. בג'ודו למשל זה קיבל פן כל כך ספורטיבי שאנשים היום רואים ומתייחסים לג'ודו בתור ספורט.

עוד דבר שאני חושב שפוגם זה שהאנשים שמתאמנים לתחרויות מתאמנים באופן שמגביל את עצמם משום שהם מתאמנים לחוקים של התחרות ובסופו של דבר רגילים לא לבצע את האיסורים של התחרויות כמו מכות מסוכנות או שאר בריחים וחניקות שאסורים.

בנוסף אנשים שמשתתפים בתחרויות באופן קבע חשופים מאוד לפציעות וזה דבר שיכול להשפיע לטווח ארוך ויתר על כן נוצרת אווירה תחרותית כל הזמן וזה דבר שמפריע לי אישית.

מצד שני אני חושב שיש יתרון גדול לאנשים שמתחרים משום שהם מתנסים בקרבות שהם תחרותיים והעצימות בהם הרבה יותר גבוהה מאשר בד'וגו מול החברים לאימונים וזה נותן הרבה ניסיון קרבי ולמידה למרות ששוב זירה זה לא החיים האמייתיים.
חזרה לפורום
ישן 28-04-2008, 12:49
צלמית המשתמש של NMW
  NMW NMW אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי kime שמתחילה ב "קראטה ספורטיבי"

אני ממש לא אוהב את הרעיון העיקרי.העולם התחרותי הוא בעצם שימוש שונה לגמרי ממה שהאמנות עצמה רוצה מלכתחילה.אלה אם כן המיסד עשה זאת בכוונה בכדי שהאמנות תכנס למסגרת ספורטיבית.אבל בכל אופן בשימוש ספורטיבי כל אמנות מעבדת המון יופי.למשל בחוקי הUFC אסור לך לשבור יד להוציא עיניים וגם לנשוך ועוד הרבה מזה..וזה גורם לך לאבד הרבה מהיכולת הקרבית שלך.והופכת אותך יחסית למקובע.
הרבה אנשים לא מודעים לכמה שהכפפות אפילו משנות את העניין ידוע שכל כפפה מוסיפה מספר אינצ'ים מסוימים ליד. מה שמשנה את מרחק היד.לדבר כזה יש המון ערך.אתם פשוט לא שמים לב לזה.
אדם יכול להיות הכי מיומן בעולם אבל הכי מיומן בעולם אבל אם זאת על תשכחו הוא יכול לריב אם ילד קטן ולהחליק מקליפה של בננה או להסתנוור מהשמש או לרגע להיות לא מרוכז וזה יגרום לו להפסד.

סילבר

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:50

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר