לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-04-2008, 18:05
  Benor2005 Benor2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.04.05
מגעיל "יום כיף" בזיוני

אתמול תוכנן אירוע לחיילי צה"ל ובין היתר לקחו בו חלק מן האנשים שבפלוגה שלי.
האירוע "נפל" בדיוק על יום שבו היינו אמורים לצאת (חמישי) .16-5
נפגשנו בשעה מסויימת ביום רביעי בחצור הגלילית ולנו במחנה האם.
למחרת בבוקר יום חמישי קמנו מוקדם בבוקר לרכיבה על אופניים בכפר גלעדי במשך כמה שעות. אני לא יכול לתאר איך היא הייתה כי משום מה רופא היחידה לא אישר לי לרכב מסיבה שאינה ברורה.
לאחר מכן בסביבות 12 נסענו כולנו לחוף הגיא בטבריה (פארק מים ששוכן בסמוך לכנרת)
בשלב הזה כולם כבר רצו לחתוך.
נאמר לנו קודם לכן שבשעה 15:30 יסתיים האירוע ושיפזרו אותנו בהתאם למקום המגורים. לבסוף נשארנו שם עד שעה 17:30 מבלי אפשרות ללכת הביתה ולעזוב!! בנוסף על כך לא קיבלנו מזון נורמאלי או אפילו שתייה נורמאלית (אני מדבר על מים ברמה הבסיסית) היינו צריכים לאלתר בקבוקים / לקנות.
לאחר מכן נסענו לערב מחווה ללהקות הצבאיות שהתחיל בשעה 20:00 אך ורק בשביל להראות נוכחות ולאחר זמן מה להסתלק. לבסוף חתכנו באמצע האירוע והתפזרנו לכיוון הבתים בשעה 9 בערב.

מה אני בא בעצם להגיד כאן ?
איזה מין יום "כיף" זה שכופים עליך להשאר עד הלילה ולא נותנים לך לעזוב באמצע היום?
איך זה יכול להיות יום כיף אם כופים עליך להשתתף בו ולא משאירים לך ברירה?
למה היום הזה צריך לצאת דווקא על חשבון היציאה הביתה, ולא על חשבון ימי השירות בצבא?
מי שסוגר 16-17 יום בבסיס עד שהוא מצפה ליציאה הזאת לא צריך לקחת ולדפוק לו אותה.

באמת שאני בעד ימי כיף אבל לא כמו איך שהיום הספציפי הזה התנהל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-04-2008, 15:07
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
שאני אספר לך איך נראה היום קול"ה שלי במוצב בהר דוב?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Benor2005 שמתחילה ב ""יום כיף" בזיוני"

זה התחיל בהליכה למטווח של 10 ק"מ כמעט כל כיוון עם ציוד מטווחים עליך,המשיך בזה שלנשק שלי היה קצה מהלך ואז כולם מאשימים אותך שאתה לא רוצה לעלות משימות בגלל זה אתה יורה ומסובב סתם קליקים,המשיך בהליכה חזרה למוצב ריבון,חזרה לטוליפ ברגל ורק אז משם טיולית שהורידה אותנו לשעה בקניון קריית שמונה.

אחי מכל רע תמיד אפשר לראות את הטוב,קיבינימט זה יום כיף אני בטוח שלא סבלת כל היום,אני באמת חושב שעם כל הבעיות הלוגיסיטיות עדיין אפשר להסתכל ולהגיד נהנתי בכנרת היה לי כיף ובנסיעה חזרה עם כל הדאחקות.

ישן 26-04-2008, 18:35
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "כרגע אנחנו באיו"ש..."

למה שלא תמשיך ותנה את ההערכות של כל גזרת איו"ש, אם אתה כבר בשוונג.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 27-04-2008, 07:20
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי oplo שמתחילה ב "עם כל הכבוד ויש לי הרבה כבוד אליך"

ועדיין, לכתוב איפה כל גדוד פורס זה טפשות. זה שאתה מסתובב עם כומתה, עדיין משאיר למי שמולך לנחש איזה מבין 3 גדודים נמצא מולו.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 27-04-2008, 11:10
צלמית המשתמש של צנחן1
  צנחן1 צנחן1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "שאני אספר לך איך נראה היום קול"ה שלי במוצב בהר דוב?"

אהה .... וזו הסיבה שלחיזבאללה היו מערכות האזנה, כי הרועים שלהם ראו הכל כל-כך טוב עד שהחבר'ה בהאזנות יכלו להתפנן על שמיעת אום-כולתום.

אז בוא נראה מה אפשר ללמוד רק מההודעה האחת הזו שלך (אחת מתוך ......).

ציטוט:
במקור נכתב על ידי agent_amos
זה התחיל בהליכה למטווח של 10 ק"מ כמעט כל כיוון עם ציוד מטווחים עליך,
אתם מקיימים מטווחים בזמן השהות בקו (מעיד על שמירה על כשירות), המטווח נמצא כ- 10 ק"מ מהמוצב שלך והולכים לשם רגלית (אפשרות לביצוע פיגוע/מארב על הדרך).

המשיך בזה שלנשק שלי היה קצה מהלך ואז כולם מאשימים אותך שאתה לא רוצה לעלות משימות בגלל זה אתה יורה ומסובב סתם קליקים,
זה מעיד על רמה נמוכה למדי של אחזקת נשק, על מצב הרוח הכללי (די בזיוני ושבוז) ועל כך שכוח האדם נמצא בתת-תקן לעומת המשימות, ולכן ישנה התמרמרות כאשר מישהו לא רוצה לצאת.

המשיך בהליכה חזרה למוצב ריבון,חזרה לטוליפ ברגל ורק אז משם טיולית שהורידה אותנו לשעה בקניון קריית שמונה.
פה אתה מציין אילו מוצבים מחזיקה היחידה שלך (שאת זהותה אנחנו יודעים כמובן משיטוט מהיר בהודעות הקודמות שלך), ושוב מעיד על תנועה רגלית רבה שמאפשרת תכנון עתידי של מארבים תוך ציון ציר תנועה.

אפשר ללמוד המון מההודעות שנכתבות כאן בפורום, כולנו חוטאים בכתיבת דברים שאצל הצד השני משלימים פיסות קטנות בתשבץ. אבל לא צריך ממש להאכיל בכפית .....

ישן 27-04-2008, 11:22
צלמית המשתמש של צנחן1
  צנחן1 צנחן1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Benor2005 שמתחילה ב ""יום כיף" בזיוני"

חוץ מהעובדה שאתה לחוץ בית, אתה גם כפוי טובה ברמות. אני בטוח שגם אם היית מקבל יום כיף בג'קוזי עם שתי פיליפיניות שעושות לך מסז' היית מתלונן שהמים לא היו מספיק חמים.

נבחרת לצאת ליום כיף (רק חלק מהפלוגה שלך יצאה), תכננו לכם מסע אופניים (שבו כמובן לא השתתפת כי הוצאת ג'), ואח"כ פעילות בפארק המים שלחוף הכינרת, ובסוף הופעה של אומנים ולהקות צבאיות .... מה עוד רצית שיתנו לך ? ואחר כל זה עוד קיבלת יציאה הביתה ... אז מה הבעיה ?

"הכריחו אותנו להשתתף ביום כיף" אוי אוי אוי, ומחר "ייכריחו אותך" לעלות לשמירה, ומחרתיים "יכריחו אותך" לצאת לסיור. ברוכים הבאים לצה"ל מר תותחן.

נערך לאחרונה ע"י צנחן1 בתאריך 27-04-2008 בשעה 11:25.
ישן 27-04-2008, 18:06
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי צנחן1 שמתחילה ב "חוץ מהעובדה שאתה לחוץ בית,..."

סליחה אבל אני מסכים עם פותח האשכול..יום כיף צריך להיות כיף ולא על חשבון זמן שהיית יכול להיות בבית ולהיות עם אנשים שלא יוצא לך לראות הרבה זמן(אני מדבר כמובן על חבר'ה שיוצא להם לסגור הרבה ולא רואים את החברה/משפחה הרבה).
יום כיף צריך להיות כיף ולא על חשבון זמן יציאה הבייתה(שגם ככה לוקחת הרבה זמן בגלל מיקומי הבסיסים לקרביים).
אי אפשר לעשות את היום כיף ביום ראשון?או באמצע השבוע?אני חושב שאפשר או צריך היה לתכנן את היום כיף ככה שהוא לא יפגע ביציאת החיילים הבייתה ויהיה על חשבון יום צבאי רגיל(ואז זה באמת כיף).
כשאתה עסוק מתי יוצא האוטובוס האחרון ומתי אני כבר מגיע הבייתה אז היום כיף הוא כבר לא כיף ואני יכול להבין את זה.
היום כל המשוחררים כאן אולי רואים את זה בעין אחרת,יותר בוגרת,אבל כשאתה חייל שסוגר הרבה לא צריך שום יום כיף כשמתוכנן לצאת הבייתה..
יום כיף לא צריך להיות על חשבון זמן היציאה כמו שאמרתי כי אז הוא כבר לא כיף.
מספיק עם ה"בכיין,מפונק או כפוי טובה"..הוא צודק ואני יכול להזדהות עם מה שהוא כתב..תנסו להיזכר כשאתם הייתם חיילים ואחרי הרבה זמן בצבא מה הייתם מעדיפים,יום כיף עד הלילה או להגיע הבייתה בשעה נורמלית ולבלות את הזמן הקצר הזה עם החברים/משפחה.

נוב 07.

ישן 28-04-2008, 18:41
  EladEk EladEk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.05
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "אני יודע איך הצבא עובד ,הוא..."

עזוב אותך אחי... דברים מיסוג זה קרו לי לא פעם אחת... אצלנו החליטו להנהיג שצוות שיוצא הביתה עושה "התנדבות" בבית חולים או משהו כזה כל פעם הנפצה אחרת
שלא לדבר על זה שכמעט כל יום כיף היה על חשבון היציאה פלוס זה שעוצבת עמוד האש החליטה לחגוג 50 שנה להיווסדה דווקא ביום חמישי (היה להם 50 שנה לתכנן לא יכלו לעשות את זה יותר טוב???)
את המסע עליה לגדוד עשינו לפני היציאה הביתה ויש כמו שאמרו את טל"י...
ככה זה צבא פעם אתה נדפק
ופעם אתה ממש נדפק
אז אתה רק נדפקת (לפחות זה לא היה מחסום עקב חוסר סדק ויציאה של 17 4 או כוננות שהופכת את זה ל47/6 לא חסר... לפחות יצאת הביתה אחרי זה)
יש עוד משהו כזה היציאות של פלוגת המפקדה בדרקון בתקופה שלי היו 11/3 כאשר הינו יוצאים הביתה רק ב2 כי ככה המג"ד (כן כן סא"ל אילן לוי) רצה... שבפועל הינו עושים 12 וחצי 2 וחצי דרומי וצפוני לרוב לא משנה 2 ולפעמים 3

נערך לאחרונה ע"י EladEk בתאריך 28-04-2008 בשעה 18:43.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:45

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר