לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-05-2008, 14:49
  עבדול אלהזרד עבדול אלהזרד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 2Sky שמתחילה ב "אין כבר כבוד למלאכים שנתנו את חייהם"

כשהייתי קטן, בן שש בערך, שיעמם לי בשיעור. לקחתי דבק, מרחתי על השולחן וניסיתי להדביק לעצמי את המצח. המורה כעסה וצעקה עלי, והוציאה אותי מהשיעור. המנהלת גם באה וצעקה עלי. אחרי זה אמא שלי צעקה עלי כי המורה והמנהלת צעקו עלי וכי הצלחתי לארגן לעצמי גוש דבק יבש בשיער בכל התהליך הזה. סבתא שלי גם צעקה עלי כי גרמתי לאמא שלי לצעוק, וכשאבא שלי בא מהעבודה גם הוא צעק עלי. השכנה החטטנית שמעה את הצעקות ובאה לחפש רכילות, וההורים שלי צעקו עליה. היא צעקה בחזרה ובעלה בא לעזור לה לצעוק. בשלב הזה גם אני צעקתי על כולם כי הם היו עסוקים בלצעוק אחד על השני והפסיקו להתייחס אלי.

כי עד אותו רגע הייתי נורא מאושר - קיבלתי המון תשומת לב והייתי במרכז העניינים. היה כיף, אפילו שלא הצלחתי להדביק את המצח לשולחן. כבר לא היה משעמם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-05-2008, 15:12
צלמית המשתמש של ISHPUZ
  ISHPUZ ISHPUZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 2Sky שמתחילה ב "אין כבר כבוד למלאכים שנתנו את חייהם"

זה שיש בחברה שלנו אנשים ילדותיים, טיפשים וגסי רוח שמחפשים לצעוק פיפי קקי כדי למשוך תשומת לב זה דבר ידוע ולא צריך להתייחס אליהם למרות שזה מעורר בי גועל וזעם. חבל שההורים שלהם לא נתנו להם סטירה טובה כשהם צעקו ככה כשהיו קטנים, זה אולי היה מלמד אותם דרך ארץ.

את הילד האידיוט הזה שלועג לנופלים ביום הזכרון הייתי גורר בכח לבית עלמין כדי שיסתכל בעיניים למשפחות הכבויות המבקרות בו היום, ואם גם זה לא היה גורם לו לאיזו שהיא בושה הייתי מתאפק ולא חונק אותו במו ידי אלא פשוט פותח לו שער בגדר המערכת בעזה ושולח אותו פנימה בריצה ומוודא שאף חייל לא יסתכן כדי להציל את התחת האגואיסטי שלו.

באשר להוצאת התנועה אל מחוץ לחוק - מעיון באתר שלהם נראה שעל פניו מדובר בתנועה קיקיונית אך לגיטימית שקוראת לאפשר בחוק שירות אזרחי. יש להם כמה טיעונים שאפילו מקובלים עלי, כמו לדוגמא העובדה שרבים במילא משתמטים ושרק מעטים נושאים בנטל אז כדי להפיק מהמציאות הזו את המיטב ראוי לעדכן את החקיקה בתחום (כן, זה מאוד מזכיר את הקריאות למיסוד הזנות ביותר ממובן אחד).
מצד שני - מאוד מאוד נגעלתי ורתחתי משני דברים שצריך לבחון את האחריות של התנועה ובעלי האתר אליהם. אחד זה ההתבטאויות והדיונים בפורומים שהם הרבה פחות "ממלכתיים" מהמניפסטים שלהם ושאמנם איני מצוי בחקיקה לגבי אחריות בעלי ומנהלי פורומים לנאמר בהם אבל נראה שיש פה קייס. והשני שהוא חמור הרבה יותר - העידוד המוצהר והקישור למסמכי הסבר מפורטים ומפורשים לשיטות של הונאת המערכת על מנת לקבל במרמה פטור על רקע נפשי. זה כבר עידוד וסיוע לעבירה על החוק ומישהו במערכת צריך לתת על זה את הדעת. זה פשוט מרתיח לקרוא הסבר מפורט ומבואר על השקרים הספציפיים שיש לשקר לקב"ן, ולמרות שאת המסמכים המקוריים לא ניתן להעלים בדיוק כפי שלא ניתן להעלים את כל תחום הפיראטיות ברשת, לפחות שלא יגישו את זה למפונקים האגואיסטים בכפית ישר לפה.

שיהיה ברור - אני דווקא חושב שטוב וראוי למדינה דמוקרטית שיהיה בה את האחוז הקטן של אנשים מצפוניים שמוכנים להלחם ולשלם על דעותיהם ואפילו מתלבט עם עצמי בשאלה האם ראוי גם לאפשר פטור על רקע מצפוני למי שיוכיח כי הוא פעיל ומעורב בנושא בצורה אמיתית ושאכן "תורתו אומנותו" כפציפיסט, או שפשוט לפסוק להם "עונש" של עבודות שירות, דבר שיהיה לדעתי יותר ממקובל על אנשים מצפוניים אמיתיים.
אבל המרחק בין זה לבין לתת בגלוי לילדים אפסים מפונקים ואגואיסטים את הכלים להשתמט הוא ענק. גם אם זה לא פשע בעיני החוק - זה בעיני פשע חברתי ממדרגה ראשונה.
ישן 07-05-2008, 15:31
  magad magad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.08
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ISHPUZ שמתחילה ב "זה שיש בחברה שלנו אנשים..."

אין ספק שיש להם טיעונים טובים לא כול אחד יכול לשרת בצבא , לא לכול אחד זה מתאים , צהל מאפשר לאנשים כאלה הקלות / פטור זה לא בעיה .
הבעיה שאנשים משתמשים בפירצות האלה של החוק כדי לצאת מהצבא - אם זה היה אתר לאנשים במצוקה מה טוב! אבל זה אתר לאנשים שפשוט לא בא להם לעשות צבא.

פעם מישהו חכם אמר לי ככה - "אתה אשם , הבנים שלי אשמים , הנכדים שלי אשמים אם אתם לא היתם הולכים לשרת את המדינה לא היה מי שישרת ואז היו מתיחסים לבעיה ברצינות ופותרים אותה".

לדעתי צהל אשם הוא זה שמחלק פטורים חוקים , שיתחיל להשקיע כסף בלמצוא את המשתמטים(בעיקר הצהרה של דתיות , קבניסטים).

דרך אגב מה שעוד יותר מעורר חלחלה זה הבושה של מפורסמים שלא עשו צבא ועכשיו חוזרים לעשות שירות חלקי ביותר(גם לי היה מתאים 4 חודשים בחייל החינוך עם חדש ומקלחת צמודים וכדומה) כדי לקדם קריר .
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:21

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר