לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-05-2008, 14:34
  המלש"ב המלש"ב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.06
מקרבי למודיעין\עורפי-כן ומודיעין לקרבי???

השאלה שלי היא האם אחד שמתגייס לשירות שהוא לא קרבי למשל ליחידת מודיעין כלשהי לאחר 3 השנים בזמן שהוא בקבע או במשך ה3 שנים , האם הוא יכול לעבור ליחידה קרבית ולהמשיך גם שם??

כי למשל לעבור מקרבי למודיעין או כל תפקיד עורפי אחר הבנתי שניתן...למשל כל לוחמי הסיירת ויחידות קרביות אחרות שעברו למודיעין והתקדמו בתפקידים עורפיים..

עמוס ידלין לדוגמא היה טייס בכלל ועכשיו הוא ראש אמ"ן
וכן הרבה אחרים ששירתו בסיירת מטכ"ל וכעת משרתים בתפקידים עורפיים לגמרי במודיעין??

וכן, האם אפשר לקבל הכשרה קרבית במסגרת תפקיד לא קרבי כצ'ופר אולי?? במידה ואני לא מתגייס לגבעתי, צנחנים או מה שזה לא יהיה יש אפשרות לעבור טירונות ברובאי גבוה??

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-05-2008, 15:24
  המלש"ב המלש"ב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי AcidicJimmy. שמתחילה ב "חייל עורפי במערך המודיעין לא..."

בקשר לשאלה שלך אני מתכוון לכולם....יש מישהו שבאמת יכול?? עזוב את ידלין זה באמת לא דוגמא , חלוץ מינה אותו פרוטקציה...למרות שאין לו שום קשר למודיעין, טייס נטו.

הקטע הוא שאני רוצה לעבור הכשרה מודיעינית כלשהי בשילוב משהו קרבי, כדי שאחרי הצבא לא תישלל ממני הזכות להשתתף במבצעים שהם כוללים מאמצים פיזיים במידה ואעבוד במוסד ביטחוני כזה או אחר

עריכה: ולמעט הצבא אין מסגרת אחרת שאפשר לעבור בה הכשרה ברמה של טירונות ברובאי גבוה??

יענו מי שרוצה לעבוד במוסד ושב"כ בתפקיד שכרוך בו מאמץ כלשהו חייב רק יחידה קרבית ברזומה הצבאי?

ושאלה קצת לא קשורה- מה הרובאי שעושים ב669? והאם גם הם נחשבים לוחמים למשל בקבלה לעבודות בטחוניות במוסדות שציינתי?

נערך לאחרונה ע"י המלש"ב בתאריך 01-05-2008 בשעה 15:31.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:51

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר