לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-05-2008, 17:50
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
פיגוע הישרדות: גם באמריקה מתערבים במשחק (!!!!!!!!)

ציטוט:
סטייסי, עו"ד, קליפורניה תבעה את "הישרדות" האמריקאית על התערבות יתר של ההפקה. בדקנו ומצאנו שיכול להיות גם קייס ישראלי

הגמר הגדול של תוכנית הריאליטי הישרדות ישודר במוצאי שבת. ע וד מעט נדע מי שרד את תלאות האיים הקריביים. אבל יש מי שסבור שההכרעה הסופית על המנצח צריכה להתרחש במקום פחות אקזוטי. בבית משפט השלום בתל אביב, למשל.

ייתכן שגיא, משה, עידן או מודחים אחרים צריכים לשקול ללכת בעקבותיה של השורדת לשעבר סטייסי סטילמן, ולהגיש תביעה בגין התערבות שלא כדין של ההפקה בתוצאות התוכנית. השאלה נשמעת כמו מקרה בחינה תיאורטי בלבד בדיני חוזים, אבל היא עשויה להיות מאוד מציאותית.

סטייסי סטילמן, עורכת דין מקליפורניה, השתתפה בעונה הראשונה של הסדרה האמריקאית המקורית Survivor ב-2000. היא הודחה בסיבוב ההדחות השני, לאחר תשעה ימי תחרות בלבד. אבל היא לא ויתרה - ופנתה לבית המשפט.

עו"ד גדעון פישר, מומחה למשפט אמריקאי ובינלאומי, ועו"ד רועי גאליס ממשרדו, ניתחו עבור TheMarker את פסק הדין שהגישה סטילמן בעקבות הדחתה כדי להעריך את סיכויי התביעה של מודחי הישרדות הישראלית.

מתוך אתר עכבר העיר. לכתבה המלאה והמאוד מעניינת: http://www.mouse.co.il/CM.televisio...209,23184,.aspx
הדבר אולי הכי מדהים זה שמדובר גם שם בעונה ה-1.
ואולי בעצם עוד יותר מדהים זה שהיום בפנאי פלוס מתפרסמת כתבה עם הפינאליסטים של הישראלית ובה נעמה מאשרת את התערבות ההפקה (שאם אני לא טועה זאת פעם ראשונה שאחד מהמתמודדים מאשר את החשדות):
היא מציינת שהיה פיקוח אמריקאי על ההפקה/צילומים. כשהמראיינת אומרת "הפיקוח האמריקאי לא הפריע להפקה להתערב" היא נענית בתשובה: "אני לא מגיבה על זה. היו דברים שהם עשו ושהיו נראים לעין, אז אני לא יכולה להכחיש, אבל אני לא מתעסקת בזה בכלל."
כמו שזה נראה כרגע, זה לא תהיה ירייה באפילה לומר שהתערבות ההפקה מקורה כנראה בפיקוח האמריקאי הזה. מה שאומר, מוזר והזוי עד מאוד. ברור שאך אחד לא חשב שהמקור זה הכול נקי וטלית שכולה תכלת - אבל לא ככה, לפחות לפי הכתבה מעכבר העיר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:35

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר