לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-04-2008, 01:06
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי dudi.vaknin שמתחילה ב "אל תכתוב שטויות."

בלי א' ב' ג':
אני גם גרתי בקוטג' עם כל הכבוד ל14 שנה שלך, אנלא מפליץ שטויות מהתחת, בהשוואה לוילה זה
חרא, ואני שמעתי רעשים שלא כמו השכנים האשכנזים שלך, אם אצלך הסתפקו בלעשות ביד, אצלי
הזדיינו בקולי קולות (השכנים כמובן).
וילה לעשירים בלבד, יש לך 1,500,000+ ש"ח אז אתה נקרא עשיר, וגם עם משכנתה ל30 שנה עם
משכורת 10 נטו בחודש (מעמד ביניים) לא תוכל להרשות לעצמך שום וילה בשום שלב כלשהוא בחיים
בארץ בתוספת לכך שהמחירים רק עולים משנה לשנה. ואם אתה כן רואה מישהו לא עשיר גר בוילה,
תהיה בטוח שקנה אותה לפני יותר מ10 שנים כשקרקעות לא עלו הרבה במיוחד בשטחים שם עלה
פיתוח וילה כמו דירת 3 חדרים היום. ובנוסף פתח עיתון ובדוק מחירים עדכנים של וילות לשנת 2008 ולא 98.
תכלס שם יותר טוב וארה"ב נכנסה כאן לשם השוואה, לא בשביל לסדר לפותח האשכול גרין
קארד, השוואה למה כאן בונים קוטג'ים ושם אין כמעט כזה דבר בכלל, אם נכנסים יותר להבדל בין קוטג'
לוילה אז יש הבדל למה חברות נדל"ן בארץ בוחרות לבנות קוטג' מאשר חברות בארה"ב שם וילות
בעדיפות, ועל כך כתבתי בתגובתי הראשונה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-04-2008, 23:42
  dudi.vaknin dudi.vaknin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.05.07
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי רמבו 6 שמתחילה ב "בלי א' ב' ג': אני גם גרתי..."

א. לא אמרתי שאתה "מפליץ שטויות מהתחת" (דרך אגב, wtf?).

ב. איכות המגורים בקוטג' בהשוואה לוילה היא פחות טובה, לא "חרא".

ג. לפי מה שאתה מתאר, השכנים שלך, ש"מזדיינים בקולי קולות", עונים להגדרה ברברים. כפי שכתבתי למעלה, החיים בקוטג' (וגם בוילה, תתפלא) יהיו שקטים כל עוד אין לך שכנים ברברים.

ד. לדעתך, אדם שהכנסתו היא 10,000 ש"ח בחודש (נטו) לא יוכל להרשות לעצמו לבנות וילה בשום שלב בחייו, גם עם משכנתא ל-30 שנה. חישוב פשוט מעלה כי אם אותו אדם יפריש 5,000 ש"ח ממשכורתו בכל חודש לחיסכון למטרת בניית וילה, הוא יוכל להגשים את החלום שלו בגיל 50 (בהנחה שהוא התחיל לעבוד בגיל 25). שים לב שהוא עשה זאת ללא צורך במשכנתא ובחצי מהכנסתו החודשית.

ה. עם הלוואות ומשכנתאות (בהחזר חודשי קבוע), גם בני מעמד הביניים מרשים לעצמם לבנות וילה, ועובדה שהרבה מבעלי הוילות בארץ הם ממעמד זה, ואתה מוזמן לבדוק את זה. ודבר נוסף: לכל הדיעות (למעט שלך), אם יש לך מיליון וחצי ש"ח אתה לא עשיר, אתה "מסודר".

ו. שטחה של ארצנו הקטנה והאהובה מהווה אחוז קטן משטחה העצום של ארה"ב. אולי זו הסיבה שבארה"ב יש יותר וילות מקוטג'ים. אני לא יודע אם זו הסיבה ואני גם לא מתיימר לדעת, משום שעל הטענה העיקרית שהעלתה כבר השבתי.

זין. היי, שיהיה לך אחלה לילה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:34

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר