לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-03-2005, 00:48
  Niro1985 Niro1985 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.04
אוקיי דברים מעצבנים:
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי *~crazy girl~* שמתחילה ב "חח הבעיה שאף פעם אין לדעת..."

1.כשיוצאים לסרט ואנשים אוכלים פופקרן לידי{זה משגע אותי!!!}אני לא מסוגל לשמוע את הרעש של הבחיסה.

2.שאני עוצר עם האופנוע ברמזור ותמיד הרכב ליד שואל אותי איך האופנוע,אם אני מוכר וכ'ו...{בא לי להוציא איזה עוזי או משהו ולטחון אותם..}.

3.כשמחנים את האופנוע בעיר וכשחוזרים רואים ילדים מכוערים בני 15 נוגעים באופנוע{זה מסוג הדברים שמאוד מרתיחים אותי}

4.שמעשנים לידי{יש את הנובלס ומלברו וכל החרא הזה,הסיגריות עם הריח הכי מגעיל בעולם}לפחות שימציאו סיגריות עם ריח טוב.

5.שאני רואה משחק כדורגל\כדורסל ויש שדרנים מפגרים שלא יודעים מהחיים שלהם ומדברים שטויות.

6.שאני הולך לים ורואה שאין גלים,או שיש גלים והם סתם מתפוצצים{יענו הכוונה לגל שמתנף ולא צובר מהירות יענו סתם מגיע לחוף בלי שום משמעות}

וואלה זהו אני חושב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-03-2005, 14:26
צלמית המשתמש של FuRiOuS_Revenge
  FuRiOuS_Revenge FuRiOuS_Revenge אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.04
עוד משהו מעצבן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Ir4$Al3 שמתחילה ב "סקר-מה הכי מעצבן אתכם???"

אתה מתתת לחרבן!
חבר שלך לוקח אותך מחוץ לעיר לחפש צימרים,
ואז בדרך חזרה אתה מתחנן שיחזיר אותך הבייתה והוא אומר : "לא, הבטחתי לאמא שאני קונה אבקת כביסה" ואז הבן זונה נוסע לג'מבו ואחרי שסוף סוף מצא את אבקת הכביסה המתאימה הוא אומר לי :
"בוא נלך מכות במעלית, זה כיף" חחח אז זרקתי עליו אבקת כביסה ששוקלת 6 ק"ג ובתגובה הוא מחץ אותי עד שכמעט הקאתי שם חחחח
ואז כשהיינו סוף סוף בדרך הבייתה הוא החליט לעצור טרמפים לאנשים ולנסוע 30 בעיר חחחח
איזה סרט
וכשהוא הביא אותי הבייתה לפני כמה דקות הוא נסע נורא מהר ברחוב שלי ואז דפק ברקס שהעיף אותי לשמשה !!! (לא הייתי חגור כי החגורה לחצה לי על הבטן ואתם יודעים... לא נעים)
קיצר, זה מעצבן!!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:27

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר