לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-03-2005, 15:27
צלמית המשתמש של האור מציון
  האור מציון האור מציון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.04
זכרונות טובים...............
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Zimer2 שמתחילה ב "אני חדש + תמונות מארגנטינה"

דבר ראשון ברוך הבא לפורום אני מקווה שתהנה ותפיק את מירב התועלת מהפורום וכמובן גם אנו ממך.
בכל מקרה, אני חייב לציין בפניך שעשית לי את השבת, וזאת בשל כך שהייתי במקום הזה ממש לפני שלושה חודשים או קצת יותר, וכל דבר שקשור לברזיל פשוט עושה לי את זה, כך שממש תודה רבה לך.
בכל מקרה בנוגע לתמונות שלך בגלל שהייתי שם אז קצת התאכזבתי כי משם אפשר להוציא תמונות יפות בלי להשקיע הרבה ומשום מה התמונות שלך חשוכות והזוויות לא כל כך טובות. בכל מקרה זה התחלה ובמיוחד עם המצלמה שאתה טוען שהיא לא משהו, אבל בשביל התחלה זה נחמד ואפילו יפה ואני אישית אהבתי את תמונה מספר 4.
עכשיו סתם כך, אז בזמנו פירסמתי את התמונות שלי מהמפלים כאן בפרש, אתה מוזמן לראות אותם, רק תדפדף למטה כי התמונות הראשונות יצאו גדולות ולמטה הקטנתי אותם.
http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=20855

להתראות לבנתיים
שבת שלום ומבורך וחודש טוב.
בהצלחה בהמשך הדרך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-03-2005, 15:45
  devilh devilh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.05
נחמד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Zimer2 שמתחילה ב "אני חדש + תמונות מארגנטינה"

לפי דעתי התמונות נחמדות בכלליות :
1.עומק שדה רדוד-מכיוון שנושא על רוב התמונה הייתי ממליץ לסגור צמצם ל-F2,8- זה היה מוסיף-
בנוסף שים לב שניתן לראות את קצה האצבע שלך בקצה התחתון שמאלי של התמונה-להבא תיזהר- בנוסף לפי דעתי הנושא קצת משעמם.

2. תפיסה נהדרת- אם היית זז טיפונת שמאלה שיראו יותר מאיפה מגיעה הקשת זה היה לפי דעתי מוסיף המון.

3.הנושא טוב-ביצוע-קצת ירוד-השמיים שרופים לגמרי(אם לא הייתה אפשרות אחרת אז עדיף בלי שמיים או עם מעט יותר) וניתן לראות שהעצים הקרובים לשמיים מטושטים-לפי דעתי בגלל עומק שדה רדוד.

4. מדהים!!!! יוצא מהכלל-הקשת עם המפל והעצים שמקדימה. הערה אחת בלבד- עוד פעם- העצים שלמטה(ליד המפל הקטן) מחוץ לעומק השדה.

5.אני מניח שלא הייתה לך אפשרות להתקדם כי זה היה מסוכן או משהו אחר- אבל הגבשושית שבצד ימין למטה קצת מפריעה. חוץ מזה התמונה נחמדה מאוד.

לכל התמונות היה מוסיף למסגר בשחור וחוץ מזה תמיד תוסיף EXIF כדי שיהיה לי יותר קל להגיב.

עריכה- עכשיו ראיתי שניסית לשפר את התמונות-אזהשיפור לתמונה מס' 3 לא ממש עזר- אבל למס' 2 בהחלט עזר

נערך לאחרונה ע"י devilh בתאריך 11-03-2005 בשעה 15:53.
ישן 11-03-2005, 19:14
צלמית המשתמש של kristal
  kristal kristal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי devilh שמתחילה ב "נחמד"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי devilh
1.עומק שדה רדוד-מכיוון שנושא על רוב התמונה הייתי ממליץ לסגור צמצם ל-F2,8- זה היה מוסיף-

אני מאמין שהתכוונת לסגור צמצם ל8 או משהו בסביבה, 2.8 זה בד"כ הצמצם הכי פתוח שקומפקטיות מאפשרות. רדהנטר לתשומת ליבך.
חוצמזה עשית לי את היום עם התמונות מהאיגואסו, בלי קשר לרמת הצילום(לא שהיא רעה). בגדול גם אתה אומר שהם תמונות מזכרת ככה שאין מה להרחיב בביקורת. תנסה לקרוא קצת חומר ולהסתכל על תמונות שאחרים צילמו ותבקר את התמונות בעצמך, זה תמיד חשוב ויתרום לך המון.
שבת שלום.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:01

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר