לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-05-2008, 05:45
צלמית המשתמש של ISAI B
  משתמש זכר ISAI B ISAI B אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.08
שלח הודעה דרך ICQ אל ISAI B
נפלאות גוף האדם יכולות שלא נראו לעין ועוד....

זוכרים את אלכסנדר זאס שדיברנו עליו חברים?
האדם הכי חזק בעולם.....הוא מדהים ואני עוקב אחרי עבודתו אני עובד המון איזוטני בכדי להגיע לרמה.....
אינה תמונות בשבילכם.

הסיפור אם הסוס הוא סיפור יפה הוא נורא ידוע באחת המלחמות לא זוכר כול כך פרטים.
הסוס נפצע ולא יכל להמשיך אלכסנדר זאס אהב את הסוס אז הרים אותו על הגב.
והלך איתו קילמוטרים על קילומטרים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תמונה של הבן אדם עצמו

התעלול הידוע של התותח של אלכסנדר הוא פשוט תופס אותם בקלות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אדם מדהים ויחיד במינו.
משפט של אלכסנדר זאס היה
שרירים גדולים לא קובעים כוח כמו שקיבה גדולה לא מעכלת טוב!!!

ועוד דרך עבודתו של מר זאס הייתה עבודה איזוטונית ואיזומטרית קריעת שרשראות ודברים עצומים.
ידוע גם בתור האדם שבחיים לא הפסיד.
תנו תגובות תגידו מה אתם חושבים אני אשמח (=

חזרה לפורום
ישן 24-05-2008, 10:23
צלמית המשתמש של ekelizek
  משתמש זכר ekelizek ekelizek אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.06
זה אירוני דווקא
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ISAI B שמתחילה ב "נפלאות גוף האדם יכולות שלא נראו לעין ועוד...."

אתמול בליליה צפיתי בתכנית בנשיונאל ג'אוגרפיק שבו מופיעים החבר אשר בודקים את כל העניין של תיעוד ביומכניקה של הגוף האנושי וכל עניין זמן התגובות.
הם הביאו אנשים אשר היו אלופים בנושאי מבחני הכוח השונים ובדקו כיצד הם עושים זאת וכיצד הם לא נפצעים בפציעות שאדם רגיל היה מסיים את דרכו אחריהם.
למשל לקחו אדם מבוגר שחיף וראו כיצד הוא מצליח לכופף מפתח ברגים ולשבור אזיקים ולדפוק מסמר עם היד לתוך מחבת וגם לעצור שני אופנועים נוסעים בעזרת רצועות.
הראו כיצד זוג אחים שוברים לוחות בטון וקרח ושהידיים שלהם לא נשברות מעוצמות ומהירות התנגשות הידיים המכות שלהם.
אך כאשר הם היו צריכים למשל להרים משקולות הם לא יכלו לעשות זאת כיוון שהם לא התאמנו על זה ולא היו רגילים לבצע ולהתמודד עם משימות כאלו.
כל התגובה האנושים זה אימון וטכניקה אשר מתבצעת דרך מה שמכנים זיכרון שרירים שאם רוצים לפשט זאת באימרה של שליפה של הזיכרון מהמוח יצד לבצע פעולה מסויימת.
חזרה לפורום
ישן 24-05-2008, 13:40
צלמית המשתמש של ISAI B

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ekelizek שמתחילה ב "זה אירוני דווקא"

נכון אלכסנדר זאס נתקל באותה הבעיה.בשביל האנשים שעובדים עבודה איזוטונית יש כוונה להתחזק בצורה משמעותית.אני מתכווןלכוח שאתה תופס בן אדם מעיף אותו במשיכה קטנה אחת. פעם ראית אריה מרים משקולת? אריה מפהק מתמתח ונח לרוב.מאיפה הוא מפתח יכולת של כוח אדיר כול כך ? אותו דבר גורילות.

בכדי להכיר ולהבין על מה מדובר אתה צריך להתחיל לעבוד עלעבודות איזוטוניות ואיזומטריות.אני מכיר ילדים בני 13 אצלנו באימון ברמה של כוח מדהים שאני לא הייתי רואה בשום אופן מכול בן אדם אחר ברחוב.

חזרה לפורום
ישן 24-05-2008, 13:52
צלמית המשתמש של ISAI B

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי KIBODO שמתחילה ב "סחה על התמונות, המבנה הגופני..."

יפה מאוד בנוגע למבנה שלו אני שמח שהצלחתה לראות את זה.עלעבודה איזוטונית יש המון לפרט ואני בימינו אפילו מגלה עוד.אלו עבודות בנוסח:תקנהחבית ממש ממש גדולה ופשוט תמלא במים או יין (= ופשוט תנסה לדחוף כול יום תחזורלאותו המקום למחרת ונסה שוב ואתה תתרגל כבר למשקל שאומנם זז מילימטר שכול יוםמשתכפל אם מנוחה חזקה חובה!לאט לאט אתה תתחיל להזיז את החבית כמו כדור רגל ואותודבר יהיה לך אם בן אדם.

הערה:על תדחוף בחיים קיר אפ פעם על תנסה לדחוף את הדבריםשבלי שום ספק לא יזוזו.מכיוון שהקיר לא יזוז אפילו מילימטר זה יגרום לידיים שלך לאלזוז ממקומם וכך לא תרוויח מזה כלום רק כאב ראש.

עבודות החישולים בISAI היא חריפה עד מאוד המון לא מאמיניםלנו עד שבאים לראות אך איננו מרגישים אגרופים ולא בעיטות ואנחנו עומדים ומחייכיםתוך כדי הבעיטות.כמה זמן אני אומר שאתה מגיע לרמה הזאת?

באמנויות אחרות אומרים לך שנים.אני אומר לך שלוש חודשיםבאותה ההזדמנות תהיה לך עוצמה מדהימה וגם רמת חישול שאפ אחד אחר לא מכיר כמו שאנילא הכרתי.האם צריך לפגוע בגוף בשביל זה?

ממש לא אני מבטיח לך שאתה פשוט תראה את עצמך שלב אחרי שלבמתחזק בלי שום פציעה אתה תשים לב שהגב שלך מתיישר ואתה לוחץ חזק יותר לאנשים את הידהעצמות שלך יהיו מחושלות עדיין לא גדולות יותר אחרי בערך כחצי שנה הידיים שלך יגדלוהעצמות יגדלו בצורה משמעותית.

בכול אופן רעיון האימון הוא להתאמן יסאי עדיין חיה בעזרתהספירט שנמצא אצלנו אנחנו אוהבים זה את זה.

ואנחנו אוהבים את המאמן שלנו ומכבדים אותו תמיד.אם יש בפיךעוד שאלות שאל!!!

חזרה לפורום
ישן 24-05-2008, 16:29
  KIBODO KIBODO אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.08
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ISAI B שמתחילה ב "[right][color=black]יפה מאוד..."

אתה עושה חישולים עצמיים, חישולים בזוגות או שהמורה שלך מרביץ לך ומחשל אותך?
אמרת שאין דחיפה של קיר, ומכות?
החישולים יכולים להיות מכות לקיר?
ראיתי שאתם עושים שבירות ורציתי לדעת, חוץ משבירות אתם עושים אימוני עצים (מכות לעצים)?

אימוני כח,
התנועה באיסאי מבוססת על תבניות ביו-מכניים של הליכה, ריצה, זחילה, זריקה,
אתה מתאמנים על התהליכים הבסיסיים האלו בסגנונות ביו-מכניים נוספים, דוגמת:
הליכת/ריצת קוף, הליכת/ריצת נמלה, הליכה/ריצה שפופה, זחילת נינג'ה, זחילה אינדיאנית, זחילה על הגב, זריקת אגן, "אגרופי המשך" ועוד?
משה הדגים לי וחוויתי ביצוע של זריקת אגרוף חזקה, היה איתי עוד אחד ממש לא מחושל משה הביא לו חלש והוא התקפל ועשה גלגול אחורה, לי משה הביא חזק כי ביקשתי יפה (אגרוף איסאי), רציתי יותר חזק אבל משה לא משתמש במלוא העצמה על חדשים (אני מקרה מיוחד), המורה שלי למטמתיקה התאמן אצלו פעם אז הוא הביא אותי לשיעור ניסיון (לשבת על כיסא ולראות את החברה מתאמנים) חבל שהוא לא שיתף באימון אותנו, אחרי האגרוף המורה אמר לי שמשה הביא לי עם רגש ושלרוב משה לא משתמש בעשירית מהכח שלו (הכח שהוא עשה לי) לאגרוף ההדגמה שהוא עושה לחדשים.
סיפרו לי שהמורה של המורה שלי באומנות הלחימה שאני בה היה בודק את התלמידים החדשים עם כאפה, אלו שהיו מראים שמזיז להם הוא היה שולח אותם חזרה הביתה להבשיל.

נערך לאחרונה ע"י KIBODO בתאריך 24-05-2008 בשעה 16:55.
חזרה לפורום
ישן 24-05-2008, 18:20
צלמית המשתמש של ISAI B

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי KIBODO שמתחילה ב "אתה עושה חישולים עצמיים,..."

כול כך כיף לדעת שהספקתה להכיר את משה.יש לנו אפשרות לעשות חישולים עצמיים בעזרת זוג גרביים שאני מכין שאם תרצה תעדכן אותי אלמד אותך איך להכין את זה בשמחה.בזוגות אנחנו עובדים המון גם חישולים וגם טכניקה.אנחנו מעדיפים לעשות חישולים אם עמוד ולא אם עץ,ידוע שלתת מכות לקיר הורס את המפרקים ופשוט לאשווה את זה.כול מה שאני אומר אני מוכן להדגים לך בשמחה להראות לך סרטונים שאני אצלם אם ותרצה אשקיע.בנוגע לתנועה בISAI אנחנו פשוט לא עובדים על תנועות שזרות לגוף שלנו אנחנו עובדים אך ורק אם תנועות נוחות.האגרוף של המורה שלי הוא נורא נורא נורא מפותח ומושקע המורה שלי השקיע המון זמן כדי ללמוד את מה שהוא למד ועדיין לומד.אני אחריו מנסה להבין אגרוף יסאי ניראה כמעט כאילו אין מכה כאילו מעין ליטוף קטן בבטן ובגלל זה קל לזלזל בא בסרטונים אבל כמו שאתה ראית זהו לא סתם אגרוף.

משה בקושי משתמש בכוח הוא לא צריך את זה....

שמח לנהל איתך את השיחה הזאת אם כול שאלה תרגיש חופשי!!!

נערך לאחרונה ע"י ISAI B בתאריך 24-05-2008 בשעה 18:25.
חזרה לפורום
ישן 26-05-2008, 16:21
  KIBODO KIBODO אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ISAI B שמתחילה ב "נפלאות גוף האדם יכולות שלא נראו לעין ועוד...."

Alexander Zass was a Russian circus actor, professional wrestler, and strongman. Despite his unimpressive physique (166 cm tall, weight 75 kilograms) he possessed tremendous strength that allowed him to break chains, bend thick iron bars, carry a horse on his shoulders, etc. His best-known circus number was him catching a 90 kilogram cannon ball or a human performer shot by a special cannon that he designed himself. He often said that large biceps do not indicate great strength, like a large stomach does not indicate good digestion. Zass created his own training system, independently discovered the isometric exercises. In 1914, he was wounded and taken prisoner by the Austrian forces while serving in the Russian army during the First World War. Alexander escaped three times and left the country on his third attempt. He used the stage name Iron Samson to conceal his identity. Zass never returned to his homeland after his escape.

הוא היה אחד מיני רבים שהראו את נפלאות הגוף האנושי,
נפלאות הגוף האנושי:
מאסטרים של "קי" ביפן היו עושים פלאות ("קיאי" אדיר).

מונחי "קי" ו-"קיאי":
http://en.wikipedia.org/wiki/Qi
http://en.wikipedia.org/wiki/Kiai

נערך לאחרונה ע"י KIBODO בתאריך 26-05-2008 בשעה 16:35.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:18

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר