לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-05-2008, 16:12
  DCD DCD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "זה מתחיל..."

במיוחד הלחץ הוא בעייתי. במיוחד כי בהתחלה יש את הלחץ הזה שאתה מרגיש כי אתה רואה את כל המבחנים שיש לפניך, ואז אתה נלחץ עוד יותר כי אתה יודע כמה חרישה עומדת לפניך ואיזה מבחנים יהיו בעייתיים יותר ופחות. ואז יש גם את הלחץ לפני כל מבחן, שעוד שנייה אתה מרגיש שבא לך לדפוק את הראש בקיר, כי אין לך דרך אחרת להוריד את הלחץ. בזמנים אחרים, שהם לא מיד לפני מבחן, מרגישים לחץ רגיל שמבוטא ברצון להתפוצץ מהפחד של הכישלון ושינוי התוכנית הכללית הרצויה שעשויה בע"ה להצליח אם תקופת המבחנים כן תעבור טוב בהשתדלות של החרשן האידיאלי.
בין לבין חושבים מחשבות על איך היה במהלך השנה (כל החרישה האינטנסיבית), על ההרגשה של אחרי מבחן משמעותי אחד, על ההרגשה המעולה של אחרי כל המבחנים כולם ועל הידיעה שסוף סוף תסיים עם כל החרא הזה, כאשר בחרא הכבד יותר נמנים המקצועות ספרות, היסטוריה, אזרחות, חיבור, תנ"ך ולשון.
בינתיים, למרות כל הלחץ, יש תחושת עצלנות עליונה ובעקבותיה מקננים בראשנו הקולות החוזרים ונשמעים של "חייב ללמוד או שאכשל או שגם שאלמד ובכל זאת אכשל", "למה חייבים לעשות 2 מתכונות, מה הבעיה במתכונת אחת?", "איזה לחץ מטורף, למה עשו את המבחנים כל-כך צפוף, למה אני צריך לעשות מתכונת עכשיו כשהבגרות שלה חודש אחריה? ולמה הבגרויות מסודרים מבחינת התאריך בצורה כל כך דפוקה?" וכמובן "אני לא מאמין שאני צריך ללמוד למקצוע המעפן הזה".

לא יודע למה, אבל לפעמים יש לי הרגשה שיש חבורת אנשים במשרד החינוך שמתכנסים בלילות ומחליטים כיצד הם יעשו את חיינו אומללים וקשים יותר, והכי חשוב - לחוצים יותר. אני מניח שבראש החבורה עומדת זקנה אחת עם שיער קצוץ (ובצבע אדום בד"כ) שעברה את גיל הפנסיה ממזמן, ומרוב שיעמום זה עיקר חייה. אותה זקנה, ד"א, וודאי גם החליטה שחובה ללמוד את המקצועות שנמצאים בקטגוריית ה-"חרא הכבד יותר" שמוזכר לעיל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-05-2008, 20:11
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי DCD שמתחילה ב "מהסיבה הפשוטה שאני לא רוצה..."

סתם בשביל שתדע תעודת בגרות לא תעשה אותך עשיר ,גם לא תואר ראשון ואף לא שני.
כול התעודות האלה הם סכ"ה דף שאומר שרכשת ידע בתחום מסויים.
נכון הם מגדילים לך את הסיכויים להתקבל לעבודה רווית פרנסה אך היא לא מבטיחה שום דבר רק מגדילה סיכויים.

ישנם מספר עצום של אנשים שאוכל להציג בפניך שלא הוציאו תואר ראשון ואף ללא תעודת בגרות
ולמזלם הטוב הצליחו בחיים מבחינה כספית לעומת יש מספר לא מבוטל של אנשים שהוציאו תואר ראשון
ואף תואר שני והם חסרי פרנסה.

"מה שאנו עושים בחיים מהדד לנצח נצחים"

ישן 27-05-2008, 17:05

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "זה מתחיל..."

בסוף הכול מסתדר

בסוף הכול מסתדר ,את בטח זוכרת תקופות יותר קשות ולחוצות בחיים שלך שעברת אותם
במבט לאחור בסופו של דבר הכול הסתדר.

טיפ קטן:
תכנני את הזמן שלך בצורה טובה.
אני למשל עושה 4 מחזורי לימוד של 45 דקות כול יום בתקופת בחינות.
זה יוצא 180 דקות למידה (3 שעות) ,אני מחליט מתי ללמוד ולעשות מחזור לימוד נוסף.
חשבי כמה ימים יקח לך לעבור על החומר.

שעת קליטה: לכול אחד יש שעת קליטה שונה ,שעת קליטה היא השעה שבה הריכוז שלך
הוא הגבוה ביותר מבין כול שעות היום. רצוי ללמוד בשעות שבהן הקליטה שלך בשיאה.

אם לא תתכנני את הזמן זה באמת יבוא לך במכה ויצור לך לחץ כבד על המערכת שתתקשי להסתדר איתה.

ישן 27-05-2008, 22:03

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי dudi.vaknin שמתחילה ב "כן. :)"

הפרויקט הזה טוב ,הרבה חברים שלי היו מרוצים מימנו.

רק מה שהפריע לי זה השקרים שהם מפזרים כדי לתמכר את הפרויקט ,אני זוכר שהציגו לנו
את המבנה של המוח האנושי והאיש שיווק אמר שרוב בני האדם מנצלים 8% מהפוטנציאל השכלי שלהם
ואחריו הוא הציג לנו מוח נוסף אחרי שעבר את הפרויקט ורואים שהמוח מנצל 10% מהפוטנציאל השכלי.
בלי להסתמך על שום נתון מדעי הוא פיזר השגיים מדהימים על הפרויקט ואנחנו כמו ילדים טובים אכלנו הכול.

אני יודע מחברים שהפרויקט עזר להם בלימודים ,חבל משרד החינוך לא משלב את הפרויקט כחלק מהלימודים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:29

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר