לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-05-2008, 18:21
צלמית המשתמש של yuvalsh
  yuvalsh yuvalsh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.11.06
בלאט: "מכבי תל אביב תזכה בסוף באליפות. חד משמעית"

מאמן נבחרת רוסיה ולשעבר על הקווים במכבי בטוח שהאקסית תצא מהמשבר. אמר לרדיו ת"א: "עם כל הכבוד לחולון, הם עדיין לא בנויים לקחת אליפות". על עתידו: "היו לי כמה הצעות, אני מדבר עם קבוצות"

למרות המשבר במכבי ת"א, שנחלה אמש באשקלון הפסד ליגה רביעי ברציפות ותשיעי העונה, דייויד בלאט, מאמן הצהובים לשעבר ונבחרת רוסיה בהווה, בטוח כי צביקה שרף וחניכיו ייצאו מהמצב הנוכחי ויזכו באליפות.

"אני עוקב אחרי מכבי כי היא קרובה לליבי אבל אני לא יודע מה קורה בפנים", אמר בלאט בראיון ל"תוכנית הספורט" ברדיו ת"א, "כמו שזה נראה מבחוץ היא נמצאת במצב שהיא לא הייתה בעבר והחוסר בתגובות בא בהתאם. אני בטוח שהם יידעו לצאת מזה. היו להם מצבים קשים בעבר. אין שם עניין של איבוד שליטה".

"מכבי ת"א תזכה השנה באליפות. חד משמעית. הפועל חולון עדיין לא בנויה לקחת אליפות, עם כל הכבוד למיקי דורסמן ולקבוצה. כמו שאני רואה את זה עכשיו מכבי תזכה באליפות".

בלאט מדגיש כי רק לפני מספר ימים הגיעה האלופה הנצחית לגמר היורוליג אחרי שיצאה מבור גדול במשחק חצי הגמר מול סיינה, ומנתח את מצב הקבוצה: "צריך לזכור שמדובר בקבוצה שרק לפני כמה ימים התמודדה על אליפות אירופה. מאוד קשה לעשות את השינוי בהבדלים בין אירופה לליגה, לשיטת המשחק והחוק הרוסי. הזרים של מכבי לא מצאו את הדרך עדיין לשחק בהגנה כמו שהם צריכים לשחק. אין אשמים בודדים השחקנים או המאמן, זו מערכת, וזה לא יהיה פייר להאשים מאמן או שחקן מסויים. כשמשהו במערכת לא עובד, החלקים האחרים צריכים לחפות על זה וזה לא קורה".

http://www.sport5.co.il/HTML/Articl....274.37329.html

אני לא בטוחה שהוא צודק רק בגלל שיטת הפיינל פור
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:43

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר