לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-05-2008, 11:13
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
"להחרים את 'הישרדות' בשל שחיטת קוריצה"

יום ראשון, 11 במאי 2008, 11:40 מאת: נעמה טלמור, מערכת וואלה! חדשות

"רציתי לבקש חנינה לתרנגולת, מאוחר מדי, כבר שחטו אותה" (רויטרס)

ארגון "תנו לחיות לחיות" הגיב על שחיטתה בשידור אמש של התרנגולת בתכנית הריאליטי. "ילדים שצפו בה היו בטראומה"

"בזמנו רציתי לבקש חנינה לתרנגולת, מאוחר מדי, כבר שחטו אותה". כך אמרה אתי אלטמן מ"תנו לחיות לחיות" בתגובה לשחיטתה של התרנגולת קוריצה, כוכבת "הישרדות", ששודרה אמש בערוץ 10. "אנחנו מזועזעים קשות וקוראים להחרמת תוכניות מסוג זה, מסיבות של פגיעה בבעלי חיים. אינני חושבת שיש לשדרן בטלוויזיה. יש מספיק אלימות בארצנו".

למעשה, מותה של קוריצה הודלף כבר לפני זמן רב אך רק אמש נחשפה השחיטה שביצע דן מנו על מנת להפתיע את חבריו ערב לפני טיסתם חזרה ארצה, אל הסטייקים והפרגיות. אלטמן סיפרה כי קיבלה עשרות טלפונים מהורים לילדים שרואים את התוכנית ו"היו בטראומה", כלשונה. "אני יכולה להתנחם רק שאולי בעקבות שחיטתה בשידור אנשים יהפכו לצמחונים".
http://news.walla.co.il/?w=//1279192

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-05-2008, 11:35
  op9090 op9090 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "מישהו יכול להחכים אותי"

מה שראו זה את דן מחזיק את התרנגולת ( תרשו לי לקרא לה בעיברית ) ומניף את המצטה באוויר ,לאחר מספר דקות ראו את התרנגולת תלויה מהרגליים שהראש עדין מחובר בצורה רופפת ,לאחר מכן הראו את המתמודדים אוכלים את התרנגולת כמו שהם אכלו את הדגים, הסרטנים והנחש .
מוזר שאף אחד לא קם להגנת הדגים והסרטנים ,אולי היה צריך לתת להם שם, לדוגמה "נימו" או "סרטי" (או איך שלא אומרים את זה ברומנית ) אז אולי אירגוני החיות הצבועים היו מקימים זעקה גם אליהם .

ילדי ישראל ראו כבר מחזות קשים מאלו בטלוויזה הישראלית ( המחבל בדמעונה )

יש התעללות בבעלי חיים שלא צריך להיות , הריגה לצורך מאכל היא לא התעללות מעבר לנורמה .

נערך לאחרונה ע"י op9090 בתאריך 11-05-2008 בשעה 11:45.
ישן 11-05-2008, 12:17
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
לא הראו את השחיטה עצמה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "מישהו יכול להחכים אותי"

אבל הראו אותה תלויה (לאחר המוות) מהרגליים והראו את דן מתחיל למרוט לה את הנוצות.

אני ממש, אבל ממש לא מבין את הטענה של ארגון "תנו לחיות לחיות", הרי מדובר ב:
א) פעולה המתבצעת כל יום, כל עוף הנמכר לאכילה עובר תהליך כזה.
ב) אמנם לא הראו את השחיטה אולם אני מניח שלא מדובר בשחיטה אכזרית יותר מהשחיטה הקונבנציונלית.
ג) הם אכלו אותה לאחר מכן, משמע אין עידוד הרג חיות לשם הרג.
ד) אחת הטענות המרכזיות של ארגונים המטיפים לצימחונות היא שאם יראו את הקשר בין החיות החמודות לבשר הנקי והמוכן לאכילה שאנחנו רוכשים בסופר אנשים רבים יהיו צימחונים. אז הינה, הראו את זה בטלויזיה וגם על זה יש טענות?

בקיצור, עוד נסיון של ארגון קקיוני להגיע לכותרות.

ישן 14-05-2008, 22:25
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
עדות אישית
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי idanmo שמתחילה ב "חיי ה' לקחת לי את המילים מהפה..."

אבי זכרונו לברכה, היה חולה סרטן וסבל מליקוי ראייה קשה. כדי שאני ואחותי (הנשואה) נוכל לטפל בו גרתי איתו באותו בניין בו היא גרה במשך שלוש שנים. שנה אחרי שנכנסנו לדירה השכורה, עברה לדירה הסמוכה עו"ס גרושה שגרה בביתה עם ילד וכלב.

הכלב היה קשור בתוך דירתה , בסמוך לדלת פנימית הקרובה לדלת הבית כל היום. היא נהגה להכות אותו ולצעוק עליו והוא מצידו שרט את הדלת שוב ושוב ושוב. בכל פעם שמישהו היה עובר בסמוך לדירתה הכלב היה נובח נביחות רמות ומיילל. אבי המסכן, שהיה זקוק לכוחותיו, לא יכל לישון בצהרים. השכנה לא הייתה מורידה את הכלב , אלא משחררת אותו למטה במעלית, כשהוא נטול זמם ואח"כ לאסוף אותו.

בסופו של דבר פנו בשמו של אבי לבעל הדירה של הגברת. והוא שנכמרו רחמיו על אבי, דרש ממנה להפסיק את הרעשים. משלא עשתה כן, הוציא לה מכתב מעו"ד המפרט את כל מה שכתבתי למעלה ומציין שהיות והיא מפריעה לשכנים (גם בין 2 ל 4 )בניגוד לחוק, הוא דורש ממנה לצאת מדירתו.

בתגובה, הגיע מכתב מעו"ד של "תנו לחיות לחיות" ובו טענה שהתלונות שלנו הם תלונות שווא. ושהאגודה לקחה על עצמה לתת לגברת כל סיוע שהיא תבקש. לא נבדק מצבו של הכלב - זה לא עניין אותם, בוודאי שלא מצבו של אבי. רק דאגה "לזכויותיה" של בעלת הכלב. גם הגב' אתי אלטמן הייתה חתומה על המכתב האומלל הזה מטעם העמותה הגועלית הזאת

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 11-05-2008, 12:31
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
מה שהראו ליתר דיוק....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב ""להחרים את 'הישרדות' בשל שחיטת קוריצה""

זה שהבן זונה הזה (והוא כן בן זונה בגלל זה), קושר לחיה האומללה את הרגליים,
הופך אותה על הבטן ומשעין אותה על צווארה, ואז לוקח את סכין המצ'טה ובהנף יד מוריד עליה אותו,
את פריים הניתוק של מכת הסכין חסכו מאיתנו וחתכו לפריים של ים, אבל את הסאונד המזוויע לא חתכו.

זמן קצר לאחר מכן, ניראת גופתה של החיה תלויה מרגלייה, כנפייה שמוטות נוצותיה רטובות
וראשה הכרות למחצה עדיין מתנדנד כתוצאה מכריתה חלקית (אין ספק שהחיה סבלה).

אני לא בא להגיד שבשר זה רצח, אני אוהב בשר צורך בשר ונהנה ממנו בלי התנצלויות,
אולם יש פה במקרה הזה הריגת חיה ממש שלא לצורך! זה לא הישרדות זה התבזות.

הבן אדם לא יכל לחכות 24 שעות כדי לרדת על איזה סטייק? וודאי שיכל,
אלא שהסאדיסט הקטן בתוכו רצה להרגיש איך זה לקטוע חיים,
וזו היתה ההזדמנות האחרונה לעשות זאת.

לכן דן מנו הוא חלאה, הוא אדם רע (רואים את זה בעיניים שלו),
ולא הייתי מפנה לאיש כזה את הגב ולו לשניה אחת.

אני מקווה שיודח, שילך לעזאזל ובעיקר שייכשל בכל מה שיעשה בחיים,
אנשים כאלה הם פשוט המיץ של הזבל - בן אדם קר נטול אמפתיה או זיק של רחמים או אנושיות מינמלית.
ישן 11-05-2008, 20:45
צלמית המשתמש של Ohad_Naim
  משתמש זכר Ohad_Naim Ohad_Naim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.05
כמה דברים ברשותך,
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "מה שהראו ליתר דיוק...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
זה שהבן זונה הזה (והוא כן בן זונה בגלל זה), קושר לחיה האומללה את הרגליים,
הופך אותה על הבטן ומשעין אותה על צווארה, ואז לוקח את סכין המצ'טה ובהנף יד מוריד עליה אותו,
את פריים הניתוק של מכת הסכין חסכו מאיתנו וחתכו לפריים של ים, אבל את הסאונד המזוויע לא חתכו.

זמן קצר לאחר מכן, ניראת גופתה של החיה תלויה מרגלייה, כנפייה שמוטות נוצותיה רטובות
וראשה הכרות למחצה עדיין מתנדנד כתוצאה מכריתה חלקית (אין ספק שהחיה סבלה).

אני לא בא להגיד שבשר זה רצח, אני אוהב בשר צורך בשר ונהנה ממנו בלי התנצלויות,
אולם יש פה במקרה הזה הריגת חיה ממש שלא לצורך! זה לא הישרדות זה התבזות.

הבן אדם לא יכל לחכות 24 שעות כדי לרדת על איזה סטייק? וודאי שיכל,
אלא שהסאדיסט הקטן בתוכו רצה להרגיש איך זה לקטוע חיים,
וזו היתה ההזדמנות האחרונה לעשות זאת.

לכן דן מנו הוא חלאה, הוא אדם רע (רואים את זה בעיניים שלו),
ולא הייתי מפנה לאיש כזה את הגב ולו לשניה אחת.

אני מקווה שיודח, שילך לעזאזל ובעיקר שייכשל בכל מה שיעשה בחיים,
אנשים כאלה הם פשוט המיץ של הזבל - בן אדם קר נטול אמפתיה או זיק של רחמים או אנושיות מינמלית.
יש לך מושג איך מתבצעת שחיטת עופות (כשרה כמובן..) בכלל? (בדגש על עופות, לא צאן ובקר..) כי אם כן, אז זה ממש לא בא לידי ביטוי בדברים שלך, בשחיטה כשרה מאוד סביר להניח שהיא הייתה סובלת ה-ר-ב-ה יותר.

לאור עברו הצבאי, אני מאמין שיצא לו להרגיש יותר מפעם אחת "איך זה לקטוע חיים".
ישן 11-05-2008, 18:38
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
מה ברצינות אתה חושב שהיו צריכים לעשות עם קוריצה?
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "טוב נו אין לי כח לזה, עם..."

הרי מדובר בתרנגולת שנרכשה באחד משווקי האזור והיתה מוצאת את עצמה בין כה וכה בצלחת במוקדם או במאוחר.

מה היו עושים איתה לאחר סיום צילומי התוכנית?
מוכרים אותה חזרה בשוק? היא היתה מגיעה בסופו של דבר לצלחת.
נוטשים אותה באי ללא מזון ומקורות מים טריים? זו התעללות.
מטיסים אותה לארץ בתנאים גרועים ועוד שמים אותה בהסגר למספר חודשים (תנאי הכנסת בעלי חיים ממדינות זרות)?

מחליאה אותי הצביעות שכאשר מדובר בתרנגולת "סלבריטאית" זה שונה מאשר כאשר מדובר בסתם תרנגולת (במהלך הסדרה היו פעמים שהם קיבלו עוף צלוי, זה היה בסדר?)

ישן 11-05-2008, 19:01
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "מה ברצינות אתה חושב שהיו צריכים לעשות עם קוריצה?"

אין פה צורך להיות צבוע לא לצד אחד ולא לצד שני.
יש תוכניות בשעות מסוימות שאין עליהן מגבלת גיל, וזה אומר שהתכנים נבדקו ואושרו לצפייה לכל גיל.
די ברור שהשניצל בצלחת היה פעם עוף מעופף אבל עדיין ההקשר לא חייב להראות בכל פעם.
קוריצה הייתה יכולה פשוט להעלם מהנוף, שחיטת עופות LIVE איננה תוכן שאמור להיות מאושר בתוכנית לכל המשפחה מה עוד שמעורבות פה רגשות (אינני ראיתי אני מדבר מקריאה בפורום בלבד).

זה שתכנים זולגים לתוך משבצות לא נכונות, לא אומר שזה תקין.
סקס ואלימות כבר מזמן לכל המשפחה, אבל צריך לדעת לשים לב ולא לשחרר לגמרי את הרסן.
הילדים עושים בדיוק מה שהמבוגרים עושים (או מה שהמבוגרים רואים בטלוזיה ומעריצים).
אולי נוריד לנשים את החזיות, כי בכל מקרה הילדים יראו שדיים מתישהו בחייהם או שיש להן כבר אם הן ילדות. אז למה הצביעות ?
ישן 12-05-2008, 07:52
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אני יוצא מתוך הנחה ששנינו לא בעד המתת חיות, אלא אם יש הכרח
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "מה הקשר? מה הוא גסס מרעב שם?..."

אני לא יכול לכנות כ"צביעות" את הרצון של אנשים לצמצם את המימד הויזואלי של חיסול חיות למטרות שימוש בתוצרים שלהם, משום שברור לי שהרצון הזה הוא אמיתי. אבל כאן המלכוד: דווקא במערב, היכן שכל עניין המתת חיות, גידולן באופן תעשייתי כך שאין להן שום חיות משל עצמן, ודרכי הפקשת התוצרים מהן נסתרים מהעין, הסזבזנות חוגגת. אנשים לא רוצים לראות קוריצה נשחטת - זה הכל... לא רוצים לראות: אמריקה נהיינו: מה שלא רואים, לא קיים בהכרח.

ואני אומר שבמערב מחסלים חיות באופן תעשייתי כדי להפיק מהן מתי מעט. בחברות מסורתיות ישנו ניצול מקסימלי של תוצרי החיה: הכל נכנס למטחנה - עצמות, אשכים, מוח, שריר פי הטבעת... הכל. גם מראש אוכלים פחות בשר (כי לא משתלם לחסל חיה שמפיקה תוצרים בעודה חיה). במערב, פרט אולי לעיסה שממנה עושים המבורגרים במקדונלדס, האשכים ופי הטבעת הולכים לפח. אנחנו גם זוללים בשר באופן חסר הכרה: לפעמים מגדלים חיה בכלל רק בשביל לאכול גרגיר ממנה (ששויו גבוה פי כמה משווי הבשר המנוון שלה). אה... אבל אנחנו דואגים שהחיסול יעשה בחדרי חדרים. גם הפירוק, המריטה והעיבוד. מקבלים בשר סטרילי. ככה מרגישים טוב עם המצפון.

ישן 11-05-2008, 18:42
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב ""להחרים את 'הישרדות' בשל שחיטת קוריצה""

אני פשוט מעתיק את מה שרשמתי באשכול על בר רפאלי:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=400100

ציטוט:
נראה לי שיש אנשים שהולכים למכולת עם רשימת מה לא לקנות במקום רשימת קניות.

כל הקריאות חרם האלו כבר ממזמן הפכו לבדיחה, לא פלא שהם נועדו מראש לכישלון.
להזכירכם, בתקופה שהאינטרנט בארץ התחיל לתפוס תאוצה הייתה התארגנות של חרם ענקי על "בזק" - החרם היה צודק בהחלט, המחירים היו מטורפים וגם הפוטנציאל להצלחתו היה גבוהה (סך הכל הוא נגע באופן אישי בכיס של כל מי שנחשף למידע על החרם). לצערנו החרם הזה נכשל כישלון חרוץ.

אז היום, שעל כל פיפס קטן צועקים "חרם צרכנים" הסיכוי לחרם כזה הוא אפסי.
אפילו החרדים כבר לא מצליחים לארגן חרם צרכנים כמו שהם יכלו לארגן בעבר (הם מצליחים, אבל זה לוקח להם יותר זמן, או שהם מקבלים רק חלק מהדרישות).

ורק כדי לחזק את טענתי: מישהו פה זוכר כמה פעמים כבר קראו להחרים את התוכנית הישרדות? אני זוכר לפחות פעמיים - אחת אחרי הקוריצה הראשונה, השנייה אחרי הכתבה ב7 ימים.
עדיין הישרדות הייתה מקום שני השבוע בטבלת הרייטינג.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:42

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר