לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-04-2008, 21:17
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
התרגיל המסריח של "הוט" - עוד אחד מני רבים - לקרוא כדי להאמין

קצת ארוך אבל אני חושב שחשוב לקרוא.
אוקיי. אז בהודעה האחרונה שרשמתי באשכול של "הפרקליטים עונה "4 כתבתי שאני מקווה לא להגיב לעצמי שוב, אז אני לא עושה את זה, לפחות לא ישירות.
בקיצור, היום בשעה 20:45 היה אמור להיות משודר הפרק הראשון בעונה ה-4 של "הפרקליטים" שאני לפחות חיכיתי לה כבר כשנה. רקע: לפני כשנה התחילה להיות משודרת הסדרה "הפרקליטים" בערוץ אקסטרא הוט. לאחר שידור 3 העונות הראשונות, השידור נקטע באיבו. בזמנו נמסר לי ולעוד צופים רבים מהוט ששאלו בפורום, וגם במרכז השירות והתקבלה התשובה שעונות 4-8 (למעשה ההמשך ועד העונה האחרונה כולל) ישודרו בתחילת 2008. לא צריך לציין שזה לא קרה, שכן אם אני לא טועה אנחנו נמצאים בסוף אפריל שזה כבר למעשה שליש שנה. בכול אופן, מאז אותו לופ של 3 העונות הראשונות שודר כבר לפחות 4 פעמים ובכול פעם קיוויתי שזאת תהיה הפעם שמהנקודה הזו ממשיכים במיוחד בהתחשב בתשובה שנתנה. להפתעתי גיליתי בשבוע שעבר דרך מדריך הטלוויזיה של פנאי פלוס וגם באתר וואלהTV (ולאחר מכן בעוד כ-5 אתרים) באופן זהה בכולם כולל לוח השידורים באתר של הוט עצמם שהיום יום שלישי 29.4 בשעה 20:45 ישודר הפרק הראשון לעונה 4 (אתמול שודר הפרק האחרון בלופ מס' 4 (אני חושב), כלומר האחרון לעונה 3) וכולי שמחה וששון (ראו אשכול בנושא). היום בצהריים (שעה 17:00 בערך) עוד ראיתי גם בפס המידע שזה ישודר, אבל לתומי בשעה 20:15 כחצי שעה גיליתי שלפי פס המידע שתשודר תוכנית אחרת וחשבתי - זאת טעות. וכמובן שזאת לא הייתה והפרקליטים לא שודר. אני לא אדבר על זה ששירות הלקוחות של הוט לפתע החליט להפסיק פתאום לפעול אחרי השעה 7 בערב ולא על זה כשכבר הגעתי למישהו אז ניתקו לי את השיחה בפנים - ופעמיים ולא על זה שמחלקת התוכן חושבת שהיא מחלקה ב-CIA ואי אפשר להגיע אליהם, ולא על זה שהמחלקה שכן עובדת אחרי השעה 7 בערב היא מחלקת המכירות - כלומר רק עבור לקוחות מצטרפים, כלומר חדשים, כלומר לקוחות קיימים הם זבל. בקיצר מהשיחה שלי עם איזה נציגה בתקלות טכניות (שדווקא אמרה שהיא יודעת וחשבה שזה היה אמור להיות משודר) דווקא לא עלו עצבים יותר מדי למרות שהסברתי לה איך זה שבעצם הוט אוהבת לדפוק את הלקוחות שלה ולשקר להם. העניין בטיפול, מבחינתה לפחות.
נ.ב., אני גם לא אדבר על זה ש-2 סדרות חדשות שלפי הפרסומות ששודרו בשבוע שעבר נאמר בהם שהם יתחילו בשבוע הבא - כלומר שבוע הבא משבוע שעבר, כלומר השבוע והם לא שודרו וגם לא ישודרו. עוד שקר.
בקיצור חברים, הונאה אחת גדולה העונה לשם הוט, רק אם מישהו ממכם שקל לעבור אליהם. אני אישית דווקא רוצה להישאר כי אני יודע שהסיכוי היחיד שזה ישודר זה בהוט.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-04-2008, 21:56

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "פשוט ישבתי מול הפס מידע של הוט וקיללתי את אמא שלהם"

אני חייב לשאול, מה גרם לך לחשוב מלתחילה שדווקא הפעם הם ישדרו סוף סוף את ההמשך? לא ידוע לי על שום פרסום עד לפני השבוע שעבר.
תחילת השנה כבר עברה ממזמן.
והם לא לכלכו, הם הונו את הציבור - הודיעו לכול העיתונים והאתרים עם מדריך טלוויזיה ושיקרו שוב ושידרו במקום, איזו הפתעה, עוד שידור חוזר, כמו שאר 95 האחוז מלוח השידורים שלהם.
שתבין, אחי, 3 שעות לפני זה היה כתוב שיהיה הפרקליטים באותה משבצת שידור.

ישן 30-04-2008, 00:10

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "[QUOTE=Mithrandir21]אני חייב..."

סורי, לא רואה את התשובה. אמרת שאתה כבר רואה שבוע. אני אמרתי שכול הידוע לי הפרסום הראשון על זה היה במדריכי הטלוויזיה המקוונים והמודפסים (יענו עיתון) ביום חמישי האחרון.
אז אתה אומר שראית איזשהו פרסום לפני שהתחלת לראות? דרך אגב, אתה זה אלון מהפורום של הוט? הוא גם הזכיר את עניין ה-205 שקל - אם כן ראית על מה הגבת, אם לא, קבל:
__________________________________________________ ________________________
[img]../../Shared/Images/Forum/message_reply.gif[/img]עדכון לגבי הפרקליטים עונה 4[img]../../Shared/Images/Forum/message_read.gif[/img][img]../../Shared/Images/Forum/message_lock.gif[/img] מאור 29/04/08 07:49 מועד שידור העונה הרביעית נדחה (שוב) ע"י הוט, עקב "עיכוב במשלוח הקלטות".

למרבה המזל העיכוב הוא קטן, ב-12.5 תעלה בשעה טובה העונה הרביעית לשידור, מדי יום בשעה 20:40, ונראה שהפעם המועד הזה הוא סופי בהחלט.

נו מילא, זה לא עוד הרבה זמן וזה חוסך את כל ימי הזיכרון/עצמאות וכו`.

__________________________________________________ __________________________

אתה מבין? נדחה שוב. הם מבטיחים תחילת 2008 ומחפפים - חברה של חפיפנים בנוסף שקרנים. ועוד משתמשים בקלטות - נו באמת. חחחחחחחח, סתם. לא, אבל באמת, הרי רק העונה הראשונה יצאה ב-DVD, מעניין באמת איך הם מקבלים את זה - זאת צריכה להיות איזה הקלטת TVRip או משהו כזה. איך לא דואגים לדבר כזה? ואיך יידעו את כולם שזה ישודר? זה לא שהם ציפו לקבל את הקלטות או מה שזה לא יהיה אתמול או שלשום כאילו היה סיכוי שזה ישודר במועד. הם יודעים את זה לפחות שבוע - לפחות אל תפרסמו הצהרות שקר - ועוד באתר שלהם. איך הוא קיבל מידע כ"כ מהר ואני צריך לחכות?

ישן 15-05-2008, 18:03

רואים את הכותרת של האשכול?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "התרגיל המסריח של "הוט" - עוד אחד מני רבים - לקרוא כדי להאמין"

אני מדבר בדגש על "עוד אחד מני רבים".
אז אולי הפעם זה לא תרגיל מסריח בדיוק, זה סתם קטע דפוק מאוד.

בהוט כנראה החליטו שהם מזמן לא הפסיקו באמצע שידור סדרה (מישהו אמר "הפרקליטים", "סטארגייט", וכול אלפי האחרות ששכחתי) ועושים את זה עכשיו גם עם אוורווד לאחר שסיימו היום בשידור העונה השנייה (מתוך ארבע עונות שהופקו לסדרה).
כנראה שלמנהל מחלקת התוכן יש איזושהי הפרעה קומפולסיבית שהוא חייב לדפוק את הצופה ולהפסיק סדרה באמצע פעם בשבוע.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:27

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר