לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-05-2008, 19:32
  michaelhk michaelhk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.01.06
קטעים מהספר "מראה סדוקה"ליום הזיכרון...

חברים,

בעודי מאזין בחצי אוזן לנאומים המשמימים,הבנליים,הממלכתיים ,לכאורה,החוזרים על עצמם בכל יום זיכרון והמביישים את זיכרם של הנופלים דאז ומרגיזים את המתים החיים דאז הזוכרים הכל ולא שוכחים...
קטעי החווה המצורפים בזאת מטרתם להזכיר את המחדלים דאז הדומים כל כך למחדלים דהיום...להזכיר כי את המדינה הצילו תמיד הלוחמים הפשוטים והמפקדים הזוטרים ולא הגנרלים מלאי הפתוס,בייחוד בימי זיכרון כמו יום זה.
זיכרו תמיד את המחדלים ואל תתפתו למלים...מלים חסרות תוכן שלא עומד מאחוריהן דבר.

צר לי,אולם ביום מחורבן שכזה איני יכול לשאת ברכה לאף אחד...ביום מחורבן זה ,אשר רבים מתכוננים ומתמרקים לקראת מחר בערב בעליצות רבה ובזכיחות גפש גדולה אין אני יכול להצטרף לכלל ואני ממשיך את היום המחורבן הזה גם למחר,מחרתיים ועד לטקס המזוייף הבא וחוזר חלילה.

להתראות ביום הזיכרון הבא.מיכאל.
https://2008-uploaded.fresh.co.il/2...06/14944957.doc https://2008-uploaded.fresh.co.il/2...06/14944957.doc

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-05-2008, 08:44
צלמית המשתמש של צנחן1
  צנחן1 צנחן1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי michaelhk שמתחילה ב "קטעים מהספר "מראה סדוקה"ליום הזיכרון..."

אני לא שומע נאומים.

בערב אני הולך לטקס יום הזיכרון בישוב, טקס שבו אנו מכבדים את זכרם של חברינו בני הישוב שלחמו ונפלו במערכות ישראל, ולאחר הטקס אני צופה בסרטים הדוקומונטריים המשודרים בערוצים השונים, המתארים קרבות שונים (כמו הסרט המצויין ששודר אתמול על קרב פלס"ר 7 בבוקעתא), ורואה את החברים והמשפחות המספרים את סיפורי הנופלים.

בעיני זה היום הכי עצוב בשנה, יום שבו אני זוכר את חברי לנשק שישארו צעירים לנצח. החברים שלי היו לוחמים שלחמו למען המדינה, לא למען מנהיגים ולא למען גנרלים אלא מתוך אחוות לוחמים ורעות, ולמען הגנה על העם בארצו. אני לא מעסיק את עצמי בכעס על ההנהגה, זה גורם שאני יכול להשפיע עליו רק ביום הבחירות, אני מעסיק את עצמי בחינוך חיילי ובחינוך ילדי על מנת שידעו מה לעשות ביום פקודה, ולמען ידעו למה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:47

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר