לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-05-2008, 14:10
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
מחפש "המפקד אמר, תירה בעצמך"

מפקד ביחידה קרבית התייחס בזלזול להצהרות אובדניות שהשמיע אחד מחייליו, ואמר לו: "אתה בן אדם חלש, אם אתה רוצה לירות לעצמך ברגל כדי לצאת מכאן - תעשה את זה". במקרה אחר דרשו מפקדים מנהגים לנסוע בכלי רכב לא תקינים כדי "לא לפגוע בפעילות המבצעית". על מה קבלו החיילים ב-2007?

חנן גרינברג

חייל נענש בקפיצה למימי נמל שטען כי הם מזוהמים, קצין זעם על פקודו שהביע נטיות אובדניות ואמר לו "אם אתה רוצה לירות לעצמך ברגל כדי לצאת מכאן - תעשה את זה, וחייל שסבל משברים בידו במהלך טירונות נדרש לאחוז מכשיר קשר כבד. אלה הם רק חלק מ-6,404 קבילות החיילים שהוגשו אשתקד נגד מפקדים בצה"ל.

להמשך קריאה לחץ כאן

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-05-2008, 18:30
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "מטריד, אם כי לא מפתיע."

מי שמאיים שהוא ירה לעצמו ברגל - רק מאיים. מפקד טירונים פחות או יותר שומע הכל מ-" אח שלי חבר טוב של אלפרון - הוא ידאג שיחסלו אותך" ל-"אני ארה בעצמי בפה" כולל דריכת נשק והכנסה לפה ללא מחסנית.

זה לא שאין בעיות - יש מספיק כמו בכל מערכת כזו. אבל לא מעט קבילות, גם כאלה שנמצאו מוצדקות, הן בולשיט. המקרה של אותו אחד שאיים בירי ברגל הוא דוגמה מובהקת. הנהלים אומרים שצריך להתייחס לזה ברצינות מלאה. אבל זה לא אומר שיש בזה יותר מזה.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 19-05-2008, 18:41
  boris.koro boris.koro אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.07
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי modinm שמתחילה ב "אני מאוד אשמח להסבר של המשפט..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי modinm
אני מאוד אשמח להסבר של המשפט האחרון שלך...

ציטוטים ממה שפורסם ב-ynet לפני זמן מה:

- "לוחמים מגדוד נחשון התעללו בעצירים פלסטינים, היכו אותם ואילצו אותם לאכול במבה."

- "לוחם מגדוד 51 של גולני גנב שטר של מאה שקל מבית פלסטיני. טען שחש זעם בגלל חטיפת גלעד שליט וביקש לרכוש בכסף פיצה למחלקה."

- "חיילים התערטלו וחשפו ישבנים מול פלסטינים ופעילים בינלאומיים באזור חברון."

תסתכל רק על הצורה שבה תיארו את האירוע, פשוט ביזיון ובושה שככה מציגים את האירועים האלו (אם כבר מציגים אותם)

ישן 19-05-2008, 19:08
  modinm modinm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.08
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי boris.koro שמתחילה ב "[QUOTE=modinm]אני מאוד אשמח..."

זה דבר אחד שאני לא מסכים לניסוח של הדברים שלך: "הומואים וכוסיות" אבל נשאיר את זה בצד...
אתה רוצה להגיד שזה לא טוב שמפרסמים דברים כאלה?! זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות במדינה הזאת!
שיש פיקוח והציבור יודע מה קורה במדינה ובצבא! טוב מאוד שמפרסמים דברים כאלה, והלוואי שישלחו את כל החיילים האלה להרבה שנים טובות בכלא. האזרחים במדינה צריכים לדעת על כל עוול שנגרם ע"י כל גוף של המדינה.

למי אכפת איך הצבא שלנו מוצג בעולם? זה התפקיד של התקשורת ושל הגוף שמבקר על מה שקורה בצבא, וזין על כל העולם כי זה מה שמבדיל אותנו כצבא מוסרי (לפחות ברובו) לצבאות אחרים בעולם שקורים שם דברים איומים ונוראים ואף אחד לא יודע מזה, ככה אתה רוצה שיהיה? זו הדמוקרטיה שאתה יכול לבקר ולפקח על הגוף הכי חזק במדינה ולא למות בכיתת יורים.

פשוט נורא שאנשים חושבים שזה לא טוב לפרסם תדברים,
ובסייג קטן לדברים שלי, אכן במקרים מסוימים התקשורת מנפחת, מגזימה ומעוותת את המציאות בצורה שמוצאת חן בעיניה, ולשם זה יש את הבתי המשפט הצבאיים...
ישן 20-05-2008, 08:19
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "דעתי בנושא חלוקה, מצד אחד זה..."

אמת. נשאלת השאלה עד כמה צריכה התקשורת להיות זהירה.

מצד אחד, סיפור אילנה דיין ור' שחרה לכולנו וראינו לאן צהבת בתקשורת מגיעה,
מצד שני, לחשוב שיקרו דברים כאלו ולא ידווחו, מחריד אותי באופן אישי הרבה יותר
אין ספק שלהרוס חיים של בן אדם על מזבח הפרסום זה דבר נורא. יותר נורא, לדעתי,
הוא להרוס חיים של אנשים ולא לומר על כך דבר. במדיניות זו נוקטים משטרים אפלים
שמנסים לכסות על מעשים שפלים. לנו, לשמחתי, אין סיבה להסתיר את מעשי צה"ל
וגם אם יש (ויש) בעיות מוסריות בפעילויות שונות- אנחנו מתמודדים עם הפרסום
ונותנים את הדין למי שמבקש. מה יקרה אם לא תהיה ביקורת? איש הישר בעיניו יעשה?

ישן 20-05-2008, 14:05
  boris.koro boris.koro אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.07
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "השאלה למה אתה זקוק לכך שזה..."

מי שבזיוני פה היא אך ורק התקשורת!
את רואה את הדברים האלו מהכסא בבית... מהטלוויזיה ומהאינטרנט.... וישר צצה לך המחשבה הזו "מה קרה לצבא שלנו שהוא מתנהג ככה???"

לי אישית זה כואב כי לפעמים התקשורת מכס"תחת את הפלסטינים ולא את הצבא וזה מטריף אותי!
מטריף אותי לצאת לפעילות, לחזור לבסיס ולקרוא בחדשות שחיילי צה"ל התעללו ב"נער פלסטיני" במקום ב"מחבל שדקר חייל ופצע אותו"
תשימי לב לניסוח עד כמה הוא משמעותי!

הכוונה שלי באשכול הזה היא להבהיר שהוגשו השנה 6,404 קבילות חיילים, לא יכלו למצוא משהו פחות מביש לפרסם בתור דוגמא לקבילה?

נערך לאחרונה ע"י boris.koro בתאריך 20-05-2008 בשעה 14:11.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:42

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר