לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-05-2008, 07:37
  עמליה עמליה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.05
אכיפת החינוך לערכים מתחילה בבית הספר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "על "ערביי ישראל" והצפירה(נורה אדומה)"

אי אפשר "לבקש" הזדהות מהערבים. זה מאוחר מדי..... צריכה להיות בקרה - קודם כל בבתי הספר הערביים בארץ. " ראו את ההתנהגות הנלוזה של הסטודנטים הערביים באוניברסיטאות בארץ"! אין פוצה פה ואין מצפצף.
כל הנושא של הזדהות עם ערכי העם היהודי צריך להיות מעוגן בחוק של מדינה ריבונית, שיש לה גאווה לאומית ובמקרה שלנו גם צידוק לקיומה.
אם שרה בישראל- גברת יולי תמיר נותנת לגיטימציה ליום הנכבה הערבי ואין מי שישתיק אותה בענין זה, אז מדוע לדרוש מהערבים הזדהות עם העם היהודי ?
כל הנושא של יחסי ערבים יהודים בארץ, הפך להיות,לצערנו, למאבק כוחני. הערבים מצפצפים על החוק, כי אנו לא אוכפים אותו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-05-2008, 14:04
  לב כל-רואה לב כל-רואה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.02.08
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "חלק לא מבוטל מהכותבים בפורום מביעים שנאה לגבי ערבים אך ורק בגלל שהם ערבים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
ישנם אחרים המתייחסים אל כלל אזרחי ישראל כשווים.

מי שחוטא יגונה ומי שלא עוול בכפו יגונן.

אני בהלם ממך .

אף אחד מאיתנו לא שונא ערבים בגלל שהם ערבים!

אנחנו שונאים אותם מהסיבה הפשוטה שבכל יום אנחנו שומעים מחדש שהם ניסו לרצוח אותנו על ידי יירוט של קסאם .

הערבים, הם "עם" שדוגל בטרור ורצח. המנהיגים שלו הם רוצחים.
הם, כ"עם" ולא כיחידים, משתוקקים לראות את דם היהודים שפוך על האדמה.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://he.manhigut.org/templates/mlevi/cutimages/top_logo.jpg]

"צדק צדק תרדוף"

ישן 02-05-2008, 13:23
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "על "ערביי ישראל" והצפירה(נורה אדומה)"

ערביי ישראל (המוסלמים ברובם יותר מ 60%) לא מכבדים אותנו בגרוש ולא את האירועים שלנו, אך דורשים מאיתנו כבוד. אין להם טיפה של כבוד עצמי פשוט והם נגד המדינה שלנו.

לא סתם תעבור ליד הכפרים שלהם תשמע ירי חיי של רובים בשבת למשל (מי שביקר בכרמיאל או חיי שם יודע מזה), המשטרה כמובן מפחדת לטפל בזה אחרת יאשימו אותה באלימות וחוסר הגינות כלפי הערבים.
אתה מוזמן לבדוק זאת. אגב המשטרה לא נכנסת לכפרים שם בלי סיבה, אחרת שוב יהיו מהומות ועדת חקירה על קיפוח ערביי ישראל, כמה הם אומללים וכו...

לעמליה אני לא מצפה מהם לכבוד, אך לפחות שלא יעשו מה שהם עושים בזמן הצפירה!
(יהודי היה נכנס על המעשים שלהם לכלא, זה בטוח.)

החרדים (בארץ והמתנחלים) אומנם לא עושים דברים דומים, אך יש להם את תיבת פנדורה משלהם.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 03-05-2008, 06:34
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
מהיכן שאבת את הסטטיסטיקה ?
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "ערביי ישראל (המוסלמים ברובם..."

"ערביי ישראל (המוסלמים ברובם יותר מ 60%) לא מכבדים אותנו בגרוש ולא את האירועים שלנו, אך דורשים מאיתנו כבוד. אין להם טיפה של כבוד עצמי פשוט והם נגד המדינה שלנו."

1. אני שולל מכל וכל התנהגותם של אזרחי מדינת ישראל שאינם מכבדים ארועים מרכזיים המציינים את הקמתה ותקומתה של מדינת ישראל
2. מענין איזה כבוד אתה נותן לאזרחים הערבים (מוסלמים ונוצרים ואפילו דרוזים) ואיזה כבוד נותנת להם המדינה.
3. שנים של הפליה ויחס מבזה עושים את שלהם - אין להם שמחה בלב. למרות זאת התנהגותם בפרהסיה (בזמן הצפירה וכו') חייבת להיות מכובדת לפחות כלפי חוץ.
4. אני משוכנע ששנוי יחס המדינה אל המיעוט הערבי יביא גם לשנוי יחסו של ציבור זה אל המדינה גם בליבו פנימה.
5. אינני מבין את הציבור החרדי הנהנה מ"כל טוב מצרים" - המבזה בפרהסיה את ארועי ההתייחדות עם אלו שבזכותם הם יכולים להמשיך לחיות כפי שחיו אבותינו בגולה.
ישן 03-05-2008, 22:48
  לב כל-רואה לב כל-רואה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.02.08
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "מהיכן שאבת את הסטטיסטיקה ?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
"ערביי ישראל (המוסלמים ברובם יותר מ 60%) לא מכבדים אותנו בגרוש ולא את האירועים שלנו, אך דורשים מאיתנו כבוד. אין להם טיפה של כבוד עצמי פשוט והם נגד המדינה שלנו."

1. אני שולל מכל וכל התנהגותם של אזרחי מדינת ישראל שאינם מכבדים ארועים מרכזיים המציינים את הקמתה ותקומתה של מדינת ישראל
2. מענין איזה כבוד אתה נותן לאזרחים הערבים (מוסלמים ונוצרים ואפילו דרוזים) ואיזה כבוד נותנת להם המדינה.
3. שנים של הפליה ויחס מבזה עושים את שלהם - אין להם שמחה בלב. למרות זאת התנהגותם בפרהסיה (בזמן הצפירה וכו') חייבת להיות מכובדת לפחות כלפי חוץ.
4. אני משוכנע ששנוי יחס המדינה אל המיעוט הערבי יביא גם לשנוי יחסו של ציבור זה אל המדינה גם בליבו פנימה.
5. אינני מבין את הציבור החרדי הנהנה מ"כל טוב מצרים" - המבזה בפרהסיה את ארועי ההתייחדות עם אלו שבזכותם הם יכולים להמשיך לחיות כפי שחיו אבותינו בגולה.

1. גם אני שולל כל התנהגות של אזרח ישראלי אשר אינה מכבדת את מדינתו.
2. הכבוד שאני מעניק להם, הוא כבוד שניתן לבני אדם. אין הם ראויים למעבר לזה. אין זו זכותם להיות אזרחים ישראלים כלל וכלל.
3. שנים של טיפוח הערבים ביוזמתו ובעזרתו האדיבה של השמאל, הובילו לכך שכיום היהודים מונים את מספר נרצחי הטרור הערבי, לא במאות כפי שעשו פעם, אלא באלפים.
4. אני משוכנע ששינוי ביחס המדינה כלפי המיעוט הערבי, יביא גם לשינוי חיובי בניסיונות הרצח מצד הערבים. איזה שינוי? שינוי האומר כי על מדינת ישראל להתייחס אל הערבים כאל בני אדם המתארחים בביתם של היהודים, ולא כאל בעלי הבית.
5. גם אני אינני מבין את הציבור החרדי כלל וכלל. אף פעם לא הבנתי איזו סיבה מוצדקת יש להם לא להתגייס לצה''ל, או מדוע הם זורקים אבנים בשבת , או מדוע חלקם אינם מזדהים בכלל עם המדינה היהודית ? ... אך מעניין אותי לראות שתמיד יהיה איזה חרדי אחד של מד''א, המטפל בפצועים בזירת הפיגוע שמשודרת בחדשות.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://he.manhigut.org/templates/mlevi/cutimages/top_logo.jpg]

"צדק צדק תרדוף"

ישן 04-05-2008, 10:47
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
אוי אוי אוי
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "מהיכן שאבת את הסטטיסטיקה ?"

1. יופי לך - אבל כיוון שלך אין שום השפעה, תסלח לי אם אקבל את זה כמס שפתיים ולא יותר. יצאת לידי חובתך.

2. מעניים באמת - קצבאות ביטוח לאומי, שירותים ממוסדות המדינה, קבלה לאוניברסיטאות, פטור משירות צבאי וציות לחוק, בנייה חופשית... מספיק?

3. אפליה? ר' סעיף 2. אם היתה אפליה, הרי שזו היתה אפליה מתקנת, לטובתם.

4. זה בטוח - ביום שבו מדינת ישראל תחדל מלהיות מדינה יהודית ותהפוך להיות מדינת-כל-אזרחיה (כלומר, מדינה ערבית) הם יאהבו אותנו הרבה יותר.

5. נו? זה מאפשר לערביי ישראל לבזות את סממני הלאום? התןופעות הללו בקרב הציבור החרדי, למרות שהן קיימות, אינן בסדר גודל שהן קיימות בקרב הציבור הערבי, והסכנה הנובעת מהן לקיומה של המדינה היא פחות מאפסית.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 05-05-2008, 20:26
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06

א,ערוץ 10 וערוץ שתיים הזמינו סקרים בזמן המלחמה והתוצאות היו נגד המדינה,כאשר שאלו את ערביי ישראל במי הם תומכים. ישראל או חיזבלה...
ב, המדינה נותנת למגזר הערבי תקציבים! זה שיש להם שחיתות גבוה כמעט בכל רשות שלהם לא האשמה שלנו היהודים וגם עד שמשרד הפנים מנסה להעיף ראש עיר ולהביא משהו שלא עובר על החוק... הערבים מנסים לגרש אותו. הערבים עשו זאת לעצמם לא אנחנו להם! דיוק בבקשה.
הם עשו זאת לעצמם בלבד. תראו לי משהו במצרים או בסוריה שהיה מדבר ככה נגד המדינה ועדיין מקבל ביטוח לאומי,זכות בחירה ושירותי רפואה כאלה. לא תמצאו!
המדינה הייתה צריכה להביא את צה"ל ולא המשטרה, כאשר היו המהומות בזמן ברק ולמנוע את המהומות.

בנוגע לדתיים זאת כבר תיבת פנדורה אחרת.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:02

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר