לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-05-2008, 18:31
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Jony-G שמתחילה ב "זה פשוט כל כך מדכא השביתות האלה"

הסגל הזוטר עובד כיום בתת-תנאים. אין משמעות לותק, ההעסקה היא ל-11 חודש, ובכל שנה מפטרים אותם ומעסיקים מחדש בשנה שלאחר מכן. המשכורות לא אחידות בין מוסדות שונים ואפילו בין פקולטות שונות באותו מוסד אקדמי, שלא לדבר על תנאים סוציאליים כמו הבראה שלא מגיעים עקב העסקה ל-11 חודשים בלבד. לסגל זוטר אין שי בחגים ומצפים ממנו לעבוד כשאומרים לו - למשל עכשיו כאשר מחזירים את זמן השביתה (הסגל הזוטר לא שבת) ללא תוספת שכר (הפעם, בניגוד לשנה שעברה, לאחר מאבקים בין ארגוני הסגל הזוטר להנהלת המוסדות האקדמיים הושגה פשרה על השכר). בטכניון למשל, עד לא מזמן לא היה לסגל הזוטר ארגון עובדים ולא היה מי שייאבק על זכויותיהם. במוסדות אחרים היה ולכן התנאים באוניברסיטה העברית ובת"א הם מעט טובים יותר.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-05-2008, 19:03
צלמית המשתמש של Tallyco

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Jony-G שמתחילה ב "אם זה המצב (והוא בהחלט נשמע..."

נעשים כיום מהלכים בכל האוניברסיטאות לשיפור תנאי ההעסקה של סגל זוטר (שכולל, אגב, גם מרצים מן החוץ). שיבושים יכולים לבוא לידי ביטוי בכך שלא יהיו תרגולים ומעבדות, לא יהיו שעות קבלה וכו'.....
לגבי אס"ט - אין להם נגיעה לסגל הזוטר. אתה ודאי יודע שיש אגודה נפרדת לתארים מתקדמים ומתקיימים תהליכים להקמת ארגון הסגל הזוטר - כארגון עובדים. אס"ט יכולה אולי להתקומם נגד השבתה או שיבושים, אבל אם פניה לעתיד - אלה שהיום חברים באס"ט יהיו סגל זוטר בעוד שנים מעטות......

ואגב - הסיבה (לפחות שלי כאשר אני אלמד בשנה הבאה) להיות מועסקת - הכסף. אני מלגאית ואסור לי לעבוד מחוץ לטכניון (אלו תנאי המלגה). העסקה כעוזרת הוראה מוסיפה לי מנת מלגה נוספת ובתוספת יש עוד משכורת - מה שמעלה את ההכנסה החודשית בצורה משמעותית. אל תשכח שרבים מאד מבין המתרגלים הם אנשים שכבר מנהלים משק בית או מפרנסים משפחה.....

מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

נערך לאחרונה ע"י Tallyco בתאריך 04-05-2008 בשעה 19:06.
ישן 04-05-2008, 21:58
צלמית המשתמש של Tallyco

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "מה כוח המיקוח שלכם? האם אתם מספיק מאוגדים כמו הסגל הבכיר?"

לחתום ושיהיה שקט (לפחות בטכניון) היה המצב עד עכשיו - כי לא היה נשק השביתה כל זמן שלא היה ארגון הסגל הזוטר. עכשיו שהוא קיים - הם יכולים לשבות (עדיין לא אנחנו - אני אשתייך כנראה רק מהשנה הבאה שאז אני אתרגל ) מה שיכול לשבש חלק לא מבוטל מהקורסים (כל אלו שיש בהם תרגולים או מעבדות) או אפילו לבטל קורס באם הוא ניתן ע"י סגל זוטר או מרצה מן החוץ.
מאוגדים מבחינה ארצית - אין לי מושג לגבי רמת התיאום. אני יודעת שבאוניברסיטה העברית הצליחו לפני שנה וחצי להחזיר משרות שקוצצו והיו דיבורים על מינויים רב-שנתיים (מה שקורה בפועל, רק עם העסקה מחדש ופיטורים כל שנה). בטכניון העניין שונה שכן ארגון הסגל הזוטר עדיין בחבלי הלידה שלו ולכן לא ממש ברור עד כמה יהיה חזק ועד כמה יהיו לו שיניים - נקווה לטוב

מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:08

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר