לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-05-2008, 22:28
  משתמשת נקבה adian adian אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.05.07
טועמה: גם אם בית"ר תציע פי 2 אבחר בהפועל

קשר סטנדרד ליאז' חגג אליפות בבלגיה וכבר חושב על העונה הבאה: "הלב שלי בהפועל". על בית"ר: "אין סיבה להכניס ראש בריא למיטה חולה".

סלים טועמה סיים את העונה כאלוף בלגיה עם סטנדרד ליאז', והגיע לארץ אחרי חגיגות שנמשכו שבוע שלם, כדי לנוח קצת: "לא הפסיקו לחגוג שבוע, סגרו את כל העיר והסיעו אותנו באוטובוס עם גג פתוח בכל העיר ועשו לנו כבוד גדול". "כולם שם מאושרים עד הגג", המשיך טועמה, "יש לנו הרבה מה ללמוד מהם גם בחגיגות", שיתף סלים טועמה על חוויות האליפות הראשונה שלו במדי ליאז'.

על השאלה היכן ישחק בעונה הבאה, התקשה טועמה לענות, אבל על השאלה היכן הוא רוצה לשחק בעונה הבאה, דווקא שלף הקשר תשובה מהירה: "זה לא סוד שאני רוצה לשחק בהפועל ת"א, הלב שלי הוא בהפועל ואני מקווה שאני אוכל לחזור לשחק בהפועל ת"א".

"זה לא יהיה קל, כי יש לי חוזה לשנתיים הבאות בליאז', מה שאומר שיצטרכו לפצות אותם וזה לא יהיה פשוט". על האופציות האחרות שעומדות בפני טועמה בארץ הוא אמר: "גם אם בית"ר תציע כפול, אני אלך להפועל ת"א".

עוד על בית"ר ירושלים אמר טועמה: "כשחקן ערבי, אני לא רואה איזה סיבה יש לי לשים את הראש שלי במיטה חולה. זה ברור שהאוהדים של בית"ר לא אוהבים אותי, אולי כי אני ערבי ואולי כי אני מזוהה עם הפועל שהם לא אוהבים. אני לא חושב שכדאי לי לעמוד במצב הזה, מי שחושב שהוא יכול לעמוד בזה, שיהיה לו בהצלחה".

http://www.one.co.il/Article/116706.html

בית"ר גם לו תציע לו אי פעם לשחק אצלה, שאלה מיותרת.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:13

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר