לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-05-2008, 22:38
  האלמנט_השלישי האלמנט_השלישי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.03.03
תראה, בעיקרון לשני ההורים שלי יש את ה 6500S
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shai rabi שמתחילה ב "מתלבט בין 2 מכשירים N73 VS 6500S"

אז אני יודע עליו כמה פרטים, באמת המסך ענק ויפה והמצלמה באמת איכותית למרות שאם אתה רוצה תמונות איכותיות תקנה/תשתמש כבר במצלמה רגילה ככה שלי המצלמה (עם העדשה של קארל זיס , שמזיזה לי את הת..) אך לדעתי המכשיר כבד אפילו הייתי אומר מגושם , הדיבורית שלו יחסית חלשה אני ממש התאכזבתי ובתור נגן מוזיקה יש איכות טובה של סאונד אבל הממשק לא משהו , ככה שלסיכום זה פשוט מכשיר טלפון אין בו שום דבר מדהים.

לגבי ה N73 אני לא מכיר, ככה שתוכל להשוות עם מישהו אחר, אני בכל אופן שמתי עין על ה'910 של סוני אריקסון , נראה לי יותר שווה לפחות מה 6500S .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-06-2008, 21:11
  kipsterx kipsterx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.07
אני משער שאתה רוצה את אחד המכשירים האלה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shai rabi שמתחילה ב "מתלבט בין 2 מכשירים N73 VS 6500S"

בגלל הצילום של ה- 3 מגה פיקסלים.
רק שתדע ששני המכשירים לא נחשבים מכשירים יציבים במיוחד, ל- N73 היו המון בעיות מפסיק לצלצל / ניתוקים באמצע שיחה טלפון שפתאום מפסיק לתפקד.

הפיתרון לבעיה הוא מאד פשוט מכבים ומדליקים את המכשיר, הוא עושה ריסט והכל חוזר.

מה שכן אחרי חודשיים שעושים ריסט כל שבוע קצת מתחיל להמאס.

ה- 6500s הוא מכשיר נחמד, אבל גם השיווק שלו הופסק בארץ, יש שמועות על בעיות במכשיר שגרמו להפסקת השיווק.
מכיון שהמכשיר הוא בעל אותה מערכת הפעלה כמו של ה- 6288 אז זה לא מפליא, המערכת לא היתה יציבה בעברה, וכנראה שגם היום היא לא הכי יציבה.

אם הבחירה היא בין שניהם הייתי לוקח את ה- 6500s בלי למצמץ, יחד עם זאת הייתי ממליץ לך לבדוק את ה- k800i או k810i שניהם מכשירים עם מצלמה טובה וקצת יותר אמינים משני המכשירים שבחרת.

ולא שיש לי משהו נגד נוקיה, להיפך יש להם מכשירים מעולים פשוט יצא להם קו של מכשירים כמו ה- n73 / 6288 / 6500 שלא מספקים את הסחורה.

אבל כמובן שהם חזרו כמו גדולים עם ה- N95 וה- 6120.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:00

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר