לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-05-2008, 16:25
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
למבוגרים בלבד דעה שלי על דת , אלוהים והחיים בכלל.

אני לא מאמין בישות על טבעית בשם "אלוהים" והייתי רוצה בכך. הייתי רוצה להישען ברוגע ושלווה על כך שאין מה לדאוג יש מישהו שם למעלה ששומר עלינו. שהחיים האלה הם רק מסדרון ,שיש לי נשמה, שאני יעלה למעלה לגן עדן אחרי המוות , שאני אחייה מחדש עוד 100 שנה בתור מישהו אחר , שאני יתקיים לנצח , שכל הרוע והסבל בעולם הם מסיבה כל שהיא והאיזון הדק הזה בין הטוב לרע ובין החיים למוות נשמר על ידי אל על טבעי כלשהו. אבל אני לא רוצה להשלות את עצמי.. אני אדם ריאלסטי שמסתכל למציאות בפנים.
ההגיון והעובדות אומרות שעד עכשיו חוץ מספרים , ספרים ועוד כתובים קדושים וכמה עדויות מפני אנשים שאומרים שראו "אותו" אין לנו שום ביסוס אמיתי לדת , לאמונה ולקיום יישות בשם אלוהים.
ואם היה אחד כזה היינו רואים אותו או מקבלים סימן כלשהו במיוחד בעולם הגלובלי של היום שכל פיפס קטן רץ על המסכים וממככב בידיעות בכל העולם. אבל הפלא לא קיבלנו שום סימן במאה וב2000 שנים האחרונות. ועצוב והזוי אותו לחשוב שכמה מיליארדים של אנשים בעולם היום שמאמינים בדת מתבססים על כתבים שאדם מספיק איטיליגנט יכול לרשום אותם.
כנ"ל לגבי המוות. ח'ברה באמת כולנו רוצים להאמין שיש משהו אחרי המוות אבל בוא נסתכל בעובדות היקום בן 13.7 מיליארד שנה כדור הארץ בין 4.5 מיליארד שנה ואנחנו בני האדם נוצרנו לפני 200.000 שנה. עכשיו בוא תגידו לי מתי בדיוק אתם זוכרים את עצמכם בגוף אחר בחיים ב200.000 אלף שנים האחרונות או ב13.7 מילארד שנים האחרונות?( אם ניקח תאפשרות שגלגול נשמות יכול לעבוד גם על כוכב אחר שבו מתקיים חיים.) כן, אז אתם לא זוכרים נכון??? למעשה כל מי שאתם וכל מה שאתם זוכרים מכל 13.7 שנות היקום זה יום הלידה שלכם שקרה גג לפני 120 שנה ולפני כן אתם לא זוכרים כלום.
אם באמת היו חיים לפני המוות וחיים אחריו אני בטוח שכבר היו מתרוצצים להם סימנים ברחבי העולם והיינו כבר מתקשרים עם מתים ואפילו המדע היה מכיר בזה אבל לא הכל מסתכם באמונה.
אני לא מאמין שיש נשמה או דבר בדיוני אחר אני יותר נוטה להאמין שאתה חי ת80 שנה שלך(במקרה הטוב) וזהו אתה חודל מלהתקיים בכל צורה או סוג לנצח! כמה שמפחיד לומר זאת עובדה קיימת עד שנגלה אחרת.
הסיבה שאנשים נשענים על דת , אמונה , אלוהים , גלגלו נשמות ובכלל חיים אחרי המוות מסתכם בסיבה אחת: פחד. פחד מהמוות הנצחי , פחד מהלא נודע ופחד שלחיים אין סיבה.

סביר להניח שאם לא באנו מאובלציה של מיליוני שנים אז באנו מיישות חוצנית מתקדמת שיצרה אותנו ושיכנה אותנו פה ואפילו היא זו שפיתחה את הכוכב המדהים הזה לקיום חיים. וזה הרבה יותר הגינוי משער ההשערות על דת ויישות על טבעית בשם אלוהים.
לסיכום:
אני מפחד מהמוות והלוואי שהייתי יכול לחיות בשקט כמו הדתיים. אבל אני לא רוצה לחיות בשקר. אני לא רוצה לבזבז חצי מהחיים שלי על תפילות , ישיבות , בית כנסת כל עוד אני לא יודע ב100% שככה צריך לעשות ואלוהים זאת עובדה קיימת ולא אמונה . אני מעדיף להסתכל למוות בפנים ולהפיק תמירב מהחיים וזהו למות בשקט.

עכשיו מה דעתכם על מוצאנו?

-כל הכתוב הוא בגדר דעה והשקפה אישית בלבד -
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-05-2008, 15:40
  DCD DCD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "דעה שלי על דת , אלוהים והחיים בכלל."

בנוגע לאם יש אלוקים או לא - יש מספיק הרצאות באינטרנט מרבנים וכד', אם תואיל לשמוע רק אחד... הרעיון הכללי הוא שחייב להיות מישהו שיצר אותנו, כי זה בלתי אפשרי שנוצרנו מכלום.

בנוגע להוכחות - יש מספיק הוכחות כאלו ואחרות (כמו אנשים חילוניים לגמרי שחוו מוות קליני ובעקבות כך חזרו בתשובה מלאה), אבל הוכחות ממשיות בתקופה שלנו אין, ושוב זה מסיבות שונות...

ציטוט:
כן, אז אתם לא זוכרים נכון??? למעשה כל מי שאתם וכל מה שאתם זוכרים מכל 13.7 שנות היקום זה יום הלידה שלכם שקרה גג לפני 120 שנה ולפני כן אתם לא זוכרים כלום.

:|
לכל גוף יש מוח משלו, ששם נאגרים כל הזיכרונות...

ציטוט:
אם באמת היו חיים לפני המוות וחיים אחריו אני בטוח שכבר היו מתרוצצים להם סימנים ברחבי העולם והיינו כבר מתקשרים עם מתים ואפילו המדע היה מכיר בזה אבל לא הכל מסתכם באמונה.

אנשים, וביניהם המורה שלי לשעבר של אלקטרוניקה וחשמל (שהוא אגב חילוני גמור), עשו דברים כמו סיאנסים ותיקשור עם המתים כשהיו בצבא...לא יודע כמה זה נכון אבל ככה נאמר מהם.

ציטוט:
סביר להניח שאם לא באנו מאובלציה של מיליוני שנים אז באנו מיישות חוצנית מתקדמת שיצרה אותנו ושיכנה אותנו פה ואפילו היא זו שפיתחה את הכוכב המדהים הזה לקיום חיים

נניח, ומי יצר את ה"יישות חוצנית מתקדמת" ?

הכי כדאי, בשבילך, אם אתה באמת מחפש תשובות רציניות, תשלח הודעות לרבנים (באתר כיפה וכד', תחפש בגוגל עוד אתרים שיש בהם רבנים המחזירים תשובות).
ותנסה לחקור את הנושא יותר לעומק ולא רק לכתוב הודעות בפורומים...

בהחלט נושא בעייתי לצערי...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:11

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר