לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-04-2008, 09:40
  vito3459 vito3459 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.08
אינטרנט 7 מגה ואימיול וטורנט יורדים לאט מאוד

שלום לכולם.
לפני כחודש עשיתי אינטרנט של 012 וקבלתי למשך חודשיים 7 מגה...
מישום מה כאשר אני רוצה להוריד קבצים דרך האימיול או דרך הטורנט - הכל יורד ממש לאט ואני מתכוון לאט - טורנט במקרה הטוב 40K ואימיול בכלל גרוע בין 3-10 K.

כמה פרטים חשובים:
1. אני חבר בטורנטלייץ' - מי שמכיר יודע שרוב הדברים יורדים שם במהירות מדהימה.
2.יש לי וינדווסXP סרוור פאק 2 - כולל חומת אש (איפשרתי שימוש באימיול וטורנט ).
3. אני כל הזמן בודק וירוסים או סוסים טרוייאנים והכל נקי.
4. אני משתמש באימיול 0.48a הרגיל - שיניתי רק את הפורטים מכיוון שהיה לי LOW ID ועכשיו זה בסדר.

אני באמת כבר לא מבין מה הבעיה!!! פניתי ל-012 והם סתם מנסים לנפנף אותי כי כשעושים בדיקת מהירות הכל עובד טוב (700K ויותר...).

מבקש עזרתכם...אני באמת כבר לא מבין מה הבעיה.

תודה רבה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-04-2008, 16:30
  RiU RiU אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל RiU שלח הודעה דרך MSN אל RiU
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי vito3459 שמתחילה ב "אינטרנט 7 מגה ואימיול וטורנט יורדים לאט מאוד"

את השאלה הזאתי אני חושב שכדאי שתפנה לפורום תוכנה שם יוכלו להגיד לך איך להגדיר את התוכנות כראוי
אני לא חושב שזה מתפקיד התמיכה של 012 להגיד לך איך מגדירים את האימיול ואת תוכנות שיתוף הקבצים שאתה משתמש בהם.....בכל אופן זה לא בעיה אצלהם אם ההורדה שלך משרת רגיל הייתה בסדר קח בחשבון שבשיתוף קבצים אתה תלוי בעוד הרבה דברים כמו מקורות וכדומה ולא רק בגישת הספק שלך

ולכל הספקנים שיגידו ... זה 012 שחוסמים פורטים עכשיו בכוונה התחברתי עם חייגן לשרתים של 012 ואני מעלה את התמונה הזאתי שתיראו שאצלי זה בסדר גמור (יחסית למהירות של 1.5)

כמו שאתם רואים הכל תלוי במקורות שאני מוריד מהם... נכון שזה לא מגיע למהירות מירבית של 190 KB אבל זה יחסית בסדר בהתחשב במקורות וכמו שאתם רואים בפרטים של החייגן .... אני גולש עם שתרים של 012 אתם מוזמנים לעשות טרייס .... אגב הפורטים פתוחים ולא נחסמים ע"י FW

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י RiU בתאריך 26-04-2008 בשעה 16:55.
ישן 27-04-2008, 00:13
  RiU RiU אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "חשבת על זה שאולי לכל המנויים..."

האמת שכן חשבתי גם על זה.... ולכן את הבדיקה הנ"ל עשיתי כמה פעמים עם כתובות שונות וגם עם טווחי כתובות שונות לדוגמא טווח של 87 טווח של 77 וטווח של 80

וגם את אותה בדיקה עשיתי עם שרתים של אינטרנט זהב לשעבר.. (שהיום התמזגה עם 012) ואותה תוצאה פחות או יותר (כמובן אנחנו מדברים על ממוצע של הורדה לא רעה בכלל כמו שאתם רואים בתמונה) יש עוד כמה משתנים לכן זה לא היה בדיוק אותו דבר ... מה שאתם רואים זה פחות או יותר ממוצע של העניין! ולאחר הבדיקות שעשיתי!

אני רק אומר שקל נורא להאשים את ספק האינטרנט.... נכון שיש המון אנשים שיש להם בעיות הורדה באימיולים ובטורנטים וכדומה.... אבל קחו בחשבון שיש גם המון אנשים שאין להם.... זה לא מתחלק לפי ספקים.... אני לא יודע בדיוק איך זה בחברות אחרות אבל כן עשיתי את הבדיקות שאני יכול עם שרתים של 014 , 012 ו 015... כמו שאמרתי עד עכשיו הבדיקות יצאו פחות או יותר אותו דבר.... ככל שידוע לי היום אין ספקית אינטרנט שחוסמת פורטים.... ידוע לי שהוט אולי חוסמים פורטים מסויימים שידועים כפורטים שוירוסים ורוגלות ורושעות למינהם יושבים עליהם ומאזינים להם וגם זה לא בדוק ב 100% נכון כך שאל תיקחו אותי במילה

נערך לאחרונה ע"י RiU בתאריך 27-04-2008 בשעה 00:22.
ישן 27-04-2008, 12:58
  RiU RiU אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי roei-a שמתחילה ב "כמה צפוי מתומך טכני להאשים את..."

אני לא מאשים את הוט בחסימת פורטים .... אין לי מספיק מידע בשביל להשאים... זה שמועה בדיוק כמו השמועה שספקיות מגבילות שיתוף קבצים.... כרגע הבאתי לכם הוכחה למה הספקית לא עושות הגבלה ואין QOS על השיתוף כי כמו שאתם רואים בתמונה עצמה IP של 012 עם מהירות הורדה תקינה לחלוטין.... את אותה בדיקה עשיתי עם כמה טווחי כתובות של 012 ולא עם טווח מסויים אחד.... יש ל 012 טווחים שמתחילים עם 77 , 87 , 80 .... עם כל הטווחים האלה יצא לי מהירות פחות או יותר זהה למה שאתם רואים בתמונה.... אם לי זה עובד אין סיבה שזה לא יעבוד אצל אחרים... אני מחובר לשרתים שלהם בדיוק כמו כל אחד אחר.... כל החברים שלי שהתלוננו על איטיות בהורדה שבאתי אליהם ראיתי בעצמי שהם לא הגדירו את ה FW שלהם נכון או כל דבר כזה שבאתי אליהם והגדרתי את זה נכון פתאום המהירות התחילה לצמוח ולגדול.... מדובר בחברים שמחוברים גם ל 012 וגם לבזק וגם לנטוויז'ין.....אז את האשמות שלכם כלפי הגבלת שיתוף או חסימה תשימו בצד .... או שתבואו אליי עם הוכחות שאכן יש חסימה.... הינה אצלי זה עובד תקין עם כל טווחי הכתובות ולכן אין טווח מסויים שעושים עליו QOS כמו שאתם טוענים! התמונה שהעלתי מראה רק דוגמה שב 012 יש מהירות תקינה.... מעבר לזה בדקתי גם עם טווחי כתובות של השרתים של 015 וגם עם טווחי כתובות של השרתים של 014 כולם הניבו אותה תוצאה פחות או יותר! לא עשיתי בדיקות עם נטוויז'ין כי אין לי יוזר שלהם לעשות איתו בדיקות! אבל חברים שלי אמרו שגם שם המהירות היא בסדר..... אז קודם תוכיחו ואח"כ תבואו להאשים חבר'ה!
ישן 27-04-2008, 20:00
  vito3459 vito3459 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.08
לא רק אימיול גם טורנט
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי vito3459 שמתחילה ב "אינטרנט 7 מגה ואימיול וטורנט יורדים לאט מאוד"

היי,
דבר ראשון תודה על התגובות...

בכל מקרה,
1. אני לא מאשים אף אחד - פשוט אין לי מושג מה הבעיה!

2. הורדתי כמה סוגים של אימיול - ואפילו ניסיתי להשתמש במקורי, אבל באף אחד זה לא הוריד כמו שצריך... ניסיתי לשנות פורטים - גם לא עוזר...שיניתי גירסאות (אימיול מקורי, בוסטר, אקסטרים,מורף....)- בכל פעם שאני עושה בדיקת פורטים באימיול זה לא מצליח.

3. שיניתי את ההגדרות בחומת אש...שיאפשרו אימיול ואפילו פתחתי פורטים מסויימים.

4. איך אתם מסבירים שגם מטורנטלייץ' זה מוריד לאט ? - ומי שמכיר את האתר הזה יודע שרוב הדברים יורדים ממש מהר .

5.עזבו אותכם עכשיו את העניין של 012 - לחלק מהחברים שלי יש גם 012 והם משתמשים באימיול מקורי 0.48a ויורד להם סבבה .

מה עושים?!
ישן 27-04-2008, 23:57
  RiU RiU אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי vito3459 שמתחילה ב "הגבלת חיבורים"

אני לא יודע מה מוגדר במחשב של כל אחד ואחד יכול להיות אלף ואחת דברים..... כשאני הייתי אצל חברים שלי שעבד להם לאט פשוט שיניתי את הפורטים של האימיול שלהם גם בראוטר וגם בחומת אש של ה WIN לפעמים היה צורך לבטל פרוקסי שהאנטי וירוס היה משתמש בו (אני לא יודע למה זה ממש עוזר אבל עובדה שלפעמים זה עזר בעיקרון אני יודע שלא אמור להיות כל כך שינוי כי זה יותר משמש לעדיכונים אבל יכול להיות שה AV שהיה שם פשוט ניתר כל מידע שהגיע למחשב) ועוד בדקתי נטסטאטים וכדומה ולכל בעיה מצאתי פחות או יותר את הפיתרון (ברוב המיקרים זה באמת היה איזה FW) אבל היי... זה כן עובד תקין כנראה הבעיה שלך היא בהגדרות שלא הגדרת כמו שצריך אני באמת לא יכול להגיד לך מה בדיוק אולי תבדוק באמת אנטי וירוס או דברים שמנתרים לך תקשורת במחשב ותיראה מה קורה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:00

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר