לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פרסום האשכולות בפורום זה יעשה רק לאחר אישרור המנהלים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > הצעות לפורומים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-05-2008, 20:35
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "וקצת בעיה להעלות פסל לכאן :)"

למה בעיה? מצלמים עם דיגיטלית..
חוץ מזה שגינה וגן לא קשורים בכלל, יש עבודות מפימו, הכנת אלבומים, דמויות מחרוזים, תפירת בובות.. ניתן לפסל מכמעט כל דבר אפשרי, נתחיל עם ניר וסלוטיים וכלה בחימר, ברונזה וכד'.. לא רק פיסול נכלל, אני חושבת שניתן לעשות גם עבודות יד בכללי. כמו פורום אחות לאיור ותלת מימד.

על כל מגבלת הבנה ניתן להתגבר, מי שקשה לא להעיר באופן מילולי בלבד יכול גם לצלם מדריכים לעשיית דברים.. זה לא שונה מאיור ותלת מימד.

בקשר לביקוש? אני לא יכולה לדבר בשם כולם, יש פה חמישה קולות בנתיים בעד לבנתיים. אני אישית ממש אשמח אם דבר כזה יפתח, אם יהיה ביקוש.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-05-2008, 20:53
צלמית המשתמש של פאקטשלי

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "כרגע סתרת את עצמך :)"

האם קשה להסביר לצלם איך כדאי לערוך ומה ישפר בפעם הבאה? והאם באיור ותלת מימד מתקשים בלהסביר למה ההשתקפות לא מועברת טוב? פיסול לא שונה במתן ההערות.. כמובן שזה מצריך את המשתמשים להקפיד יותר בהעלאת תמונות חדות, וכמה שיותר זוויות צילום כן ייטב, אבל זה לא משהו שבא מהירח.

נושאים.. לשלוף לך?

האם רדי מייד זה פיסול, או סתם חיבור של דברים? ובאותו נושא, לשים אסלה במוזיאון, אמנות?

איך עושים שרשראות מורכבות מחרוזים? 'המדריך המלא ליצירת חרוזי פימו'

אילו צבעי זכוכית לקנות? אילו סוגי פימו טובים ליצירה של מתחילים? מה ההבדל בין חימר לדס?

בנוסף להעלאת יצירות, פסלים, שרשראות,מדריכים וכו.. נושאים זה לא מה שאמור להדאיג אותנו..

ישן 31-05-2008, 16:57
צלמית המשתמש של פאקטשלי

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "התוכן של הפורום הוא מה..."

כמו שאני רואה את זה, הפורום החדש פונה יותר לכיוון של יצירה ואמנות פלסטית, כמו פורום אחות לאיור ותלת מימד, מאשר עיצוב בית וגינה על כל תחומיו (מדפים, צמחייה, תיקון ובנייה של "עשה זאת בעצמך" וכו')

ציטוט:
בפורום אפשר יהיה לדבר על פיסול בחומרים כמו עיסת נייר, עיצוב אלבומים, רהיטים מקרטון ודברים מהסוג הזה
אני לא יודעת מה הכוונה בריהוט מקרטון (בחיים לא שמעתי על זה) אבל לגבי שאר הפריטים נראה לי שאופי הפורום נוטה יותר לאמנות הפלסטית ועבודות היד.
אני חושבת שאין צורך לדאוג מ'גזילת תכנים' משום שאף על פי שיש קשר מסויים בין בית וגן לא(ו)מנות שימושית, ההבדל, אם הולכים על סוג התכנים שהזכרתי מקודם, הוא ברור. הגבול קיים.
(תגובה לשניכם)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:28

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר