לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-06-2008, 16:21
צלמית המשתמש של LZX
  LZX LZX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.02
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "העתק שלם?"

שללת את מה שאמרתי ואז אמר אותו דבר.

הדברים הומצאו ע"י GITS ולא משתמשים בהם הרבה, אולי אני רואה את מה שאני רוצה אבל בגדול זה כמו, זה של GITד אבל הם (היוצרים של בריטני) משתמשים בזה = העתקה.

לא תרחתי לראות את איאן פלקס המצוייר אז אני לא יודע.
ואינטרסטלה היה מראשיתו פרויקט משולב של דאפט פאנק והחברת אנימה, אחרי זה הפיקו חלקים מהסרט כקליפים של הלהקה. זה שונה.

אני רואה את זה כהעתק. אולי הגזמתי במושלם. (זה אני מוכן לקבל). אבל זה העתק.

* רק להבהיר אני מאוד בעד קליפים של אנימה ובכלל אנימציה. לזמרים אבל שיעשה במקוריות ובטוב טעם, כמו שעשו דאפט פאנק, רדיו הד ואחרים.

נסיון:

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן. " frameborder="0" allowfullscreen>

חזרה לפורום
ישן 04-06-2008, 09:14
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי LZX שמתחילה ב "שללת את מה שאמרתי ואז אמר..."

סלח לי, אבל איפה בדיוק אמרתי את מה שאמרת? תקראו שוב את מה שכתבתי ותבדוק אם הבנת אותי נכון.

אני לא יודעת אם גוסט היו הראשונים שחשבו על המוטיבים האלה או לא. יש לי ספק בקשר לזה, אבל אין לי כח למחקר מעמיק, אז בוא נצא מנקודת הנחה שכן, גוסט היו הראשונים שהציגו מוטיבים כאלה ואחרים כמו למשל: בחורות בחליפות חתול שקופצות ממבנים, ורובוטים, ושיבוטים שצפים בתוך מיכלי נוזלים... ולא יודעת מה עוד (לא ממש הצלחתי להבין את החלק הזה בהודעה הראשונה שלך).
אבל מה שאתה לא יכול להתווכח איתו, הוא שאחרי שהסדרה הזאת יצאה, צצו עוד המון סדרות וסרטים ומה לא, שמשתמשים באלמנטים האלה. (ואם אתה כן רוצה להתווכח, אז אני מציעה לך לחקור קצת, ולראות שזה אכן ככה). הם לא העתיקו את כל הסרט והציגו אותו בצורה קצת שונה. הם בסה"כ לקחו אלמנטים שונים ממקומות שונים כדי לבנות עלילה שונה. מעטים מאוד מאוד מאוד הם האמנים שמצליחים ליצור משהו חדש לגמרי בלי השראה מאמנים שקדמו להם. אז מה אתה טוען, שכולם מעתיקנים?
אתה יכול לומר שגוסט פיתחו את הג'אנר בצורה מדהימה, והרבה דברים שבאו אחרי זה הושפעו מהם, וקיבלו השראה. אבל אם אתה קורא לזה העתקה, כשבערך חצי מג'אנר הסייברפאנק בנוי על אלמנטים כאלה, זאת בורות, וצורת מחשבה פרימיטיבית של שחור\ לבן. ראיתי את זה שם קודם, ואז ראיתי את זה במקום אחר, הם העתיקו! בוהו!

בקשר לדאפט פאנק, לא ממש הבנתי איך אתה מפריך את הטענה שלי בגלל תהליך יצירת הסרטונים מפרוייקט הסרט.

חזרה לפורום
ישן 04-06-2008, 16:15
צלמית המשתמש של LZX
  LZX LZX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.02
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "סלח לי, אבל איפה בדיוק אמרתי..."

אז ככה קודם כל:

בהודעה הראשונה שלך רשמת:

קוד:
זה משהו שהומצא לראשונה בGITS, אלה סצנות אולי לא פופולריות תמיד, אבל בהחלט קיימות בסרטי אקשן ומד"ב

מכאן אני רשמתי שזה אם רק הם השתמשו בזה (כי הם לא פופולרים), משמע שהם העתיקו.

עכשיו שימוש במוטיבים קימים הוא גם סוג של העתקה אבל זה בסדר, אין בזה פסול ואני מסכים שנדירים היוצרים בכל תחום שחושבים על דברים לבד, ולכן אלו שכן חושבים על דברים לבד הם המוצלחים באמת.!

אני גם לא פסלתי את זה שהדברים בGITS הם חלק נכבד מהמון סרטי סדרות ואפילו קומיקס של מד"ב וכו', ואני גם לא טוען שכל שימוש ברעיון הוא העתקה.

אני כן אומר על הקליפ של בריטני, שהם השתמשו ביותר מידי מוטיבים (נקרה לזה ככה) ובצורה כזו שכל הסירטון אכן נראה כמו העתק של GITS.
אם את לא חושבת שככה / לא רואה את הדמיון/ רואה דמיון אבל לא חושבת שזו העתקה. זכותך!
אני רואה את העובדה שהרבה מהקליפ בנוי כמו הקליפ של GITS , ומכאן עיקרון העתקה שהתחלתי איתו מההתחלה.
אם אני בור? זה הגיוני.אבל לא ממש קשור.

מה שניסיתי להסביר על דאפט פאנק, הוא שהם עשו את כל האלבום כחלק מסרט אנימה - בשיתוף. התהליך היה שונה. ולכן אין דמיון בין יצורו, לבן יצור הקליפ של בריטני. שהוא בעצם, יש לנו שיר של בריטני. אין לנו כח לצלם אותה/ היא אל במצב לצלם אותה או כל סיבה אחרת -> בו נעשה את זה מצוייר.

חזרה לפורום
ישן 04-06-2008, 20:49
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
אתה יענו לוקח חצי משפט, מוציא אותו מהקשרו, ואז טוען שאני מחזקת אותך?
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי LZX שמתחילה ב "אז ככה קודם כל: בהודעה..."

"זה לא שהדברים שקיים דמיון בניהם, זה משהו שהומצא לראשונה בGITS, אלה סצנות אולי לא פופולריות תמיד, אבל בהחלט קיימות בסרטי אקשן ומד"ב (וגם לאו דווקא באנימה)."

זה המשפט השלם שכתבתי. במידה ואתה עדין לא מבין אותו אני אפשט: "הדברים הקיים בניהם דמיון, לא המוצאו בגוסט, מדובר בסצנות שקיימות בסרטי אקשן ומד"ב."

שימוש במוטיבים קיימים הוא לא סוג של העתקה, בגלל שאתה מוציא את המוטיב מהקשרו ומשנה אותו. העתקה היא רפליקה מדוייקת בלבד.

לא אמרתי שאתה בור, אמרתי שצורת המחשבה הפרימיטיבית של שחור\ לבן היא בורות. אני לא מכירה אותך, ואני מעדיפה לא להכנס לויכוחים אישיים.

בקשר לדאפט פאנק, אין דמיון בין יצור הסרטונים, אבל אני לא ממש מבינה איפה מלכתחילה דיברנו על יצור. כשהזכרתי אותם מלכתחילה, דיברתי רק על תוכן הסרטונים (או הסרט, אם אתה רוצה), בהשוואה לתוכן הסרטון של בריטני בתחום העלילתי והמוטיבי.

ואני ממליצה לך לראות איאון פלקס, כדי להראות לך שבאמת מדובר במשהו קיים, ולא רק בגוסט. לדעתי הסרטון של בריטני מושפע הרבה יותר מהסדרה המצויירת הזאת. ולכן, אם כבר מישהו העתיק ממישהו, זה אולי איאון פלקס מגוסט (למרות שיודעי דבר ישחטו אותך אם תעז לעשות השוואה), או בריטני וחבריה מאיאון פלקס.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:27

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר