לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-05-2008, 15:25
  needhelp1 needhelp1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.05.08
בודד

שלום (משתמש חדש לצורך ההודעה)

אז ככה. אני בן 16 (כיתה י) מירושלים. בחטיבה הכל היה אחלה, היו לי חברים טובים. בחרתי ללכת לתיכון טכנולוגי וללמוד מכונאות (ידעתי שאני אוהב את זה מאוד) אבל נאלצתי להפרד מהחברים שהלכו לתיכונים רגילים, חשבתי שלא תיהיה שום בעיה עם זה ובאמת בתחילת השנה לא היתה בעיה, היינו נפגשים והכל כמו פעם. לאט לאט שמתי לב שמתחילים "לנדות" אותי מהקבוצה והמצב עכשיו הוא שלא נפגשתי איתם חודשים. בתיכון שלי אני סבבה עם כולם, אבל אין לי חברים שאני יכול לצאת איתם ולבלות..
אין לי חברים.
חשבתי לעבור לתיכון רגיל, אבל אני כבר לא בקשר עם החברים ההם אז אני לא ארוויח כלום..

אף פעם לא יצא לי לכתוב פה משהו, אני יודע שאתם לא יכולים לפתור את הבעיות אבל אם יש איזה סיכוי שמישהו פה יביא לי עצה טובה שתשפר את ההרגשה שלי..

תודה

עריכה:
המצב כל כך גרוע שאני אשאר לבד בבית ביום העצמאות ובל"ג בעומר.. אני מרגיש חרא עם עצמי

נערך לאחרונה ע"י needhelp1 בתאריך 03-05-2008 בשעה 15:39.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-05-2008, 15:44

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "אתה יכול להניח את האצבע על..."

אתה יכול להניח את האצבע על הסיבה למה אתה לא יכול לצאת לבלות עם האנשים בביה"ס החדש? יש איזה מחסום ספציפי? (רק השנה הצטרפת לביה"ס, כן?)

כולם הצטרפו רק השנה, אני לא מתחבר אליהם, תחומי עניין ומקומות בילוי אחרים. אני מרגיש גם לא קשור אליהם..

ובמה מתבטא ה"נידוי" שאתה מרגיש מצד החברים הישנים, אם זה בסדר שאני שואלת אותך..
בטח שזה בסדר שאת שואלת.. אם לא הייתי רוצה עזרה לא הייתי רושם את ההודעה הזאת.
הנידוי זה תהליך.. בהתחלה היינו יוצאים ותמיד היו מזמינים אותי.. לאט לאט שמתי לב שאני צריך לשאול אם הם יוצאים. ועכשיו כשאני שואל ואני יודע שהם יוצאים, הם אומרים לי שהם לא יוצאים. פעם הייתי מדבר איתם הרבה, היום כבר בכלל לא יוצא לי לדבר איתם..

שימי לב לעריכה של ההודעה המקורית..

תודה
ישן 03-05-2008, 15:55
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי needhelp1 שמתחילה ב "אתה יכול להניח את האצבע על..."

אני חושבת שעד שלא תבלה עם האנשים החדשים יותר זמן, לא תוכל להכיר אותם יותר לעומק..

קרו לי בעבר מקרים עם בנות שחשבתי שהן ממש לא הסגנון שלי, או שהן נראו לי טיפה מוזרות בהתנהגות שלהן ובסוף התגלה שהן בין הבנות המקסימות ביותר שהכרתי, ואני שמחה שאני חברה שלהן היום. קרה גם להפך, שהכרתי בנות שחשבתי אותן למקסימות, אבל לאחר זמן מה התברר שההפך הוא הנכון. מה גם שלפעמים זה טוב להתידד עם אנשים שהם לא בדיוק עם אותם תחומי העניין שלך. זה מרחיב אופקים, זה פותח אותך להתנסויות חדשות. ובעניין מקומות בילוי מועדפים שונים, תמיד ניתן לגשר על הפערים. או לך תדע, אולי דווקא איתם מקום הבילוי יראה לך שונה והחוויה תהיה טובה יותר, מאשר חשבת.

אני חושבת ששווה להשקיע ולתת את הצ'אנס האלה, לאלו מביה"ס החדש. אתה הולך להיות שם עוד שנתיים++
עדיף להחליט החלטות לאחר שהתנסית ובדקת והגעת למסקנות, מאשר על בליינד. זה ביה"ס שבחרת בו, לא? אתה רוצה ואוהב להיות שם, לא כתבת?

דבר שני הוא שגם אם לא תצא בלג בעומר או יום העצמאות, זה לא יהיה נורא. מכיוון שזה לא אידאלי, ואני מניחה שאם כתבת את ההערה הזאת, זה כן מפריע לך, אני חושבת שבאמת יהיה כדאי לתת צ'אנס לחדשים.

ישן 03-05-2008, 16:47
צלמית המשתמש של Light Sleeper
  משתמשת נקבה Light Sleeper Light Sleeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "אני חושבת שעד שלא תבלה עם..."

מחזקת! [מיזה הבנות המוזרות האלה?!] .
וגם מוסיפה:
חברים לא בהכרח חייבים לבוא במעגל חברתי אחד. לי יש הרבה חברים מכל מני מקומות ועם כולם אני דואגת לשמור על קשר, להיפגש ולחזק את הקשר אפילו יותר. בלי השוואה שלהם אחד לשני. אני חושבת שבגלל ההתנסות שלך עם החברים מהחטיבה יוצא לך (אולי בלי לשים לב) לעשות השוואה אליהם ואל אנשים אחרים שאתה פוגש. צא מההשוואה הזאת ונסה להתחבר עם אנשים. אולי הם בהתחלה, כמו שיעל אמרה, לא יראו לך מי-יודע-מה אבל לך תדע, אולי תגלה אנשים מדהימים.
חוץ מזה אני חושבת שאתה צריך ליצור לך הזדמנויות להתחבר עם אנשים. אני מתכוונת בשעות הפנאי. אם תלך לחוג, עבודה או התנדבות כלשהי שמעניינת אותך אני בטוחה שתרוויח מזה גם דברים ערכיים, אבל גם חברים טובים שמראש אתה יכול לדעת שחולקים איתך את אותו תחום עניין.
מקווה שהכל יסתדר. ושיהיה לך יום טוב
ישן 03-05-2008, 21:15

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי needhelp1 שמתחילה ב "תודה כשאני חושב על זה יכול..."

אתה נשמע כמו בן-אדם סגור פשוט... אם תיפתח יותר אני בטוחה שתתחבר עם האנשים במקומות האלה יותר. אתה אומר שלא יוצא מזה יותר מדי, השאלה היא כמה אתה מנסה. תאמין לי שזה די נדיר שחברות תתפתח לבד. בדרך כלל מישהו צריך להתחיל את השיחה. אני חושבת שאתה צריך לדחוף את עצמך לדבר עם אנשים, להכיר אותם... בפעילויות של אחרי הצהריים בדרך כלל יש הרבה צחוקים וכיף, אם אתה לא נהנה שם תנסה לחשוב על הסיבה שגורמת לך לא להינות... אם זה בגלל התחום עצמו, אני חושבת שכדאי שתעבור לתחום אחר. אם זה בגלל שאתה לא נמצא בצחוקים עם אנשים אני חושבת שפשוט תנסה לצחוק איתם, ולהינות ביחד איתם. אם אתה בכלל נהנה שם, אז שאל את עצמך מה עוצר אותך מלדבר עם החבר'ה שם...
אותו דבר עם האנשים בבית הספר. תחשוב על זה ככה, בשכבה שלך אני משערת שיש מינימום כיתה אחת.., מתוך כיתה אחת לא נראה לי הגיוני שלא יהיה בן-אדם אחד שלא תתחבר איתו. ואני בטוחה שאחרי שתתחבר עם אחד אתה תתחיל להתחבר עם החברים שלו (ככה היה גם איתי... התחברתי עם מישהי ואז עם החברים שלה, ואז עם החברים שלהם וכל זה...). נסה להתחבר גם עם אנשים מחוץ לכיתה, אולי באמת בכיתה אתה לא מסתדר, אולי תמצא את המקום שלך עם אנשים מכיתות אחרות, אולי אפילו משכבות בוגרות יותר...
שיהיה לך בהצלחה ויום טוב. ותזכור, בלי להשוות...
ישן 03-05-2008, 16:48

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "אני חושבת שעד שלא תבלה עם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פאקטשלי
אני חושבת שעד שלא תבלה עם האנשים החדשים יותר זמן, לא תוכל להכיר אותם יותר לעומק..

קרו לי בעבר מקרים עם בנות שחשבתי שהן ממש לא הסגנון שלי, או שהן נראו לי טיפה מוזרות בהתנהגות שלהן ובסוף התגלה שהן בין הבנות המקסימות ביותר שהכרתי, ואני שמחה שאני חברה שלהן היום. קרה גם להפך, שהכרתי בנות שחשבתי אותן למקסימות, אבל לאחר זמן מה התברר שההפך הוא הנכון. מה גם שלפעמים זה טוב להתידד עם אנשים שהם לא בדיוק עם אותם תחומי העניין שלך. זה מרחיב אופקים, זה פותח אותך להתנסויות חדשות. ובעניין מקומות בילוי מועדפים שונים, תמיד ניתן לגשר על הפערים. או לך תדע, אולי דווקא איתם מקום הבילוי יראה לך שונה והחוויה תהיה טובה יותר, מאשר חשבת.

אני חושבת ששווה להשקיע ולתת את הצ'אנס האלה, לאלו מביה"ס החדש. אתה הולך להיות שם עוד שנתיים++
עדיף להחליט החלטות לאחר שהתנסית ובדקת והגעת למסקנות, מאשר על בליינד. זה ביה"ס שבחרת בו, לא? אתה רוצה ואוהב להיות שם, לא כתבת?

דבר שני הוא שגם אם לא תצא בלג בעומר או יום העצמאות, זה לא יהיה נורא. מכיוון שזה לא אידאלי, ואני מניחה שאם כתבת את ההערה הזאת, זה כן מפריע לך, אני חושבת שבאמת יהיה כדאי לתת צ'אנס לחדשים.

זה לא שאני שולל להיות עם ה"חדשים", אני פשוט לא מתחבר אליהם, למרות זאת אני לא שולל להיות איתם.
סה"כ בסדר לי בבית ספר, יש לי עם מי להיות אבל שוב, הם לא חברים שלי. בדיעבד לא הייתי הולך אליו אבל כרגע אני לא חושב שלעבור יפתור את הבעיה.

בזמנים עם יותר חברים ובזמנים עם פחות חברים - תמיד חגגתי עם חברים עצמאות ול"ג בעומר.
איך אני יכול "להדחף" לחדשים (שאני מכיר 2 מכל הקבוצה) ולהיות איתם בל"ג בעומר? פשוט להגיד להם שאין לי עם מי להיות ולשאול אם אני יכול להיות איתם? זה לא נעים כי אני מכיר רק בודדים ממי ששמה וגם אותם אני לא מכיר כזה טוב. גם אם הם יסכימו אז אני ארגיש נדחף שהייתי צריך לבקש..

אני רואה את אח שלי שהוא בתפקיד קשה בצבא, הדבר היחיד שמנחם אותו זה שיש לו חברים כשהוא חוזר הביתה, אני לא יכול לדמיין שאני אחזור מהצבא ואתקע כל היום בבית לבד.
הבעיה העיקרית היא שאני לא מוצא מקום או זמן שבו יהיה יותר טוב

תודה
ישן 04-05-2008, 00:09
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי needhelp1 שמתחילה ב "בודד"

לפי דעתי Light Sleeper עלתה על הנקודה הבעייתית שחוסמת חברים חדשים: השוואה.
אבל אני יכולה להבין אותך. אתה לא מתחבר לחדשים, ומה שאתה מחפש זה באמת הקשר האינטימי שהיה לך עם החברים הקודמים שלך. זה לא שאתה לא נותן צ'אנס, אבל אתה יודע שזה לא זה, כי לבנות קשר חזק חברי חדש זה לא רק לוקח הרבה זמן, אלא זה מבוסס על זרימה הדדית ופתיחות הדדית זורמת, וזה לא מה שיש לך כאן.
לדעתי יעל והדס נתנו את הפתרונות הכי טובים לאורך זמן, ואני רוצה להוסיף עצה משלי מהניסיון שלי: נכון, אתה לבד, אבל אל תתנהג לעצמך כמישהו שהוא לבד. אל תשבית את עצמך. צא. צא ביום העצמאות ובל"ג בעומר, אפילו לבד. עשה דברים לבד. תבלה לבד. אז מה? אם אתה לא רוצה/מרגיש להזמין מישהו לצאת איתך, אז לא צריך להשבית את עצמך ולשבת בבית ולא לעשות כלום ולהרגיש רע עם עצמך.
אם אתה לא תצא אתה מחליש את עצמך.
אם החצי השני (=החברים שלך) עזבו אותך, אתה חייב להיות שלם. לבנות את עצמך. לבנות תחושה של חוזק פנימי.
אם החצי השני לא רוצה אותך, ובסביבתך אין מישהו שאתה מחבר אליו, אז אתה חייב לצאת לשטחים אחרים ולחפש חברים חדשים קרובים ללב. לא להפסיק את החיפושים.
חברים טובים זו אהבת אמת, ובאהבה - כמו באהבה. אם היא נגמרת מאחד הצדדים, בהגמר רגעי האבל צריך לקום ולחפש. אין אהבת אמת אחת ויחידה. יש יותר מאחת, כי כולנו משתנים מבפנים.
חוץ מזה, מי אמר לך שבצבא לא תכיר חברים טובים טובים? הרי אחד מהקטעים הכי חשובים של הצבא זה הגיבוש הבלתי נמנע בין אנשים שבאזרחי הסיכוי שינסו להכיר אחד את השני הוא קלוש. בגיבוש רואים את האדם האמיתי מבפנים, לכן הסיכוי למצוא חברים ממש טובים וקרובים הוא הכי גבוה. Light Sleeper הציעה אפשרויות טובות של חוג, עבודה או התנדבות, אז מבחינתי אני הייתי מנסחת את זה בנוסחה אחרת: לך תנסה למצוא משהו (התנדבות, עזרה ראשונה, איזה שהם קורסים טורם צבאיים וכו') שמוציאים מתוך האדם את האמת שבו. שרואים דרכו את האדם האמיתי מבפנים. תחומים כאלה שיש בהם סוג של גיבוש. כי שם הסיכוי הכי גבוה להתחבר, כי החיבור הוא מהלב. וכל התחברות היא אמיתית לחלוטין.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 04-05-2008, 20:03

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי needhelp1 שמתחילה ב "למה "סליחה שאני שואלת"? אם לא..."

אני מאוד מחזקת את מריאל במה שהיא כתבה ואני רק רוצה להוסיף שאתה לא חייב להרגיש לבד כשאתה עם המשפחה. אצלנו דווקא יום העצמאות זה ה-זמן להיות עם המשפחה. אל תנסה לראות את זה כ"להיות לבד עם המשפחה" , נסה לראות את זה כהזדמנות מצויינת לבילוי משפחתי, קצת גיבוש במשפחה לא מזיק .
בקשר לל"ג בעומר אני חושבת שאתה גם יכול לשאול את הידידים שלך כ"בדרך אגב" מה הם עושים בל"ג בעומר. הם בטח יגידו לך איפה הם עושים ואולי גם יתעניינו בך. אם תגיד שאין לך איפה להיות (אבל לא בצורה מסכנה, אלא פשוט שלא תכננת משהו.) יש סיכוי שהם יזמינו אותך להצטרף אליהם. אל תבנה על זה, אבל תנסה. או אולי אם אחד מהם יספר לך שאין לו איפה לחגוג תציע שתחגגו יחד ותזמינו עוד אנשים. אתה יכול גם לארגן עם עוד מישהו ממקום ההתנדבות שלך או בחוג ל"ג בעומר לכל החבר'ה של המקום... ככה גם תתגבשו, וגם תהייה איתם ותתחבר איתם.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:06

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר