לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-05-2008, 17:47
צלמית המשתמש של yuvalsh
  yuvalsh yuvalsh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.11.06
רונאלדו מדהים: "אחרי הגמר אחליט"

הפצצה של הפורטוגלי: "אני שמח כאן, אבל לא יודע מה יהיה בעתיד. תמיד רציתי לשחק בספרד וגם אמרתי את זה מיליוני פעמים, אבל זה משהו אחד לחלום ומשהו אחר לעשות את זה ריאלי"

האם נראה את כריסטיאנו רונאלדו במדי מנצ'סטר יונייטד גם בעונה הבאה? אם עד עכשיו זה היה ברור, אחרי הדברים שאמר הכוכב הפורטוגלי, כדאי לחשוב שוב.

"אני מאוד נהנה כאן", אמר רונאלדו לסאן, "אבל בואו נחכה ונראה מה יהיה אחרי גמר ליגת האלופות ביום רביעי. אני שקט ורגוע ביונייטד, אני שמח, אבל אני לא יודעת מה יהיה בעתיד. אמרתי כבר מיליוני פעמים שאשמח לשחק בספרד, אבל זה משהו אחד לחלום שזה יקרה, ומשהו אחר להיות ריאלי בקשר לזה".

רונלאדו בן ה-23, ככל הנראה השחקן הטוב בעולם כיום, חתם על חוזה ל-5 שנים נוספות במנצ'סטר יונייטד באפריל שעבר. אלכס פרגוסון לא יוותר עליו כל כך בקלות, אבל ההיסטוריה מלמדת שאם ריאל מדריד באמת רוצה מישהו, רמון קלדרון ימצא את הדרך לשבור שוב את סכום שיא ההעברות כדי לראות את רונאלדו בברנבאו.

הפורטוגלי התייחס להתעניינות של אלופת ספרד: "אני יודע שריאל אוהבת את הדרך בה אני משחק, אני יודע שגם עוד קבוצות בספרד אוהבות, ככה שזה טוב. ברור שזה נעים לדעת שיש עוד קבוצות שמתעניינות בך".

http://www.sport5.co.il/articles.as...d=37523&lang=HE

בוא לריאללל ! |:
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:32

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר