לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-05-2008, 23:06
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "מדינה שלמה ישבה בבית וצעקה..."

מה שהכי מדהים, יותר מזה שדן לא קיבל אפילו קול אחד, זה זה שזה היה נראה ברור כשמש שיהיה שיוויון כדי שהצופים יכריעו, בגלל היה ממש מוזר שהוא הציג את ההחלטה של הצופים לפני ההצבעה.

לפחות הם העשירו את הקופה שלהם ב-400 אלף שקל.

וההערה למנחה הישרדות ("איזה תותח אני, אני לא מאמין שמשה הציע להחליף אותי"): אדון זוארץ, זה שאתה בהיכל נוקיה, לא אומר שאתה רפי גינת, אז תירגע ומהר. אתה חתיכת פישר קטן ועלוב עם יכולות הנחייה של קקטוס.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-05-2008, 00:19
צלמית המשתמש של Bakagami
  Bakagami Bakagami אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.11.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Shai שמתחילה ב "בניגוד לכל התחזיות: נעמה היא השורדת האחרונה בהשרדות 10 . (אשכול השרדות ה-IV)"

טוב ילדים, הסיפור הולך ככה:

מאז שההפקה דפקה את שבט סבאנה, מושיק, גיא ועידן פועלים נגד ערוץ 10. קמפיינים אינטרנטיים, שמועות, ראיונות ומה שלא תרצו. אבל החברה היו כבולים תחת חוזה ולכן חוקי המשחק נקבעו מראש - אין הברזות מהגמר וכו'.

אז החבר'ה ישבו חשבו איך נוקמים בהפקה ובערוץ 10 ומצאו את הפתרון המושלם. נחרבן לכולם על הראש ושערוץ 10 ינקו את הבלאגן.

ואיך עושים את זה? מצביעים למועמד הכי פחות אטרקטיבי ומחריבים לערוץ 10 את המסיבה. הסיבה היחידה שנעמה היא כרגע מיליונרית טרייה היא פשוטה מאד; אף אחד לא נתן לה סיכוי של קרטיב בגיהנום.
היא הייתה אמורה להיות סטטיסט בקרנבל הגדול של ערוץ 10, קרב הענקים בין נעם - יקיר העם ודן - יקיר ההפקה (ושחקן תותח).

אז זהו, שלא.

ערוץ 10 המציאו את גרזן הקומבינה הכפולה. ערוץ 10 המציאו את שיטת ה"שב בצד, אתה לא מצביע", ערוץ 10 החביאו את דן בשבט הבנות ברגע היחיד שבו הוא היה בסיכון...
הם אפילו המציאו את רעיון ה smsים (ע"ע שיטת צביקה לחליבת טמבלים). או כמו שנקראת אחת מתוכניות הדגל של הערוץ, "גם להם מגיע"...

אז אני מסכים. גם להם מגיע. ובגדול. אבל זה לא מגיע לנועם ו(אפילו) לא מגיע לדן.

אבל כשאתה בא ודופק קבוצת ישראלים ואז עוד גוזר קופונים על חשבונם, ואחרי זה ממציא איזה קומבינת סמ"סים שנותנת להם חצי שנה לתכנן נקמה (במקום לקיים את כל התוכנית חוץ מספירת הקולות הסופית לפני השידור, במהלך המשחק עצמו), אל תתפלא אם אתה מגלה את עצמך עם מכנסיים מופשלים, מכופף וכאוב, כשמושיק, גיא וקפון עומדים מאחוריך עם חיוך גדול ושפופרת וזלין (ואולי גם פלאפון שמצלם, שתהיה מזכרת לחבר'ה).

אין פלא שאף אחד לא סובל את סביון.

ושוב (בשביל להדגיש את הנקודה), ממש, אבל ממש חבל לי שעל הדרך כופפו גם את נעם.

ערוץ 10 - יצאת טונה. הפקת הישרדות - יצאתם טונה. מושיק - יצאת חלאה.

יוהן וולפגנג וון גתה - 28.06.1876

ישן 18-05-2008, 01:51
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
מבולבל ססיפור שהיה כך היה!!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Shai שמתחילה ב "בניגוד לכל התחזיות: נעמה היא השורדת האחרונה בהשרדות 10 . (אשכול השרדות ה-IV)"

כמו שחלקכם יודעים, אני לא יכלתי לצפות בתוכנית הערב בשידור חי כי חגגנו לאמי יום הולדת,
למזלי התוודע לי שהתוכנית תהיה זמינה לצפייה ב VOD, ככה שאת כל הערב מ 9 והלאה הצלחנו להעביר בלי
אף רמז או ידיעה מה קורה או מה שודר בטלוויזיה, בדקה לחצות בעודי בדרך למכונית שמחתי כל כך!
הצלחתי! בעוד 20 דקות אני אגיע הביתה ואוכל לצפות במתח כאחד האדם, ואז....

בחצות ו 20 שניות, בעודי חולף על פני פיצוציה בדיזינגוף זה פגע לי באוזן כמו ריקושט מפגז - "נעממממה!!"
צווח המנוול זוארץ, במבזק החדשות של חצות שבקע מהטלוויזיה המקוללת של אותה פיצוציה ארורה...

מיהרתי להסתלק משם, בזמן שאני משכנע את עצמי שמה ששמעתי אולי לא היה הזוכה, אלא סתם משהו,
בו בזמן שאני מודע לכך היטב שבחצות לא ישדרו סאונד בייט של משהו אחר מלבד רגע הזכייה.

ובכל זאת, שעתיים ממורמרות ישבתי וצפיתי בפארסה הידועה מראש, אבל לא נורא!
הסתיימה הפארסה הזו, ויפה שעה אחת קודם. בהצלחה לכולם, ועם כל הכבוד לא רוצה לשמוע יותר על המילה "הישרדות".
ישן 18-05-2008, 20:24
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בקשר למרינה
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "לא שמתי לב אם זה פורסם"

לאורך כל הגמר נראה שהיא הקריאה מהדף את מה שאמרו לה להגיד, לפי דעתי ההפקה אמרה לה לשחק אותה מאוכזבת ונבגדת... אבל קצת קשה לשחק נבגדת אחרי שהצילומים נגמרו לפני שנה!!

נעמה נתנה לה סיבה דיי טובה למה היא הצביע נגדה ולא נגד נועם, והיא עדיין נאלצה להגיב כאילו הסיבה לא מרצה אותה (לעומת זאת דן באמת היה אמור להצביע לטובתה, לא הייתה לו שום סיבה הגיונית לשבור את הברית בינהם, במיוחד שהיה ברור שנועם יזכה בחסינות).

כשמרינה הצביעה נעמה לא הייתה שום הפתעה מבחינתי, למרות שכל השידור היא אמרה שהיא לא תצביע לה.

דרך אגב, מה דעתכם על אשכול "הצעות לשיפור" לעונה הבאה? אם יהיה עיניין אני ארים את הכפפה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:14

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר