לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-03-2005, 22:45
  talb19 talb19 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.05
"ריקושט" זה לא המקום לציוד הצבא, יקר מאד !! לכל המתגייסים/ות כנסו ותפנימו .

אני לא ירשום פה את רשימת הציוד הנדרשת לגיוס צה"ל זה כבר נכתב בפורום הזה לא פעם בצורה מפורטת הייטב.
בכל מקרה לאלו שמסתבכים קחו לינקים לרישמת ציוד בנים/בנות לגיוס :

1. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/m...=164&art_id=445
(מאד מומלץ, רשימה טובה קצרה ולעניין, את רוב הדברים לקחתי משם, כמובן שלא צריך לקנות הכל את השיקולים אתם תעשו)

2. http://www.fresh.co.il/dcforum/Recruits/835.html

ועכשיו לנושא העיקרי:

בטח רובכם המתגייסים אם לא כלם שואלים את עצמם מאיפה הכי משתלם והכי נוח לקנות את הציוד לטירונות.

אני היום נסעתי לאזריאלי עם חברים לברר כמה עולה הציוד הנדרש בשבילי (קרבי) ברשת החנויות "ריקושט"
נכנסתי הסתובבתי התעניינתי ופשוט נגנבתי יצאו לי העיניים המחירים פשוט בשמים! לא משתלם לקנות שם כלום אבל כלום. יש הנחה לכל מי שיש לו מועדון יותר (אפטר כרט יותר ישראכארט לחיילים) הנחה של 10 אחוז, אבל לא שווה להשקיע שם שקל. המחירים פשוט מוגזמים דווקא הם רשת החנויות "ריקושט" אמורה לספק את המוצרים הזולים ביותר לנו החיילים.

בקיצור לא קניתי שם כלום המחירים ממש יקרים, הלכתי לרשת המטייל ושם פשוט יותר זול ויש כמעט הכל כמו בריקושט, קניתי משם את כל הציוד הנדרש המחירים שם סבירים לחלוטין וגם יש 7 אחוז הנחה לחיילים.
נשארו לי עוד חולצות תחתונים גרביים וכו' זה אני קונה בשוק הכי זול והכי משתלם.

אז לכל המתגייסים קודם כל בהצלחה לכלם!! ולפני שאתם ממהרים לקנות ציוד "בריקושט" תכנסו לאחד מסניפי "למטייל" או לרשת אחרת הקרובה לביתכם, רק לא ל"ריקושט" לא שיש לי משהו אישי נגדם, אבל זה פשוט קורעה את הכיס וחבל.

מצטער מראש אם פגעתי ברשת החנויות "ריקושט"
אך היה חשוב לי להבהיר את העניין הזה לחיילים שטרם גוייסו לצה"ל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-03-2005, 13:15
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
למרות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי talb19 שמתחילה ב ""ריקושט" זה לא המקום לציוד הצבא, יקר מאד !! לכל המתגייסים/ות כנסו ותפנימו ."

שאני לא רוצה לעשות פרסומת,אני מוכרח להסכים. לאחר מספר שנים של רכישת ציוד לצבא וטיולים, הגעתי למסקנה שאני עושה חרם על רשת ריקושט עקב המחירים הגבוהים שלהם.
יש מספיק חנויות קטנות וגם חנויות מפעל שניתן לאתר בכל עיר שבהם יש מחירים סבירים וציוד נרחב (גם למטייל לא הכי זול) . אין סיבה לדעתי לקנות ברשת שמנצלת את הצורך של חיילים בחובה ע"י רווח יחסי גבוה בהרבה מהנהוג בשוק.
באופן כללי למתגייסים: אל תגזימו עם הקניות, בד"כ אתם לא צריכים את כל מה שאתם קונים. חכו לפחות כמה שבועות אחרי הגיוס עם קניות לא חיוניות ויקרות כדי לוודא צורך אמיתי.
כמובן שכדאי גם לעשות חיפוש באינטרנט.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 11-03-2005 בשעה 13:18.
ישן 29-01-2006, 14:45
  kooda40404 kooda40404 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.01.06
החנות הכי משתלמת שראיתי!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי talb19 שמתחילה ב ""ריקושט" זה לא המקום לציוד הצבא, יקר מאד !! לכל המתגייסים/ות כנסו ותפנימו ."

חברים!!
קודם כל היי לכולם... אני דיי חדש פה בפורום אז שיהיה לי בכיף מעכשיו

אז ככה...בעקבות ההודעה על כך ש"ריקושט" יקרים- שקודם כל אני חייב להגיד שאני מסכים לחלוטין! יקר בטירוף!!! אבל אני מצאתי חנות דרך חבר של חבר שלי....שלפי מה שהבנתי החנות היא של אבא של חבר שלו או משהו כזה...לא יודע....לא ממש משנה עכשיו...

קיצורו....בחנות יש את כל הציוד שצריכים לגיוס...!! ובמחירים שהם בסביבות ה30% יותר זולים מריקושט!!
בהתחלה חשבתי שהציוד יהיה סוג ב'....אבל לא!! כל הציוד בחנות הוא של החברות הכי טובות....כמו OUTDOOR ועוד שאני לא זוכר עכשיו את השמות...
בקיצור- חנות מצויינת לציוד לצה"ל!

החנות עצמה- למי שמעוניין- היא חנות צילום ומטיילים....כלומר יש בחנות גם את כל הציוד למטיילים ואת כל צרכי הצילום האפשריים...שילוב מעניין מאוד וחנות יפה ומעניינת מאוד!!!
קיבלתי יחס חם ואישי בנוסף!! ובנוסף לכל לאחר שהמחירים עצמם זולים גם ככה- קיבלתי הנחה נוספת !!
ממליץ בחום!!!
שם החנות:
"שקף אקשן"
כתובת החנות:
יהודה הלוי 143 , ת"א.
טלפון למי שמעוניין:
03-6850114

אני אישית הייתי ממליץ לבוא לקנות את הציוד גם אם לא גרים בת"א....שווה לבוא במיוחד...ההפרשים במחירים שווים את החיסכון המשמעותי לכיס!
תהנו.
ישן 09-11-2006, 09:42
צלמית המשתמש של Ran669
  Ran669 Ran669 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.04

דבר שאני לא מבין:

מה יש לכם לחפש בריקושט או בכל חנות דומה, מה אתם כבר מתכננים לקנות לצבא?
לא פעם שמעתי מאחי, או מאנשים שסיימו\בשירות הקרבי שלהם, שאין שום סיבה לקנות פריטים בריקושט לצבא חוץ מדברים באמת קטנים וזולים שאפשר לקנות בכל מקום כמו גופיות טרמיות וגרביים.
את כל שאר הדברים הצבא מביא לכם.
באופן אישי אני יכול לומר שקניתי רק כמה גופיות לבנות, חולצה טרמית אחת וזוגות גרביים אפורות צבאיות לחורף של דלטא ולא, לא בריקושט, אפשר למצוא את הפריטים האלו בכל חנות אחרת. חוץ מזה אני לא חושב שיש עוד דברים שצריך לקנות.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:14

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר