לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-06-2008, 21:01
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי q_man שמתחילה ב "מחזק... ג'נרלס וC&C3 לא..."

נהגתי להגיד אותו הדבר כי באמת היינו מכורים ל Yuri's Revenge
אבל - לא יעזור שום דבר, מבחן התוצאה מוכיח התמכרות.
יש משהו באסטרטגיה של ג'נרלס שמאפשר לך לנצח משחק גם אם האוייב צר על הבסיס שלך לחלוטין (ע"י ייצור כסף בצורה עצמאית).
ההרחבה Zero Hour ל Generals מביאה איתה כלי מלחמה שמאפשרים גמישות גדולה מאוד במפת הקרב (לצערי, ללא שימוש כלל בכלים ימיים). מה שאי אפשר להגיד על RA2 לצורך העניין, שם רוב הרכבים היו די דומים האחד לשני, וההבדל בין בעלות הברית לקומוניסטים, היה קטן.
ההבדלים בטקטיקת משחק בין הצבאות השונים ב Generals משמעותי הרבה יותר (ולפי הסרטים ששיחררו EA ל RA3, שם בכלל הבסיס כולו יכול להבנות על מים והדגש על שליטה בים - אדיר).

מכיר את ההרגשה של המחסור בחיבור ל Generals (החל מצורת הבניה שמזכירה WarCraft ולא RA ע"י יחידות בניה, ולא מתוך ה Const.Yard), אבל תאכלס - זה משחק פצצה שאני נהנה לשחק בו בטירוף (אפילו יותר מ C&C3).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-06-2008, 23:39
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "אתה לא צודק כשאתה אומר שאין..."

מסכים איתך שהוא 'לא קשור לכלום' כאשר אתה משווה אותו לסדרת C&C הקודמת (שכללה את C&C, את סדרת RA ואת TS ו TW [אק"א C&C3]).
א ב ל - המשחק טוב! הוא בעל עלילה, הוא ממכר. המשחק בו מאתגר גם במשחקי רשת וגם במשחקי יחיד.
החיסרון היחיד שאני מוצא בו שפוגם בהנאת המשחק היא המשקל המטורף שלו. המערכת שלי כוללת מעבד כפול ליבה חזק של אינטל ומאיץ גראפי חזק של ATi עם 2 ג'יגה זיכרון במהירות גבוהה, ובכל זאת, כאשר משחקים 8 שחקנים במפה גדולה - הוא מקרטע. משהו שם בנוי לא טוב במפות גדולות.
עוד חבל שאין שליטה בים. זה ממש חסר לי, במיוחד לאחר המשחק ב RA2 ובהרחבה שלו YR.

אני מאוד נהנה (עדיין) לשחק בו, ומחפש בכל הזדמנות שיש לי, אנשים לשחק איתם ברשת.
בנוגע לשימוש ביחידות ב RA2, בגדול העסק היה מאוד פשוט. אם אתה בעלות הברית, אתה בונה מספיק מטוסים כדי להתנפל על הבסיס של האוייב מנקודה חלשה, מתאבד איתם על ה Const.Yard, בונה הטנקים ו/או המתקן (כדי לבטל אפשרות ייצור של MCV חדש). בנוסף, אם היית מחסל בשיטטיות את הקוצרים (harvesters או ore miners נראה לי שזה נקרא שם), היית מנצח בקרב. די משעמם.
אז נכון, היית יכול להפתיע את האוייב בתקיפה ממוקדת (אפילו ברמת RUSH) ע"י שימוש ביחידת קומנדו שתפוצץ את הבניינים לפני שהוא הספיק להרים הגנה, או תקיפה מאסיבית של כוחות קרקעיים הכוללים, בד"כ, טנקים, או תקיפה ימית (אם השלב מאפשר זאת).

בג'נרלס האפשרויות גדולות הרבה יותר, והמשחק מסובך הרבה יותר. בהתחלה היה קשה להתרגל לכל המיקרו-פרוססינג, אבל עם הזמן כשמכירים את היחידות, הכל נהיה טבעי ומהיר יותר.
אני ממש ממליץ על המשחק הידוע לשמצה הזה, דווקא בגלל שנהניתי לשחק בו, ועדיין נהנה.
מה שכן, ללא ספק, אני מחכה לגרסא הרשמית של RA3 כדי לבדוק איך אני יכול לבזבז חודש מהחיים שלי עם הצעצוע החדש

ישן 11-06-2008, 01:06
צלמית המשתמש של tomaspolo
  משתמש זכר tomaspolo tomaspolo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.03.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "אשכול המלצות - ההמלצות!"

ציטוט:
ז'אנר התפקידים [מזכיר במעט את Diablo המפורסם]

אם כבר אז כבר :

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.pixelrage.ro/magazin/components/com_virtuemart/shop_image/product/Diablo%202.jpg]

המשחק ייקח אותכם למסע ארוך בעקבותיו של דיאבלו ושני אחיו באאל ומפיסטו, דרך 4 מערכות בכל תנאי השטח ומזג האויר, כגון יערות גשומים, מדבריות צחיחים, גונג'לים טרופיים, ואפילו אל תוככי הגיהנום עצמו. שלל האויבים המגוון שתיתקלו בו במסע נע מיצורים קטנים ומעצבנים דמוי-אדם, דרך זומבים שלדים ואל-מתים אחרים וכלה בשדים איומים מהגיהנום המסוגלים להמטיר מוות והטיל קללות אוימות. מגוון רחב של ציוד יוצר רצון עז אצל השחקנים למצוא אביזרים טובים יותר עבור הדמויות, ואסור לשכוח את כלאותם חפצים נדירים וייחודיים שניתן למצוא.

Diablo 2 תומך במשחק רב-משתתפים, הן ברשת המקומית והן דרך האינטרנט ו-Battle.net הרגילה של Blizzard. תכונה זו של המשחק מעניקה מימד נוסף להנאה הקיימת של המשחק. תוכלו לפגוש שחקנים רבים לאורך המסע שלכם שיעזרו לכם, או ינסו לחסלכם.

[לקוח מתוך האתר freak.co.il]

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 12-07-2008, 14:16
צלמית המשתמש של RACS
  RACS RACS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל RACS
שלי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "אשכול המלצות - ההמלצות!"

משחקים למחשב:

Command & Conquer (Tiberian Dawn)

ה-משחק ששינה את פני ההיסטוריה בכל מה שקשור לתחום משחקים הrts (real time strategy)
זאת אומרת משחקים אסטרטגיה זמן אמת.
מי שהמלית על RA2 לסוגיו, זה באמת אחלה משחק (ד"א יוצא 3 באוקטובר) אבל הכל התחיל מc&c ... אפילו שהמשחק בן יותר מ10 שנים, אני עדיין נהנה לשחק אותו.

Warcraft (1)

לא יודע למה אבל אני פשוט אוהב את המשחק האסטרטגיה הזה שכולל אחלה משחק ואחלה סרטים (לאותו זמן) אם צד קומי שממש מוסיף הרבה למשחק.

סדרת Unreal

מי שלא מכיר סדרת אנריל היפייפיה . אנריל זה משחק יריות דמוי דום . על אותו עיקרון יצא אנריל 2 (בין המשחקים הראשונים שממש השמתשו בכל היכולות של המחשב כדי לגרום למשחק לראות יותר יפה) ועל העיקרון הזה בנו את unreal tournament שאפשר לשחק גם משתתף אחד אבל הוא ידוע בגלל יכולות הרב משתתפים שלו.
משחקי אנריל זכו מספר פעמים בתואר "משחק השנה"

משחקים לPSP:

God of war

משחק שבמקור יצא רק לפלייסטיישן אבל אז יצא לפספ. במשחק משחקים את kratos והסיפור שמסור שמה זה הסיפור של מה שקורה לפני המשחק הראשון לפלייסטיישן.

Ghost recon advanced warfighter 2

משחק יריות לפספ שמבוסס על ספר של tom clancy במשחק משחקים סוכן מיוחד שמבצע פעולות במדינות אויב. אפשר להזמין aןrstrike , המשחק ממש נחמד (אפילו שזה FPS לפספ) סיפור טוב, אקשן טוב , פשוט משחק מעולה.

SOCOM: Us navy seals tactical strike

במשחק זה המשתמש שולט על קבוצה של ארבעה אנשים טקטיקיה מיוחד (אפשר לבחור מדינה והקולות משתתנים לפי המדינה).
במשחק דרוש טקטיקות מלחמה וחשיבה, וזה מה שעושה אותו כל כך טוב.. אי אפשר ללכת ולירות בכולם ולקוות שיהיה טוב, כי לא יהיה טוב.

Tekken

משחק המכות האגדי ל פספ , כמו שטקן זה משחק מעולה לפלייסטיישן, המחשק מעולה לפספ.
ישן 17-08-2008, 04:31
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03
כמה המלצות למשחקי PSP

הראשונה, כמובן כל משחק בסדרת socom. סוני - לדעתי - הצליחו לעשות את משחק הFPS הטוב ביותר לקונסולה ניידת. השליטה במשחק פשוט מעולה ואפשר לשחק ללא קושי ובלי להסתבך. המצלמה יודעת ת'עבודה והגרפיקה מעולה.

המלצה שניה היא sid meier's pirates! מי שאהב את המשחק במחשב יאהב את הגרסא הזאת. למי שלא מכיר - אתם משחקים פיראט שמנסה למצוא את משפחתו וכו', אבל הקטע הנחמד במשחק הוא שאתם באמת יכולים לעשות מה שבא לכם. אתם יכולים להיות פיראטים, סוחרים ואפילו ספינת מלחמה בשירות הכתר...

משחק שלישי שאהבתי הוא כמובן god of war ואני לא חושב שצריך להוסיף הרבה.

כל אוהבי האסטרטגיה יאהבו את field commnder ואת warhammer - שני משחקי אסטרטגיה מבוססי תורות (כנהוג בקונסולות) ומומלצים ביותר. field commander יותר נחמד כי אפשר לקנות יחידות ויש כל מיני שטויות נחמדות שם. מי שאהב את advance wars מהגיים בוי יאהב את המשחק הזה.
ישן 07-09-2008, 15:19
צלמית המשתמש של Narxx

האמת, שעד שהוספנו את העידכונים, יצא לי לשחק ב Unreal Tournament 3 (אק"א 2007) ויש לי כמה רשמים על המשחק.
קודם כל, הגראפיקה שלו מטמטמת. היא אדירה לגמרי.
יש שלבים שנמצאים גם ב UT2K4 רק שהקפיצו להם את רמת הפרטים וזה מדהים (Torlan, למשל [אם אתם רוצים, אני אתן Screenshots של השלבים פה ופה להשוואה]).
השליטה ברכבים (מבחינת פיסיקה) מעט שונה, אבל אפשר להתרגל... הנשקים, כמעט 1:1 אותו הדבר.

יש רטרו חזק מאוד ל UT99, האנריל טורנמנט הראשון.
למשל, ה shield-belt וה- Armor חוזר. שימוש ב Translocator לא נראה עם פס עוקב והמשחק מהיר מאוד.
לצערי, אין אפשרות להליכת-קפיצות כמו שיש ב UT2K4, אבל אני מניח שזה כדי שיהיה אפשר להשתמש ב Hoverboards (גדול! העתקה מהסרט 'בחזרה לעתיד') או ב Translocator (תלוי במפה).

חסרונות מ UT2K4:
הורידו את Double Domination (או בכלל את Domination)
הורידו את Mutant
הורידו Bombing Run
הורידו את Invation

שינו את VCTF שאי אפשר לקחת את הדגל בשום רכב. אבל עם משחק קבוצתי אפשר ששחקן אחר יהיה עם רכב ואם יש Hoverboard אז אפשר להגרר אחריו... זה חזק...
שינו את Onslaught קצת אם כי העיקרון עדיין דומה. יש רכבים חדשים והשליטה בנשקים טובה.

בגדול - המשחק מאוד שחיק אם כי לא מצאתי דרך לשחק ב LAN (אלא רק באינטרנט), הממשק טוב והגראפיקה טובה.
צריך להוריד מפות מהאינטרנט כי מה שיש במשחק עצמו מאוד מצומצם (אפילו Facing worlds [מה שקרוי FaceClassic ב UT2K4] לא נמצא בהתקנה הבסיסית והורדתי מהאינטרנט) כדי להינות יותר, אבל למזלנו יש מלא מפות ברשת, וזו ממש לא בעיה להוריד.

קיצר, משחק מומלץ, צריך להתרגל אליו כי הוא שונה מ UT2K4 ואם אתם לא מקובעים, יש סיכוי טוב מאוד שזו תהיה ההתמכרות החדשה שלכם

ישן 14-12-2009, 10:48
צלמית המשתמש של LightArrow
  LightArrow LightArrow אינו מחובר  
מנהל ציור ותלת מימד ,עיצוב גרפי ותקשורת חזותית ומשחקי מחשב וקונסולות.

חבר מתאריך: 14.03.08

TPS: Red Faction: Guerrilla
משחק מעולה לפריקת עצבים...לפעמים הוא לא ממש מאתגר אבל זה לא נורא..אתה יכול לשבור כל דבר במשחק
כל דבר!
וכשהנשק העיקרי שלך הוא מקוש ענק המשחקיות הרבה יותר כיפית!
עם מגוון נשקים ענק.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://xboxoz360.files.wordpress.com/2009/06/red-faction-guerilla-oxcgn.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://fidgit.com/assets_c/2009/05/RFG_hammer-thumb-550x309-18496.jpg]

אני גם ממליץ על Gears of war 2, רק התחלתי אותו אבל המשחקיות ממש נוחה, העיצוב והגרפיקה מדהימים ויש לך פאקינג מסור על הנשק העיקרי.

ישן 09-11-2010, 13:51
צלמית המשתמש של LightArrow
  LightArrow LightArrow אינו מחובר  
מנהל ציור ותלת מימד ,עיצוב גרפי ותקשורת חזותית ומשחקי מחשב וקונסולות.

חבר מתאריך: 14.03.08
פיגוע Team fortress 2

שכחתי לציין כמה אדיר המשחק הזה
9 מחלקות, כל אחת שונה באופן מוחלט מהאחרת, וסגנון המשחק שלה שונה.
1.Heavy weapons guy-מחלקת הגנה- רוסי ענק שמשתמש במיניגאן בעל המון תחמושת כנשק העיקרי שלו, הוא המחלקה הכי איטית אך יכולה לסבול הכי הרבה נזק

2.Scout- מחלקת תקיפה-המחלקה הכי חלשה אך הכי מהירה, מצויידת בScatter gun ומחבט בייסבול כנשקים עיקריים, כמו כן הוא יכול לבצע קפיצה כפולה.

3.Pyro- מחלקת תקיפה-הPyro יכול\ה להצית אוייבים ומרגלים באש, וכמו כן לכבות חברי צוות שהוצתו ולירות בחזרה טילים\פצצות על האוייב עם התזמון הנכון.

4.Spy-מחלקת עזר- המרגל יכול להסוות את עצמו, להתחפש לאוייב מהקבוצה השנייה ולדקור את האוייבים האחרים בגב בעזרת סכין, להרוס בניינים של המהנדס עם הסאפר החשמלי שלו, וכו'.

5.Sniper- מחלקת עזר- הצלף, כשמו כן הוא, מצוייד ברובה צלפים מאולתר(או חץ וקשת\רובה חצים), בסכין קוקרי ובSMG(או מגן גב, או צנצנת שתן(באמת)), המטרה שלו דיי ברורה, לשמור על חברי הצוות האחרים מרחוק בעזרת רובה הצלפים שלו ולנסות להמנע ממרגלים ודקירות בגב

6.Demoman- מחלקת הגנה- הדמומן יכול לשגר רימונים ולהניח פצצות נדבקות בעזרת הנשקים שלו, כמו כן הוא גם מצוייד בבקבוק(או חרב, או קרש עם מסמר, או גרזן, או גרזן מיוחד) של אלכוהול.

7.Engineer- מחלקת הגנה- ה"מהנדס" יכול לעזור לחברי הצוות שלו בהגנה על ידי בניית מכונות ירייה(Sentries או Minisentries) שאת הסנטרי הרגילה ניתן לשפר עד לרמה 3(רמה 1- מכונת ירייה רגילה, רמה 2- מכונת ירייה כפולה, רמה 3- מצטרף משגר טילים למכונת הירייה), כמו כן המהנדס גם יכול לבנות Dispensers שמרפאים ומוסיפים תחמושת לחברי הצוות, וגם טלפורטרים כדי שהצוות יוכל להגיע ממקום למקום במהירות.

8.Soldier- מחלקת תקיפה- מחלקה מאוד חזקה המצויידת במשגר טילים(3 סוגים), שאטגאן(או תרמיל גב, או רדיו גב) ואת חפירה(או מקוש, או קרש, או מחבת) ויכול לבצע "קפיצות טיל" בעזרת שימוש נכון בנשק העיקרי שלו

9.Medic- מחלקת עזר- המדיק מסייע לחברי הצוות בקרב ע"י ריפויים בעזרת רובה-קרן-מרפאה, כאשר הוא מרפא חבר צוות מספיק זמן ומד הUbercharge שלו מגיע ל100%, המדיק יכול להפעיל Ubercharge על אותו חבר צוות, ז"א שהוא וחבר הצוות שהוא מרפה יהיו חסינים לכדורים ולכל נזק ל10 שניות, דבר זה מאוד חשוב כשצריך לחסל את מכונות הירייה של האנג'יניר או לדחוף דרך האוייב.

במשחק הזה צריך עבודת צוות ממש ממש טובה כדי לנצח.
במשחק קיימים כמה גייםמודים עיקריים
1.CTF- קאפצ'ר דה פלאג נורמלי שבו לכל קבוצה יש מזוודה משלה(המכונה intel), ועל הקבוצות לקחת ליריבותיהן את האינטל ולהחזירו לבסיס שלהם.
2.CP-לא, לא מה שאתם חושבים, סוטים. זהו סגנון המשחק הפופולרי ביותר בו על קבוצה אחת להגן על הנקודות שלה כאשר הקבוצה השנייה מנסה להשתלט\על שתי הקבוצות להלחם בכדי לכבוש את כל הנקודות במפה.
3.King of the hill- כמו CP רק שיש נקודה אחת עיקרית וטיימר שיורד לאט לכל קבוצה כאשר היא כובשת אותה.
4.Payload ו Payload race- בסוג משחק הפיילוד, הקבוצה הכחולה מקבלת פצצת אטום על עגלה, שאותה הם צריכים לדחוף במסלול מסויים ולכבוש נקודות כאשר הקבוצה האדומה צריכה למנוע מהם להגיע לנקודה האחרונה, בPayload race שתי הקבוצות מקבלות עגלה ועל כל אחת לדחוף על מנת להגיע ראשונים ליעד מסויים.

טריילרים-
Meet the engineer-

Meet the heavy-

Meet the sniper-

Meet the scout-

Meet the demoman-

Meet the soldier-

Meet the spy-

Meet the sandvich-

בקיצור אני משחק במשחק הזה כבר שנתיים ועוד לא התייאשתי ממנו, זה פשוט כיף כל פעם מחדש כי גם הם משחררים עדכון עם נשקים חדשים\כובעים חדשים\מפות חדשות כל זמן קצר.

ישן 02-04-2012, 19:39
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06

משחק יריות בגוף שלישי (מצלמה ממוקמת מאחורי גב הדמות).
שיחקתי בזה בPS3 בדרגת קושי הכי קשה וללא סיוע בנעילה על דמויות אויב.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

העלילה: זו הייתה אמורה להיות עבודה פשוטה בשנגחאי אבל הדברים משתבשים וגיבורנו (אתה והשותף שלך) מוצאים את עצמם נרדפים ע"י עבריינים ואנשי חוק.

משחקיות: שליטה מעולה ופשוטה בדמות. אתה הולך, רץ, מתכופף, יורה ונצמד למסתור בשביל לירות. אפשר להחזיק 2 נשקים במקביל.

פלוסים: חווית משחק סופר אינטנסיבית ומהנה. גרפיקה יפה מאוד, שיפור אדיר בחווית המשחק לעומת המשחק הקודם כך שהפעם כשאתה יורה למישהו בראש אז הוא מוחזר לבורא שלו וכל הזרימה של המשחק הרבה יותר חלקה.

מינוסים: כשאתה רץ אז כל המסך רועד בשביל שתקבל את התחושה של ריצה ובבגדול אין מגוון משימות גדול. אתה כל הזמן צריך לחסל את אלו שרוצים לחסל אותך.

שורה תחתונה: מאוד מאוד נהניתי. זה כל כך מספק לנקות תא שטח מאויבים ואז לראות את הסימן הזה שמהבהב ושאומר שההתקדמות שלך נשמרה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:58

הדף נוצר ב 0.23 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר