לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-05-2008, 21:51
צלמית המשתמש של yuvalsh
  yuvalsh yuvalsh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.11.06
מכבי הפסידה לאשקלון 100:91 . כל הסטטיסטיקה הסנסציונית

מכבי רשמה הפסד ליגה תשיעי העונה , רביעי ברציפות , חמישי בשישה המשחקים האחרונים , והראשון אי פעם לעירוני אשקלון .

העונה הגרועה של מכבי אי פעם ? לא . פעם מכבי הייתה קבוצת אמצע טבלה בינונית למדי .
אבל בהחלט העונה הגרועה ביותר שלה מאז שהפכה לאימפריה . ובדיוק בגלל מה שהיא הפכה להיות במשו כמו 50 שנה האחרונות היא לא יכולה להיראות כמו שהיא נראת .

תוך כדי צפייה במשחק חשבתי .. מגיע למכבי ! בחיים שלי לא אמרתי שמגיע למכבי להפסיד . אבל ניהול כושל כזה לא ראיתי הרבה זמן .. גם מבחינת ההנהלה הראשית וגם ניהול המשחק עצמו . כן , זאת הייתה עונה משוגעת . אבל למה נגד סיינה מכבי נראתה כמו שנראתה ונגד קבוצות בינוניות בליגה הישראלית היא לא נראת בכלל . כל המשחק דיברו על הרוטציה ועל הסגל של מכבי . ומישו אמר לי שמכבי כל ההיסטוריה שלה התקיימה על מזל . ואז חשבתי שאיך אפשר להגיד את זה ?? כל תחילת עונה מכבי בונה לעצמה סגל שכל שחקן שם לא רואה ת'ליגה הישראלית בכלל . ואז תראו מה קורה . קבוצות כמו אשקלון וגליל באות ומביסות אותה . הייתי רוצה לפנות לכל השחקנים ולהגיד להם אחד אחד .. צאו מהשאננות !! האליפות לא בכיס שלכם ! ואני אפילו לא רוצה לדמיין מה יקרה אם מכבי תפסיד תאליפות לקבוצה כמו חולון או בני השרון .

אם מכבי תמשיך לשחק כמו שהיא משחקת עכשיו היא תאבד תאליפות . ואז מה יהיה ? יביאו עוד פעם גימיק בשביל למכור מנויים ויקוו לטוב ?
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:18

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר