לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-05-2008, 23:33
צלמית המשתמש של כחול משוגע
  כחול משוגע כחול משוגע אינו מחובר  
מנהל פורום ספורט

חבר מתאריך: 09.04.03
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי yuvalsh שמתחילה ב "חחחחחחחח תעשה טובה..."

הקהל של מכבי ביורוליג וליגה שונה מאוד

ביורוליג יש אולמות מלאים ולא אמרתי אף פעם שביורוליג אין אוירה טובה , וגם שם חצי מהאנשים לא באמת אוהדים מכבי

אבל בליגה הקהל של מכבי על הפנים !!!!!!!
את לא היית כמעט במשחקים של מכבי אז את לא יכולה בכלל לדבר
תבואי למשחק בנוקיה ותראי
קהלים כמו של הפועל ת"א/אוסישקין , הפועל ירושלים וחולון לא סופרים את הקהל של מכבי ת"א
ואת יכולה להגיד מה שאת רוצה
תני לחולון לשחק ביורוליג ( גם אם זה אומר לארח בנוקיה ) ותראי מה יחשבו עליהם באירופה
אני מבטיח לך שכבר אחרי משחק אחד יגידו שהם פי 1000 יותר טובים מהקהל של מכבי

חזרה לפורום
ישן 26-05-2008, 14:08
צלמית המשתמש של yuvalsh
  yuvalsh yuvalsh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.11.06
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "אתה יודע מה הכי מצחיק ? גם..."

אור אל תעצבן אותי !! בדיוק בגלל זה אמרתי את זה "שוב אני מוצאת את עצמי בוויכוחים שאסור לי להתווכח עליהם . חבל שאין פה אוהדים ותיקים יותר של מכבי ."אני לא מנסה לשחק אותה יודעת דברים שאני לא ! אם אני אומרת שבנוקיה יש אוירה אז אני יודעת מה אני אומרת . ברור שאין אותה אווירה ביורוליג ובליגה . ותאמין לי שאם חולון תשחק באירופה , אחרי שנה שנתיים הקהל כבר לא יהיה מה שהוא עכשיו .
לקהלים של הפועל ת"א/אוסישקין , הפועל ירושלים וחולון אין את אירופה אז אם בארץ הם לא יעודדו אז איפה הם כן ?! אל תשווה בכלל ! כי אם ירושלים הייתה מגיעה למשו השנה ביולב אז לא היית רואה קהל בליגה בכלל .
וחוצמיזה , אם הקהל של ירושלים כזה טוב אז הם לא היו במצב שהם היום . (כי כולנו יודעים איזה כוח יש לקהל להשפיע) .

"תני לחולון לשחק ביורוליג ( גם אם זה אומר לארח בנוקיה ) ותראי מה יחשבו עליהם באירופה
אני מבטיח לך שכבר אחרי משחק אחד יגידו שהם פי 1000 יותר טובים מהקהל של מכבי"

ביורוליג יש את הקבוצות הכי טובות באירופה , וגם מנסתם הקהל הכי טוב . אם יצא לך פעם לראות את הקהל של קבוצות כמו ריאל , ברצלונה , אריס סלוניקי או ארמני מילאנו אז אתה אמור לדעת מה זה קהל ביתי/אמיתי . אבל מה שהכי יפה זה שכ=ל הקבוצות האלה יודעות שהקהל של מכבי שהוא אחד הטובים באירופה ושאי אפשר לנצח אותו . אתה מסתכל על ה3000 אוהדים שיש לחולון ואומר שהם יותר טובים מהקהל של מכבי ? תישןן !
חזרה לפורום
ישן 26-05-2008, 18:10
מנהל פורום ספורט

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי yuvalsh שמתחילה ב "אור אל תעצבן אותי !! בדיוק..."

כן אני אומר חד משמעתי שהקהל של חולון יותר טוב מהקהל של מכבי

ואני יגיד לך עוד משהו אם קבוצות כמו ריאל מדריד ואריס מגיעות לאולם הפחים הם עשים במכנסיים
ומה זה ה3000 אוהדים של חולון ? למה כמה מכבי מביאים במשחק ליגה? פחות !
הקהל של מכבי זה קהל של עשירים , כל מיני אנשי עסקים שקונים מנוי רק ליורוליג !
בליגה הקהל שלכם בדיחה ! ואם את מדברת על כוח אז מעניין מאוד למה מכבי נראת חרא העונה , הרי לקהל יש כוח לא?
תלכי למשחק בנוקיה ואז תדברי , אל תדברי שטויות כי לשבת בבית ולהגיד שיש אוירה בנוקייה בליגה זה לא חוכמה
האא ודרך אגב אם חולון ישחקו באירופה אז הם ימלאו 11,000 מקומות בלי שום בעיה

חזרה לפורום
ישן 26-05-2008, 20:19
צלמית המשתמש של yuvalsh

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "כן אני אומר חד משמעתי שהקהל..."

מתוך כל הקהל של מכבי פחות מחצי אלו העשירים . לחולון אין מספיק אוהדים למלא 11,000 מקומות . נקודה . וגם אם יהיו אז הרבה יהיו עשירים שסתם באים .

מכבי ממש לא נראת חרא העונה ! מקום שני באירופה זה ממש לא חרא ! תראה תמשחק שהיא ניצחה את ריאל בחוץ ותגיד לי מה זה חרא . תראה את הסדרה נגד ברצלונה ותגיד לי מה זה חרא . הקהל עשה את שלו באירופה , וגם מכבי . בליגה זה משהו אחר . צורות המשחק של הליגה ושל אירופה שונות ומה לעשות שהשנה במכבי לא הצליחו להבדיל בין שתיהן ולעשות סוויץ' במוח ? ! אני אומרת שוב -- לקבוצות בליגה יש רק את ליגה ! אבל כשיש לך משחק נגד בני השרון וגם משחק קריטי בשלב הצלבה אז אני חושבת שמנסתם ישימו דגש על ברצלונה ולא על אפי וחבורתו .

אמנם אני לא נמצאת באולמות אבל אני יודעת מה קורה שם . אני יודעת שלחולון יש קהל מדהים , ולנהריה לא פחות . אבל אני גם יודעת שבמשחקי החוץ שאני הייתי הקהל של מכבי כן בלט . היו לפחות 100 אוהדים שבאו מתל אביב למשחק חוץ מעפן נגד גליל .
חזרה לפורום
ישן 27-05-2008, 10:35
צלמית המשתמש של yuvalsh

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "100 אוהדים ? את רצינית ? זה..."

תגיד אתה לא שם לב מה אני כותבת ??

אני אומרת לך 100 אוהדים למשחק מעפן בגליל ! לא משחק חשוב נגד חולון בפחים או ירושלים במלחה !

מכבי של הליגה נראת נורא , אבל קהל יש ! אמנם לא 11,000 כמו ביורוליג אבל יש קהל . איך אתה יכול לצפות ממכבי שיגיעו כמות אוהדים בליגה כמו כמות האוהדים ביורוליג ? חולון מביאה 3000 ומכבי גם . פשוט באולם של חולון זה נראה יותר כי זה מה שהוא מכניס , ואם מסתכלים על אולם שמכניס 11000 אבל יש בו רק 3000-4000 אוהדים אז זה נראה קצת .

וחוצמיזה , חולון רק השנה הגיעה ליגה , ומכבי שולטת בה כבר מעל 40 שנה . אז זה ריאלי שיגיעו פחות אוהדים למשחקים של מכבי , ושחולון תמלא אולם . חכה עוד 10 שנים ונראה איך הקהל הזה יהיה .
חזרה לפורום
ישן 23-05-2008, 19:33
מנהל פורום ספורט

בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "מזל טוב :)"

תודה רבה

האמת שהפתעתם אותי ממש לטובה , תחילת עונה הייתם מועמדים הכי חזקים לרדת ליגה
והבאתם עונה מצויינת שרק חוסר מזל במחזורים האחרונים מנעו ממכם לעלות

שבוע שעבר הגיע לכם לנצח את באר שבע הזונות , אם הייתם מנצחים אותם אז אתם היום הייתם במקומנו

הפועל פ"ת הוכיחה השנה דבר אחד : לא חובה לנצח את כל המשחקים בשביל לעלות , אפשר אפילו להפסיד 12 משחקים בעונה ולעלות
יש להפועל פ"ת 11 הפסדים מתוך 33 מחזורים
מצד אחד הליגה טובה כי כולם יכולים לנצח את כולם ומגיעים את הרגע האחרון 3 קבוצות על כרטיס אחד לעלייה
מצד אחד זה מראה כמה הליגה הזאת חלשה אם קבוצה כמו הפועל פ"ת הפסידה 11 משחקים ועלתה

חזרה לפורום
ישן 27-05-2008, 06:55
  משתמשת נקבה adian adian אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "ליגה לאומית מחזור 33 ואחרון"

וייצמן-יער חוקר ניסיון למכירת משחק בלאומית

חברת החקירות של ההתאחדות קיבלה תלונה מראשל"צ על כך שבני לוד הציעה לעוזר מאמן ראשל"צ לקנות את המשחק ביניהן בתמורה ל-50 אלף ש"ח

חברת החקירות וייצמן-יער הפועלת בשירות ההתאחדות לכדורגל קיבלה בבוקר אתמול (שני) את תלונתה של עירוני ראשון לציון שטוענת שעוזר המאמן ויקטור גניש קיבל הצעה לקנות תמורת תשלום של 50,000 ש"ח את המשחק מול בני לוד.

ראשון העבירה תלונה ראשונה ליו"ר ההתאחדות לכדורגל אבי לוזון והאחרון העביר כמקובל את התלונה למחלקה המשפטית של ההתאחדות לכדורגל וזו העבירה את התיק לוייצמן-יער. לטענת אנשי ראשון השיחה מוקלטת במכשיר הסלולרי של עוזר המאמן. לפי ההצעה שחקן של בני לוד היה אמור לבצע עבירה מכוונת בתוך הרחבה על שחקן של ראשון ובכך לגרום לבעיטת פנדל. משרד החקירות וייצמן-יער הסכימו לאשר שהתלונה הגיעה והיא מטופלת.

http://www.one.co.il/Article/116730.html

חזרה לפורום
ישן 28-05-2008, 13:23
  משתמשת נקבה adian adian אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.05.07
אבו סובחי: שראשל"צ ישאלו את עצמם למה הם לא ניצחו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "ליגה לאומית מחזור 33 ואחרון"

יו"ר בני לוד ואנשי אחי נצרת נחקרו בוייצמן-יער על החשד להטיית משחקים במחזור האחרון בליגה הלאומית. יו"ר לוד: "לדעתי החקירה הזאת תסתיים מהר מאוד"

מצעד הנחקרים במשרדי וייצמן-יער נמשך היום (רביעי) בפרשת החשדות להטיית המשחקים במחזור הסיום של הליגה הלאומית. ראשון הנחקרים הבוקר היה אבו סובחי, יו"ר בני לוד, שעל פי טענותיו של יו"ר עירוני ראשל"צ דוד ביטן, קיבלה 'דמי מוטיבציה' כדי שתתאמץ ב-1:1 מול קבוצתו של ביטן שירדה בסופו של דבר לארצית.

אבו סובחי אמר לאתר ספורט 5 אחרי שיצא מהחקירה: "אין לי שום טענות לוייצמן-יער, הם עושים את עבודתם נאמנה. שאלו אותי אם אני יודע משהו על חשד למכירת המשחק בין עכו לאחי נצרת וגם בנוגע למשחק שלנו מול ראשל"צ. עניתי שאני לא יודע כלום".

"לדעתי החקירה הזאת תסתיים מהר מאוד", אמר עוד יו"ר לוד. "חבל רק שראשל"צ, במקום להתעסק בעצמם, מנסים להכתים קבוצות אחרות. אפשר לחשוב שאמרתי לשחקן שלהם בדקה השישית לבעוט ברגליים של השחקן שלנו ולקבל כרטיס אדום.

"שישאלו את עצמם שאלות למה הם לא ניצחו במשחק בית שלהם. מעניין שלפני מספר שבועות כשהם ניצחו את אחי נצרת, הם לא באו בתלונות שהמשחק היה מכור".

מאוחר יותר יגיעו לחקירה גם שחקני אנשי עכו ונצרת. הרשימה כללה את אחמד חילו, מחזיק תיק הכדורגל בעיריית נצרת, הבלם אלירן חודדה, השוער תומר שרמן שעמד בשער מול עכו וחבר ההנהלה בנצי רוזנצוויג. אנשי נצרת נשאלו על מספר שחקנים מהסגל שלא שותפו במשחק.

חודדה: "מבחינתי אני כאן להיחקר על מאומה. לא היה שום דבר. שאלו אותנו כמה שאלות. אפשר להגיד שעשינו יום טיול בת"א". חילו: "שראשל"צ יבדקו את עצמם ולא יסתכלו עלינו. היה להם צ'אנס לנצח את המשחק והם לא עשו את זה".

http://www.sport5.co.il/HTML/Articl....127.38408.html

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:48

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר