לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פרסום האשכולות בפורום זה יעשה רק לאחר אישרור המנהלים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > הצעות לפורומים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-05-2008, 20:09
  משתמש זכר Mnemosyne Mnemosyne אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.07
הצעה | פורום world of warcraft (W.O.W(

שם הפורום : world of warcraft

נושא הפורום: דיון ועזרה המצלה וכו'.. בנוגע למשחק הרשת הפיפולארי בעולם.

תיאור קצר: משחק WOW מבוסס על הסדרה המצליחה של WARCRAFT מבית היצור BILLZARD , המשחק הזה הוא פופלארי בקרב כול הגילים , בפורום נעסוק בעזרה לאנשים במשחק , סיקורים על הרחבות \ PATCHS ועוד, ואפילו מדרכים.

כישורים בתחום : שיחקתי במשחק זה יותר משנה , כמעט והתנסיתי בכול הסוגים של הסרברים (FAN , פרוץ , ואמיתי) ,גם כן בהרבה CLASSים במשחק וכו'...

נ.ב. במשחק WOW יש אפשרות לשחק במשחק בדרך "פרוצה" , על מנת אי הבנה אסביר כאן , קודם כול אתר הבית הרשמי של החברה מאפשר לך להוריד את המשחק ואת הרחבתו , אז ההורדות יהיו חוקיות.
שנית אם אתה רוצה לשחק בפרוץ אז זה אומר שאתה משחק על גבי מחשב של מישהו (PRIVET SERVER) כלומר שימישהו פותח סירבר ומאפשר לך לשחק , כלומר אתה לא עובר או פורץ לשרת הרשמי.

אז יש שתי אפשריות :
1)לפתוח פורום שרק יודבר עליו על המשחק והשרת הרשמי.(דיבור על המשחק כולל : עזרה , מדרכים , ודיונים, סיקורים על הרחבות ועוד...) ( השרת הרשמי : כלומר שהוא מגביל את האפשריות לתת מדריכים ודרכים ועזרה בכול הנוגע למשחק הפרוץ)

2) לפתוח פורום שידובר בו על שרתים פרוצים. (שרתים פרוצים : עזרה לשחקנים, מדרכים איך לשחק בפרוץ , פרסום שרתים פרטים + המשחק בכללי (כמו שהזכרתי למעלה) ).

בתודה סימן !!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-09-2008, 04:49
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mnemosyne שמתחילה ב "הצעה | פורום world of warcraft (W.O.W("

אם יש קהילה גדולה של WOW שלא מקבלת ביטוי (במה) בפורום משחקים, אפשר לחשוב להכניס תת-פורום של משחקים וקונסולות בשם WOW.
אני אישית הייתי ממש ממש שמח אם היה תת פורום Unreal Tournament, אבל אני לא חושב שיהיו מספיק אנשים שיחיו את הפורום.
מה גם, שבאתר vGames יש קהילות מטורפות של משחקי מחשב והם גם מחזיקים שרתי משחק משלהם.
מעמד קצת יותר רציני מאיפה שאנחנו נמצאים, אם כי אני ממש לא מרים ידיים, ואם יש פה גב שמעוניין להרים במה חזקה למשחקי רשת בארץ בפרש, אני הכי בפנים!

בשביל זה כדאי יהיה להרים שרתי משחק על השרת, לגרות שחקנים לבוא ולשחק בפרש ולדבר בפרש (לקבוע לשחק, לדבר Off-Topic על דברים... כמו כל קהילה), לעזור לחלשים, לארגן טורנירים וזה... יכול להיות ממש ליגה (תרתי-משמע).
וואי... אחד!!! מה-זה בא לי! תעשה!!

ישן 09-09-2008, 20:04
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "שמע, כדי לעשות את מה שאתה..."

נו, סבבה... מה הבעיה שיהיה לך תת-פורום אנריל שיארח מספר קלאנים שילחמו זה בזה ויוכרזו מנצחים מדי פעם? זה יכול להיות חזק מאוד.
הדבר היחיד שפרש צריכים לספק זה:
א' - פורום כדי שיהיה אפשר לארגן את הטורנירים עם כל המשתתפים בצורה מסודרת, עם ניהול טוב והכל.
ב' - שרת שאפשר לשחק עליו. רצוי שרת שיהיה בפרש כי פרש אתר מאוד מהיר.
זה הכל עניינים טכניים... זה בקטנה. השאלה הכי גדולה היא: "האם יהיה ביקוש?".
התשובה שלי היא שאני אופטימי. א', יש לי קלאן לא פראייר משלי וגם מספר מנהלים דיברו איתי בנוגע למשחק. אם הפלטפורמה תהיה קיימת בפרש, אוכל לבצע יבוא טוב מאוד של אנשים איכותיים לפורום שלך.

ישן 09-09-2008, 20:16
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי asafdr שמתחילה ב "אם אתה חושב שזה רעיון טוב שילך טוב"

תראה, ב vGames יש לך תת פורום עבור כל משחק.
יש לך פורום ל WOW, פורום ל UT, פורום ל CS, פורום ל FC, פורום ל C&C, פורום ל...
ברור שזה לא נגמר.
הרעיון היה ליצור במה עבור תחרויות בכל משחק. אולי לא יהיה אפשר ליצור שרתי משחק בפרש עבור כל משחק, אבל יש הרבה משחקים שלא דורשים פלטפורמה מיוחדת כמו WOW שיש לו מראש פלטפורמה משלו.
בנוגע למשחקים אחרים אני לא יודע. אפשר לשחק כל משחק, כולל אנריל, באינטרנט וליצור ליגה משלנו שם. החסרון הוא שאז מישהו פרטי צריך לארח משחק ולא תמיד התקשורת מהירה מספיק ואז יש לאגים או שהמחשב המארח לא מספיק חזק עבור כמות השחקנים וכו'...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:49

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר