לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-05-2008, 14:32
  KIBODO KIBODO אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי igal36 שמתחילה ב "גיוגיטסו ברזילאי"

ג'וג'יטסו ברזילאי בעיקרון היא פרי פיתוחם של משפחת גרייסי אך הם למדו אותה מאיזה סיני אחד ששחכתי את השם שלו ופיתחו אותה,
ג'וג'יטסו ברזילאי לדעתי בהחלט מתאימה לגיל 30, היא מאוד אפקטיבית על הרצפה אני יכול להגיד לך אבל כיון שהאומנות כ"כ מוצלחת והעקרונות שלה לא נוצרו ביום אחד אז בהרבה אומנויות לחימה ניתן למצוא אלמנטים של ג'וג'יטסו ברזילאי, כשמשפחת גרייסי החלו להתחרות בתחרויות הגדולות הם ניצחו אחד אחד כל מתמודד שהיה מולם על הזירה ואז אנשים התחילו להתעניין והתחילו ללמוד גם ג'וג'יטסו ברזילאי אצלהם ואז התחילו לנצח אותם, כיום בגלל שקיימות אומנויות שמתאימות את עצמן למציאות ולא דבקות במסורת עתיקה שיכולה להיות יעילה ויכולה גם לא להיות תוכל למצוא את עקרונות הג'וג'יטסו הברזילאי אחד לאחד באומנויות נוספות, ג'וג'יטסו ברזילאי הוא מאוד טוב נגד אדם אחד לרחוב בתור הגנה עצמית אבל בגלל שהרחוב של היום הוא לא הרחוב של פעם ואין כבוד אנושי מינימלי ליריב והכל מתחיל מכבוד אז הגנה-עצמית היום היא להיות הלוחם האולטימטבי וכיון שאנו נעים מהר יותר על הרגליים מאשר על הברכיים לדוגמה,
רצוי שלא לרדת לקרקע כשלא צריך, ולהיות "מלוכלכים" נגד תוקפים "מלוכלכים" שיתקפו אותנו ב:
מקלות, אבנים, בקבוקי זכוכית/זכוכית/פחיות, סכינים, צינורות, אקדחים, ועוד כלי מתכת שלא נעים לי לספר לך עליהם כאן בפורום כי הם לא יאים לבני-אדם.
לדעתי הלוחם האולטימטיבי הוא הנינג'ה, את אומנות הנינג'יטסו מציגים למערב מאוד יפה כמו עוד אומנויות מאוד אכזריות שאסור להראות את התוכן שלהן ברבים מסיבות שונות,
אם היית שואל אותי לאן כדאי לך להגיע להגנה עצמית אמיתית הייתי מציע לך להגנה בסיסית לקחת חוג משולב, אתה יודע מהאלה שמערבים ג'וג'יטסו/ברזילאי עם אגרוף/תאילנדי/קיקבוקס או אומנות נטרול אבל אחת מהירה וסוגי קראטה
(שורינג'י קמפו, שוטוקאן, קיוקושין (קיוקושינקאי), פנגיינון ועוד) וקונג-פו למיניהם, דים מאק, העגור הלבן וכו'...

לאומנות שממש תוכל להגן על עצמך ברחוב הייתי ממליץ לך:
סיסטמה או כל שיטה אחרת שעובדת עם "תנועת הגל",
נינג'יטסו (לא מסורתי, בארץ היחידי שאני מכיר שהוא לא מסורתי הוא "שינובי קוגה ריו"),
אנקדוטות חשובות תוכל לקחת מ-"איסאי" והן גם יוכלו לעזור לך להתקדם אם תבחר בסיסטמה כי שתיהן עוסקות בביומכניקה של הגוף, ג'ט קוואן דו, קרב-מגע/קפא"פ וקאלי אטינזה (למיטב ידיעתי אין להם סניפים בארץ).

נערך לאחרונה ע"י KIBODO בתאריך 15-05-2008 בשעה 15:00.
חזרה לפורום
ישן 15-05-2008, 20:21
  moshoi moshoi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.07
אז לסיכום מסקנות...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי KIBODO שמתחילה ב "ג'וג'יטסו ברזילאי בעיקרון היא..."

א) ג'יו ג'יטסו ברזילאי לא מתאימה לרחוב,מאותן סיבות שKIMBO כתב.
2) האומנות הקטלנית ביותר היא אומנות האקדח
3) אומנויות שמתאימות לרחוב:
לחימה משולבת,סמבו,מואי טאי,קרב מגע,היאבקות יוונית-רומית,אייקידו וקרב מגן.
4) לדעתי השילוב האולטימטיבי הוא:
מואי טאי,סמבו,היאבקות ואגרוף.

ודרך אגב... הגרייסי למדו את הקרקע מיפני,מאסטר בג'יו ג'יטסו שעבר לברזיל,
קרלוס,אחיו של הליו עזר ליפני להתאקלם ובתמורה לימד אותו ואת בניו ג'יו ג'יטסו

שלכם,
MOSHOI

נערך לאחרונה ע"י moshoi בתאריך 15-05-2008 בשעה 20:23.
חזרה לפורום
ישן 15-05-2008, 21:23
  omry n omry n אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי moshoi שמתחילה ב "אז לסיכום מסקנות..."

אוי איזה שטויות

דבר ראשון
ג'יו ג'יטסו ברזילאי אמור להתאים באופן הרבה יותר טוב לרחוב כי ברחוב אתה יכול להתקל באנשים הרבה יותר חזקים ממך. ואם תדע להתגבר על החיסרון הזה, אז זה מעולה. חוץ מזה שכל קרב כמעט מגיע לקרקע אז לפחות תדע להלחם על הקרקע.

ובקשר להמשך
זה שאתה אוהב להזכיר את "אומנות האקדח" רק מראה כמה זה לא רלבנטי לדיון.
דבר ראשון, רוב האנשים לא מסתובבים עם אקדח ברחוב.
דבר שני, אני לא יודע מהי אומנות הלחימה שלך, אבל אני די בטוח שהיא לא לימדה אותך להגן על עצמך מאיזה מניאק עם אקדח במרחק 6 מטרים ממך. ובנוגע לסכין, אני לא בקי בג'יוג'יטסו ברזילאי ככה שאני לא יודע אם יש הגנה לסכין, אבל אני מעריך שיש.
ועדיין, ג'יוג'יטסו הוכיחה את עצמה בUFC הראשונים, כשרויס פירק למאסטרים שגדולים ממנו ב4 מידות את הצורה. וכל זה דימה מכות רחוב, ולא רק, אלא מכות רחוב של סוסים עם חגורה שחורה. ומה שעובד שם, עובד בכל מקום באחד על אחד.
ואם הייתי רוצה להצביע על שילוב טוב אז כבר הייתי בוחר לשלב בין קרב מגע או איגרוף תאילנדי עם ג'יו ג'יטסו ברזילאי.
חזרה לפורום
ישן 15-05-2008, 21:41
  KIBODO KIBODO אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי omry n שמתחילה ב "אוי איזה שטויות דבר..."

תקרא יותר טוב כי לדידי אני חושב שלא עשית כן,
אחד על אחד ג'וג'יטסו ברזילאי היא אומנות פצצתית אבל יש דברים מעבר לאומנות לחימה שאותם לא לומדים ברוב אומנויות הלחימה ואפילו דברים שלומדים רק באומנות שאני לומד שכן אם לא תהיה ברירה ורק אם לא תהיה ברירה יהיה ללוחם את מירב הידע על מנת לנסות ולהתמודד עם אדם שיעמוד 6 מטר ממנו עם אקדח, הכלל הראשון שלמדתי כשנכנסתי לדוג'ו הוא כבוד, כבוד למקום, כבוד לאדם, כבוד בכלל, כבוד אומר להיות בן-אדם, הכוונה שלי היא לאנושיות, אנשים כן יש מיליארדים אבל בני-אדם מעט, משמעות המילה נינג'ה היא גם בן-אדם והמשמעות של להיות נינג'ה היא להמתין עד שהרגע הנכון יבוא וכשהוא יבוא לנצל אותו ללא ביטחון שיהיה מחר, כשהתחלתי ללמוד סכין המשפט הראשון שאני וחברי שמענו היה ש90% שנחתכים, בהתחלה היינו ספקנים כי היו לנו קרבות של סכיני הטלה לא מושחזים אבל קרבות קרבות לא קרבות איטיים, ואז עברנו לסכינים אמיתיות וסכיני הטלה מושחזות וכל אימון אנשים הכינו סלט, אולי עדין נשארו לי מזכרות,
כשהתחלתי ללמוד אקדח למדתי שאם יש לך ברירה לא לתקוף אדם שמכוון אליך אקדח תרצה אל תתקוף אבל כמו שאמרתי לך שמשמעות של נינג'ה היא להמתין לרגע ולחיות אותו בטוח וידוע שאין מחר...
הנה לך המסקנה, תחקור יותר את סיסטמה ותראה שאפילו חמקנות מאקדח קיימת בתחום אומנויות אבל הנינג'ה יותר מתוחכם מלעשות דודג' בול מול כלי ירי, אתה מוזמן לחקור עוד...
www.ninjitsu.co.il

נערך לאחרונה ע"י KIBODO בתאריך 15-05-2008 בשעה 21:55.
חזרה לפורום
ישן 16-05-2008, 15:50
  moshoi moshoi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.07
תגובתי
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי omry n שמתחילה ב "אוי איזה שטויות דבר..."

א) אני מצטער אם אנשים לקחו ברצינות את הקטע עם אומנות האקדח,זאת הייתה רק בדיחה...

ב) בג'יו ג'יטסו ברזילאי למיטב ידיעתי אין הגנה עצמית

ג) אם קרבות רחוב היו רק אחד על אחד,ג'יו ג'יטסו הייתה האומנות האולטימטיבית.
תדמיין לעצמך שכמה ערסי באים אליך,אתה מוריד אחד לרצפה. ברגע שאתה שוכב על הקרקע,זה לא משנה שאתה נלחם באחד,כל עוד כל השאר נותנים לך מכות רצח עד שאתה שוכך איך קוראים לך...

ד) רויס גרייסי אכן פירק אנשים,אבל זה היה אחד על אחד.

ה) האומנות שלי (לחימה משולבת) אכן לא לימדה אותי להתחמק מאקדח,אבל היא לימדה אותי לשמור על קור רוח.

דרך אגב,אני רוצה לציין שאני לא רוצה לריב,אני פשוט אומר מה שאני חושב בנוגע לזה.
עם לא תסכים איתי בנושא מסוים,אשמח לדסקס איתך בפרטי .

MOSHOI

חזרה לפורום
ישן 05-06-2008, 23:01
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
כמה דברים, לך ולכל מגיבי האשכול
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי moshoi שמתחילה ב "תגובתי"

קודם כל, יש בBJJ ענף של הגנה עצמית, ובגלל ההתפתחות העצומה של לחימת הקרקע הספורטיבית צריך ללמוד אותו בנפרד.
BJJ לא כל כך מתאימה להגנה עצמית וללוחמת רחוב, מסיבות שכבר פורטו בפורום אלף פעם.
אני לא מכיר נינג'יטסו, אבל קשה לי להאמין שהיא מתאימה להגנה עצמית יותר מהשיטות שפותחו לרחוב במיוחד (הכוונה לרחוב המודרני, לא לקרבות פיאודלים בשוגון הראשון)- כמו קרב מגע על כל שלוחותיה.
אז בקיצור, לפותח האשכול אני ממליץ על קרב מגע- שהיא אומנות פשוטה וקלה יחסית ללמידה, והיא הדבר הכי טוב שיש היום בשוק הא"ל לרחוב.
ובלי קשר- BJJ מתאימה גם לאנשים בני 30+ (שזה ממש לא גיל מבוגר לא"ל), שהרי זו אומנות רכה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום
ישן 16-05-2008, 13:16
  KIBODO KIBODO אינו מחובר  

הוא ידוע.
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי omry n שמתחילה ב "רק שתדע הנינג'ה שהבאת לי הוא..."

הוא כותב ספרים, הוא לא ממש נינג'ה,
השם שלו הוא כריסטיאן האנטר, הוא חי בפלורידה,
הוא הופיע ללא מסיכה על ספרו הראשון, אומן לחימה לא מוכשר במיוחד אבל עם ידע עצום בנינג'יטסו,
מפאת הידע המסוכן של ידיעת נינג'יטסו הוא עושה הכל כדי לא להעביר את הידע האמיתי, הוא מערבב אותו עם עוד אומנויות לחימה לא שוכח לכתוב בכל ספר שהכל בגדר הלצה בלבד, ומציג את הכל עם קטעי הלצה שיחשבו שהוא עוד פריק של המונח המערבי של נינג'ה.
הספרים שלו מרתקים בתור אחד שקרא המון, הוא משייך עצמו לארגון הדרקון השחור למרות שראש הארגון כבר ממזמן הצהיר שהוא לא חבר אצלהם, אה למי שלא יודע "הדרקון השחור":
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A7...7%D 7%90%D7%99

כמותו יש אנשים רבים המתיימרים להיות היורשים של פוג'יטה סייקו האיש האחרון שידוע למערב בשושלת הנינג'ה של שבט הקוגה היפני אנשים כמו: סטופן וואן יורן, פרנק דיוקס (מהסרט ספורט הדמים), הנרי, ועוד...
אבל הראשון שהקדים את אותם אנשים היה גראנדמאסטר פרופ' רונלד דאנקן שלמד את האומנות הסודית הרבה לפניהם והוא הראשון שגם לימד אותה:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.wayofthewinds.com/images/bio.gif]

Born in Panama. Professor Ronald Duncan began training in boxing at the age of seven. Since Professor Ronald Duncan grew up in an area where many of the elite military forces of that country were training in jungle warfare, he learned at an early age to read the signs of nature for directions in and out of the jungle. It was the beginning of a long and very involved career in many aspects of the martial arts.

Ronald Duncan went on to serve in the United States Marine Corp where he was a member of the USMC Judo team and earned one of his earliest black belt rankings. Professor Duncan went on to earn a black belt in several other disciplines such as Hakko Ryu Jujitsu, Dai-nippon Jujitsu Ryu, Sosuishi Ryu, Kin Dai Gakko Ryu, Aikido, Aiki-Jujitsu, Kempo, Kobujitsu (weaponry), and Shinobino-jitsu (popularly known as Ninjitsu). His teachers were all legendary men; Charlie Neal, Ernie Cates, Tatsuo Uzaki, and Don Draeger.

Evolving into such a versatile practitioner of the martial arts, Professor Ronald Duncan became the first non-oriental to be publically recognized in "Official Karate" magazine as a master of martial arts weaponry. For many years to come, Professor Duncan would thrill audiences around the world with spectacular demonstrations that would include vast assortments of traditional and non traditional weapons. Ronald Duncan was also the first to be shown catching live arrows with his bare hands on nationally televised programs such as "Thrill Seekers", and "Wide World of Sports".

Ronald Duncan has taught Special Troops, Navy S.E.A.L. Teams, law enforcement agencies, and various government agencies in foreign countries. He is also a certified expert in firearms, and competition shooting. Having such knowledge in firearms, Professor Duncan is quite proficient in combative and gun disarming tactics. Since the establishment of his Way of the Winds™ System, schools internationally are affiliated with him. He has taught in Venezuela, Puerto Rico, Bermuda, Panama, England and South Africa. He has also been involved with the blind, physically handicapped, and homeless inner-city youth.

Ronald Duncan is a recipient of numerous Hall of Fame awards and honors including the Professional Karate Federation in 1977, Turtull Hall of Fame in 1981, Marine Martial Arts Federation Hall of Fame Charter Life Member in 1997, Martial Arts Masters, Pioneers & Legends Hall of Fame 1997, Tribute to the Greatest Masters of the Twentieth Century Hall of Fame (sponsored by Wesley Snipes) in 1998, and The World Head of Family Sokeship Council Hall of Fame 1999, and AFMA Hall of Fame 2000.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.wayofthewinds.com/images/rondun.gif]
Grand Master Ronald Duncan

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.wayofthewinds.com/images/filler.gif]

הוא העדיף שלא ללמד את הנינג'יטסו המסורתי למרות שאותו הוא למד, נינג'יטסו אשר בהחלט מכובד עם ממשיכי דרך מכובדים כמו מאסאקי האצומי או אפילו תלמידו דורון נבון מהארץ ועוד ראשי שיטות פחות מוכרים, חוץ מבוג'יןקאן/איגה יש את שיטות הנינג'יטסו של אקב"ן שיצא מבוג'ין קאן, גנבוקאן, ג'ניןקאן וקוגה בארץ ועוד רבות בעולם,
ממשיכי הדרך של אותו נינג'יטסו שאני לומד, היחידים שראיתי שמבצעים את הטכניקות בסרטונים ושהם לא מהארץ הם רונלד דאנקן ורוברט באסי אשר למעשה התחיל את דרכו בבוג'ין קאן והבין לבד:

The History of American Ninjutsu

American Ninjutsu's roots go back to Togakure Ryu Ninjutsu. Mr. Robert Bussey pioneered Togakure Ryu in 1979, being one of the first two men to bring the art to the United States from Japan. Under the tutelage of Shihan Toshiro Nagato, Mr. Bussey received his instructor license from Soke Masaaki Hatsumi, 34th successor to the Togakure Ryu Ninjutsu tradition.

Robert Bussey disassociated himself from traditional Ninjutsu in 1988 and started Robert Bussey's Warrior International (RBWI).

Robert Bussey left traditional Ninjutsu for two reasons:
  • Because of its foundation in eastern religious beliefs, rather than Christianity.
  • Some of the traditional movements were impractical for a reality based martial art.
In June of 1997, Robert Bussey retired and disbanded his organization.

In July of 1997, American Ninjutsu began being taught under the Personal Protection Concepts (PPC) organization. This new organization was founded by former RBWI sanctioned instructors who wanted to keep their ties with each other current, continue teaching practical self defense within biblical values, and continue to grow and pass on their knowledge.

נספח נוסף בארה"ב הוא ריק טיו שגם הוא דוגל באפקטיביות אבל הוא רחוק מלהיות טוב כמו רוברט באסי ובטח שלא מגיע לרמתו של רונלד דאנקן,
אם אתה רוצה לראות קצת מנינג'יטסו תוריד את הסרטים של רוברט באסי מאימיול,
בינתיים אני אשאיר לך פה סרטונים שישאירו לך דוגמית לטעם:

רונלד דנקן:
http://youtube.com/watch?v=72tbio78jAQ

מצטער אבל הסרטונים שפרסמו של רוברט באסי ביו-טיוב הם שטויות,
בכל מקרה ממליץ לך להוריד את הסרטים לי כבר יש את כולם:
http://youtube.com/watch?v=NHUi-txIf4M
http://youtube.com/watch?v=zHXUxw1NsLI

נערך לאחרונה ע"י KIBODO בתאריך 16-05-2008 בשעה 13:29.
חזרה לפורום
ישן 16-05-2008, 16:51
  omry n omry n אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.07
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי KIBODO שמתחילה ב "הוא ידוע."

לדאנקן יש גם ידע לא מבוטל בתחומים אחרים ככה שהרמה יכולה לבוא גם משם
בכל מקרה, אני לא מפקפק
מה שכן, יש הרבה מאוד סימני שאלה בנוגע לנושא והרבה מאוד "יורשים".
אני לא חושב שהם משקרים, אבל אני כן חושב שהרוב למדו את זה מנוכלים.

ובנוגע להאנטר
אם יש לזה פרצוף של תרנגולת, קול של תרנגולת וזה מטיל ביצים אז זה תרנגולת
הבן אדם אכן מפורסם, אבל בנסיבות תמוהותולא ברורות ושוב פעם, אף אחד לא יודע מי הוא
ארגון הדרקון השחור התנער ממנו, אין לו שום הוכחות ממשיות, כמו שאתה אומר
הוא מערבב את זה עם אומנויות אחרות ואומר שהכל בגדר הלצה.
חשבת אולי שהוא פשוט נוכל או סתם טמבל? הוא מערבב אומנויות לחימה אחרות? אולי הוא פשוט יודע אומנויות לחימה אחרות? כולם מתנערים ממנו, אולי כי הוא לא קשור באמת? הוא מדבר שטויות? אולי זה בגלל שהוא לא יודע דברים אחרים? והכי חשוב, אם כזה חשוב לו לשמור בסוד את המידע אז למה הוא טורח להפעיל אתר מעודכן באינטרנט, ולא רק שהוא מפעיל אותו, הוא גם מציף אותו בשטויות, כדי שכל מי שירצה יוכל לקרוא אותו? ועדיין, אין לו שום הוכחה לזה שהוא למד את זה מאיזה נינג'ה וונאבי.
חזרה לפורום
ישן 16-05-2008, 17:04
  KIBODO KIBODO אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי omry n שמתחילה ב "לדאנקן יש גם ידע לא מבוטל..."

אותו אדם או בכינויו אשידה קים, אכן למד נינג'יטסו אין לי ספק כי אמרתי לך בתור אחד שלומד נינג'יטסו ומתעמק וחוקר ממש כמו היסטוריון ואני לא מגזים, החומר שהוא עוסק בו אכן שייך לנינג'יטסו רק שהוא מציג אותו בצורה שהורסת לקוגה את השם כמו עוד כמה נוכלים כמו קפטן בן מנגלס וואן יורן,
את הנינג'יטסו הלחימתי לא לומדים מספרים, מסרטים עוד אפשר אבל דרוש פיקוח ותרגול אבל את החלק הרוחני של נינג'יטסו ועוד כמה קטעים נוספים אשר לא קיימים ברוב אומנויות הלחימה אשידה קים מתאר יפה מאוד בספריו ואת זה הוא לא יכל לקחת ממקור חיצוני כי מקורות חיצוניים לא מלמדים את פרוש עולם הרוח של נינג'ת הקוגה, תוכל למצוא עוד כותבי ספרים נפלאים כמו: ג'י סנסאי וטושטורה ימשירו והם יחידים במינם אשר מספרים את התרבות האמיתית של נינג'ת הקוגה, אין רבים כאלו בשוק וכל הבזק של אחד מספר הרבה, מעין הוא השיג את הידע, לי המקורות שלו לא נוגעים, עץ השיטה של השרלטנים לוקה בחסר ולכן שרלטנים סופם להתגלות, בין אם הידע הוא שלו או שהוא לקח אותו ממסורת עתיקת יומין, החומר נובע ממסורת נשכחת שפוג'יטה סייקו העלים איתו למערב.

נערך לאחרונה ע"י KIBODO בתאריך 16-05-2008 בשעה 17:07.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:15

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר