לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-04-2008, 16:28
  קובי נקאש1 קובי נקאש1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.05
התלבטות קשה בהאם כדי להחליף מקצוע לימודים ..עזרה בבקשה :

שלום לכולם..

אני סטודנט להנדסת מכונות שנה ראשונה סמסטר א'

אני מתלבט לעבוד מחלקה להנדסת תעשיה וניהול אבל אני לא בטוח בעצמי מכמה סיבות

קודם כול נתחיל מזה שהתחלתי ללמוד מכונות כי מאז ומתמיד התעיניתי בתהלכים מכניים ותמיד היתה לי זיקה לנסות לתקן דברים ( אלה מבינכים שלומדים את זה מבינים על מה אני מדבר )
הבעיה היא שאני לא יודע באמת אם אני רוצה לעסוק בזה בעתיד כלומר אם זאת תיהיה הדרך בה אני אלך ..

מצד שני יש את הנדסת תעשיה וניהול שיש שם מגוון קורסים מענינים
ובכלליות תחום הניהול הוא תחום שאני דיי אוהב מכוון שאני אוהב לעבוד עם אנשים אוהב לקחת על עצמי אחריות ורואה את עצמי מנהל\אחרי על צוות עובדים וכדומה

הבעיה העיקרית היא אם בעוד 4 שנים תיהיה עבודה בתעשיה וניהול מכוון שהיום יש את תופעת "העדר" כול סטודנט שני לומד את המקצוע הזה ותסכימו איתי שהתחרות אחרי זה קצת מדאיגה

ומצד שני השאלה הגדולה האם באמת כדאי להשאר בהנדסת מכונות ...עשיתי מין סקרון וראיתי שנכון לעכשיו כמעט ואין מוסדות שמלמדות את המקצוע הזה(6 בסהכ) מה שכן בשום מקום לא הבנתי מה אופי העבודה או יותר נכון מה באמת עושים בעבודה בתור מהנדס מכונות

מה שכן לדעתי אני מתחבר יותר לתעשיה וניהול אבל אני לא בטוח בעצמי לגבי מעבר
אז מה כדאי מי נגד מי וכודמה?

תודה מראש

נערך לאחרונה ע"י קובי נקאש1 בתאריך 25-04-2008 בשעה 16:36.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-04-2008, 14:55
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי קובי נקאש1 שמתחילה ב "התלבטות קשה בהאם כדי להחליף מקצוע לימודים ..עזרה בבקשה :"

הצעתי לך - ולכל סטודנט לתואר ראשון - עשה מה שליבך אומר לך. אתה צריך לעשות חושבים עם עצמך ולהחליט מה יותר מעניין אותך. לא מבחינת הלימודים, אלא מבחינת העיסוק אח"כ. אם עבודה כמהנדס מכונות תאתגר אותך ותעניין אותך - יופי. אם אתה חושב שעבודה כמהנדס תעשיה וניהול תעניין אותך יותר - לך על זה. באופן כללי הלימודים הם רק עוד נדבך במטרה גדולה יותר, והיא להגיע לעיסוק יומיומי מעניין ומאתגר על מנת שתהיה מוטיבציה (ולו הקטנה ביותר) לקום בבוקר לעבודה.
בסופו של דבר - אתה מכיר את עצמך הכי טוב, ואף אחד לא יכול להגיד לך מה יותר מתאים לך. עכשיו סיימת סימסטר ראשון - שב ועשה חושבים עם עצמך. בכל מקרה למדת עד עכשיו בעיקר מבואות כלליים שברובם יכירו לך גם בכל תחום הנדסי אחר.
אל תסתכל על כמות המוסדות המלמדים תחום מסויים - זה מדד רע מאד. למשל וטרינריה ורפואת שיניים אפשר ללמוד היום במוסד אחד בלבד להשכלה גבוהה. זה לא אומר שום דבר לגבי איכות הלימודים או איכות התואר.
ישנם תארים שלא מצריכים השקעה רבה במעבדות, כיתות מיוחדות וכו' - ולכן יותר קל ללמד אותם בכל מיני מקומות. ישנם מקצועות בהם זה אחרת....
ולסיכום - אם אתה טוב - אתה תמצא עבודה בכל מקצוע שהוא. ממש לא משנה מה תלמד - העיקר שזה יוביל אותך למקומות טובים.
בהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:49

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר