לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-05-2008, 17:07
  idan1050 idan1050 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.06
שלח הודעה דרך ICQ אל idan1050 שלח הודעה דרך MSN אל idan1050
חיל מודיעין - יחידה מבצעית

שלום!
קיבלתי זימון ל"תצפיתן ביחידה מובחרת..."
ממשיכים לקרוא ורשום "היחידה הינה יחידה מבצעית בחיל המודיעין"
זה שאלון מאוד כללי על עצמי (שם, כתובת, תחביבים וכאלה) לימודים, טיפה שאלות רפואיות, יש טבלה שאני צריך למלא שמות של 3 אנשים ממליצים שמכירים אותי לפחות שנתיים ומעל גיל 21 , לא בני משפחה.
בעמוד האחרון צריך לרשום קורות חיים.
רשום גם שאם ימצאו אותי מתאים יחכה לי גם תחקיר ביטחוני..
נראה לי מאוד מפוצץ התיאורים שלהם אבל אין לי מושג בכלל מה זה..אמרו לי למלא ולהחזיר תוך שבוע..
מה גם שעשיתי גיבוש צנחנים לפני חודש בדיוק..מה זה אומר על התוצאות של הגיבוש? אם בכלל...
והקטע העיקרי שאני ממש רוצה חי"ר...ואין לי שום מושג על המהות של התפקיד..
קצת חפרתי אבל זה מהתלהבות...תודה לכל מה שעוזר!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-05-2008, 20:02
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי idan1050 שמתחילה ב "חחח גם לי היה את החשש הזה.. ..."

זה תפקיד מעניין - אבל זה לא חי"ר. אתה לא הולך לעסוק בלחימה.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 13-05-2008, 22:12
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי המלש"ב שמתחילה ב "שאלה שקשורה למודיעין"

אם לא תוכשר לתפקידי לוחמה - לא תגיע אליהם. עם זאת, יש אפשרות מסויימת להתנייד בין תפקידים -בד"כ בפיקוד, אבל לא תמיד.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 14-05-2008, 21:26
  sterling27 sterling27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.09.06
יחידה מובחרת מאד -תפקיד פחות מובחר
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי idan1050 שמתחילה ב "חחח תודה על הרעל שאתה מחדיר..."

בעבר יחידות מובחרת מסוימות אספו עם סיום ההכשרה במוד"ש חבר'ה עם נתונים בולטים לטובת צוותי תצפית ייעודיים שלהן
עם הזמן מוד"ש אהבו פחות ופחות את הרעיון עד שכיום הם שולחים רק את מי שקל לוותר עליו...
בנוסף במוד"ש לא רצו להפסיד חבר'ה איכותיים עם יכולת גבוהה לטובת תפקיד שדורש הרבה פחות...
בעוד שצוות מבצעי של מיוחד של מוד"ש (לפחות אמור) לעשות פעילויות איכות המחוברות לפעילות מבצעית שבשטח... ביחידות הנ"ל הקשר קלוש יש מידור מוחלט התצפיתנים אוספים מידע ברמה של למידת שגרה והבנת אפשרויות אופרטיביות בשטח והמבצעים מתנהלים לרוב ללא כל קשר בין הצוות הפעיל לתצפיתנים ...
כיום כשיש הרבה טכנולוגיה תומכת תפקידם של תצפיתנים בעת המשימה נדרש פחות
יותר נזקקים לאינטליגנציה המופעלת בחקירת השגרה...
ביחידות אחרות קיימים צוותי תצפית לוחמים המשולבים יותר בפעילות...
מבחינת ההכשרה ההכשרה איכותית גם מבחינת תצפית וגם מבחינת לוחמה
אך כגודל ההכשרה גודל האכזבה...

ישן 15-05-2008, 10:27
  שחר אדום שחר אדום אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.06
בלבול
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי sterling27 שמתחילה ב "יחידה מובחרת מאד -תפקיד פחות מובחר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sterling27
בעבר יחידות מובחרת מסוימות אספו עם סיום ההכשרה במוד"ש חבר'ה עם נתונים בולטים לטובת צוותי תצפית ייעודיים שלהן
עם הזמן מוד"ש אהבו פחות ופחות את הרעיון עד שכיום הם שולחים רק את מי שקל לוותר עליו...
בנוסף במוד"ש לא רצו להפסיד חבר'ה איכותיים עם יכולת גבוהה לטובת תפקיד שדורש הרבה פחות...
בעוד שצוות מבצעי של מיוחד של מוד"ש (לפחות אמור) לעשות פעילויות איכות המחוברות לפעילות מבצעית שבשטח... ביחידות הנ"ל הקשר קלוש יש מידור מוחלט התצפיתנים אוספים מידע ברמה של למידת שגרה והבנת אפשרויות אופרטיביות בשטח והמבצעים מתנהלים לרוב ללא כל קשר בין הצוות הפעיל לתצפיתנים ...
כיום כשיש הרבה טכנולוגיה תומכת תפקידם של תצפיתנים בעת המשימה נדרש פחות
יותר נזקקים לאינטליגנציה המופעלת בחקירת השגרה...
ביחידות אחרות קיימים צוותי תצפית לוחמים המשולבים יותר בפעילות...
מבחינת ההכשרה ההכשרה איכותית גם מבחינת תצפית וגם מבחינת לוחמה
אך כגודל ההכשרה גודל האכזבה...

אתה מבלבל בין תצפיות מקדימות לאיסוף מל"מ והכרת הגזרה/גזרות ( במידה ואפשרי. לא תמיד ניתן)
לבין צוות תצפיות (לוחמים) אשר מהווה מעטפת הכרחית בשטח אויב בעת ביצוע המשימה .

בכל מקרה יש שתי רמות תצפית - תצפית מקדימה מחקרית אשר מתבצעת מתוך גבולות ארצנו . וצוות תצפית (לוחמים) בשטח בעת הביצוע.

בכל מקרה - עם כל הכבוד לטכנולוגיה , אין תחליף לצוות תצפית מיומן שיושב חודשיים בתצפית ומכיר שגרת פעילות וארועים בגזרה . תוצרי התצפית המקדימה מהווים נדבך חיוני בבניית תיק המודיעין למבצע ולתכנונו.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:06

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר