לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-05-2008, 15:28
צלמית המשתמש של yuvalsh
  yuvalsh yuvalsh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.11.06
"לא מופתע מבית"ר. אלו אנשים שנגע הגזענות הוא לא זר להם"

השר ראלב מג'אדלה הגיב להתנהגות שחקני מחזיקת הגביע הטריה, שלא לחצו את ידו בטקס ההנפה אמש. בבית"ר אמרו אתמול: "זה לא היה מתוכנן. הוא נעמד בצד, לא השתתף בטקס ולא ניגש אלינו". צפו באירוע

שר התרבות, המדע והספורט ראלב מג'אדלה הגיב היום, בראיון לעיתון 'אה סנארה' בשפה הערבית, למה שאירע בטקס הנפת גביע המדינה אתמול. שחקני בית"ר ירושלים לא לחצו את ידו של השר כשעלו על הבמה לקבל את המדליות והגביע.

מג'אדלה ענה בקצרה: "אני לא מתפלא שאנשי בית"ר לא לחצו לי את היד. מדובר באנשים שנגע האלימות והגזענות הוא לא זר להם". למקורביו הוסיף מג'אדלה: "כולם ראו מה שהיה שם, שהקהל ישפוט".

בבית"ר הכחישו אתמול כי הדברים נעשו במכוון, מחאה על דבריו הקודמים של השר נגד אוהדי הקבוצה: "לא היה שום דבר מכוון, לפני המשחק היו מחשבות על העניין הזה אבל כשעמדנו לפני העלייה לבמה החלטנו כולנו שזה לא מתאים ושכולם לוחצים את היד לשר. משום מה הוא החליט לעמוד בצד ולא להשתתף בטקס".

http://www.sport5.co.il/HTML/Articl....283.37427.html

אם לו מותר להגיד את זה אז לי מותר להגיד שהוא מסריח ! אחרי כל מה שהוא עושה לביתר הוא מצפה שילחצו לו ת'יד ? !
אם השחקנים עשו את זה בכוונה ואם לא .. אני גאה בהם . כל הכבוד על המהלך . יש אנשים שפשוט לא רוצים שיהיו ערבים בארץ . בדיוק כמו שיש פה אנשים שאוהבים לקלל ולהשמיץ את אוהדי ביתר . זה מותר , נכון ? ולהביא קללות לארקדי זה גם מותר , נכון ?

(ואם אני מקבלת חסימה זאת ההוכחה לכך שגם לחוסמים יש אותן דעות על אנשים כמוני . פשוט כי אני אוהדת ביתר)
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:25

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר