לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום לימודים. אנו מאחלים לכל הגולשים שנת לימודים מוצלחת חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > לימודים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-05-2008, 11:53
  oommer oommer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dudi.vaknin שמתחילה ב "תעודת הבגרות שלכם"

מתמטיקה 5
אנגלית 7
ספרות 2
היסטוריה 2
תנ"ך 2
אזרחות 1
הבעה עברית 2
מקצוע בחירה כלשהו:
פיסיקה 5
מדעי המחשב 5
פרוייקט מוכלל 5
מדעי ההנדסה:אלגוריתמיקה,אווירו חלל,אלקטרוניקה 5.
*השנה נבחן על לשון הסטוריה ו05 במתמטיקה.
"אוי המרגמות אוי המרגמות חברה על הכיפאק חבל שהם זונות"(רב אלוף גבי אשכנזי)
גם כאשר יגור זאב עם כבש-אני לא מציע שנהיה הכבש(סא"ל מיל' דודו הלוי)
גרוע מהמלחמה הוא הפחד מפניה(סנקה)

חזרה לפורום
ישן 19-05-2008, 14:39
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי cookoorookie שמתחילה ב "מעניין"

מה ההשפעות? תנסי לחשוב בעצמך.... אנשים שיודעים יותר על העולם, בכל תחום שהוא, יכולים להסתכל על דברים יותר בכלליות, ומשם לרדת לפרטים. יכולים יותר ללמוד מההיסטוריה, לדעת יותר על העולם הסובב אותם, לדבר יותר טוב אנגלית ובאופן כללי - ידעו ללמוד! היום מאכילים את התלמידים בכפית, ואז הם מגיעים ללימודים גבוהים וחוטפים את שוק חייהם בזה שהם אשכרה צריכים להפעיל את המוח. המוח הוא כמו שריר מהבחינה הזו - כמה שתתרגל אותו יותר כך יהיה לו יותר קל לעשות פעולות שונות. היום בבתיה"ס תלמידים לרוב לא מפעילים את מה שיש בקודקודם - חלק נובע מעצלנות, וחלק לא מבוטל נובע מאסכולות חינוכיות ופדגוגיות כושלות שהושרשו בשנים האחרונות במערכת החינוך.
אני חושבת שאם לפני 13 שנה יכולתי ללמוד את כ-ל החומר לבגרות, אין סיבה שילדים היום לא יוכלו. הם יכולים, אבל החליטו לא לאתגר אותם.....
רבים הדברים שלמדתי בבי"ס ושימשו אותי בחיים - גם המקצועיים וגם הפרטיים, אם זה תנ"כ והיסטוריה ולא נזכיר בכלל פיזיקה, מתמטיקה כימיה וביולוגיה בהם אני משתמשת באופן יומיומי בעבודתי.......
ורואים את זה בכך שרמת הסטודנט הממוצע יורדת, צריך להתחיל ללמד סטודנטים דברים ה-ר-ב-ה יותר בסיסיים, ומכיוון שהזמן לרכישת תואר הוא מוגבל - זה בא על חשבון דברים אחרים.....

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

חזרה לפורום
ישן 19-05-2008, 17:56
צלמית המשתמש של cookoorookie
  משתמשת נקבה cookoorookie cookoorookie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.06
יכול להיות שלא הבנתי אותך נכון
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "מה ההשפעות? תנסי לחשוב..."

חשבתי שהורידו לכם לפני הבגרות, ושבכלל לא עשיתם אותה. מקריאה שניה זה נראה לי שהורידו את הבגרויות האלה אחרי שכבר נבחנתם. מה נכון?

אני מסכימה איתך שכיום התלמידים נעשים יותר ויותר עצלנים, הרבה בגלל מערכת החינוך [למשל כשעשיתי את הביוטופ הרגשתי שכל הזמן אומרים לנו מה לעשות, ואיזה שאלות לשאול, ושבסוף העבודה בכלל לא הייתה עבודה שלנו, אלא אנחנו רק עשינו את העבודה השחורה - מדידות והקלדות. מובן שבסוף קיבלנו 100].

לדעתי יש עוד סיבה לעצלנות של התלמידים, שלא קשורה בכלל למערכת החינוך, ולא בטוח שהיא נמנעת.
ככל שהטכנולוגיה מתפתחת, הקצב של העולם נעשה יותר מהיר. אנחנו מתרגלים לקבל הכל מאוד מהר, ולכן קשה לנו כשמשהו מצריך הרבה מאמץ והשקעה.
לדוגמה, אם פעם כדי להכין משהו היה צריך לאפות אותו חצי שעה, היום תוך 5 דקות יש ארוחה מוכנה. וזאת המציאות שאליה ילדים גדלים. אח"ח הם הולכים לבית-ספר, ומצפים שגם שם הכל ילך להם מהר.
(למרבה האירוניה, כדי ליצור טכנולוגיה צריך אנשים משכילים וחכמים. אולי באיזשהו שלב פשוט תהיה נסיגה, והעולם יחזור לקצב קצת יותר הגיוני. אבל אני מתחילה לחפור, אז נעזוב את זה)

נערך לאחרונה ע"י cookoorookie בתאריך 19-05-2008 בשעה 18:02.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:51

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר