לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-05-2008, 17:25
  yuval85 yuval85 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "בחינת אמי"ר היא באותה רמת..."

למרות שסטינו פה מהנושא, כמה דברים:

זה נכון שהרמה של האמי"ר הוא כמו של הפסיכומטרי, אבל במקום שתצטרך להתרכז בעוד 2 נושאים (כמותי ומילולי) ועשיית עוד 6 פרקים במבחן עצמו של 3 שעות וחצי אם אני לא טועה (כולל פיילוט), אתה תצטרך לעשות רק 2 פרקים במבחן אמי"ר. חבר שלי קיבל דרך הפסיכומטרי קורס C ואחרי שנה ישב חודש ופשוט חרש על אנגלית והוא הוציא פטור דרך אמיר"ם! וזה הפרש של המון נקודות, אני יכול להגיד לך מהם הציונים המתאימים לכל קורס ככה שתבין עד כמה גדול היה השיפור שלו.

דבר נוסף, יש עוד סוג של מבחן אמי"ר שקוראים לו אמיר"ם (ה-מ' זה בשביל ממוחשב) וזה משמעותית עדיף לעומת אמי"ר (ככה שמעתי מהרבה סטודנטים). דבר ראשון, מבחינת זמן, המון אנשים מסיימים את כל המבחן בערך חצי שעה לפני סיומו, כשבאמי"ר יש אנשים שלא מספיקים לענות על כל השאלות בכל פרק. בנוסף, להבדיל מאמי"ר (שהשאלות על הדף שם לא יכולות להשתנות), המחשב מתאים את רמת הקושי של השאלות לפי מספר התשובות הנכונות שלך, ככה שהחישוב שם מתבצע אחרת ואתה תקבל יותר ניקוד על שאלות יותר קשות וזה משתלם (בד"כ דרך אמיר"ם משפרים את סוג הקורס לפחות ברמה אחת למעלה, אם לא יותר). בקיצור, מומלץ וטוב שאנשים יידעו שיש להם עוד אפשרות להוציא פטור מאנגלית חוץ ממבחן אמי"ר...

ואודה לכם אם אקבל תשובה חד משמעית על השאלה ששאלתי.

שבת שלום
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:45

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר