לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-05-2008, 00:10
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
המלצה ביקורת מסעדה: נחלים

לרגל יום הולדתה ה-23 של חברתי (שתחיה), יצאנו לאחה"צ של כיף בגליל. התחלנו בספא במושב שפר שליד צפת, אבל מכיוון שאין זה בתחומי עיסוקו של הפורום, אני אדלג אעבור לצד הקולינרי שהיווה את גולת הכותרת של היום- ארוחת ערב במסעדת נחלים שבגליל העליון.

הגענו למסעדה בעקבות המלצה חמה שקיבלנו ולאחר מחקר קצר ברשת.
ראשית, מספר מילים על הנוף: כאשר אתה חונה במתחם הכולל תחנת דלק וסניף של מקדונלד'ס, אתה לא מצפה ליותר מדי. למרות זאת, מסעדת נחלים מצליחה לשבור את הסטיגמה הנ"ל. מיקום המסעדה פשוט מצוין- ממש על גדות נחל שניר (החצבאני).
מכיוון שהגענו בשעת ערב מוקדמת וזכינו למזג אויר מעולה, העדפנו לשבת בחוץ.

האזור בו ישבנו:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

הנחל:

למנה ראשונה הזמנו שיפודי שרימפס בחלב קוקוס, ג'ינג'ר וכוסברה. התכוונו להזמין גם את לחם הבית ואנטיפסטי, אך הסתבר לנו שזה מגיע בכל מקרה, ועל חשבון הבית.
שיפודי השרימפס היו מעולים, זוהי ללא ספק גירסת השרימפס הטובה ביותר שנתקלנו בה בזמן האחרון (והיו הרבה). הסיבה שאין לי תמונה שלהם היא שסיימנו אותם כל כך מהר, עוד לפני שחשבתי לצלם אותם.
את לחם הבית קיבלנו ביחד עם קלחי תירס קטנים צרובים על האש, ראשי שום, פלפלים קלויים, ממרח כבד, גזר וסלק כבושים, והכול עם רוטב מתקתק.

לסיכום: מנות הפתיחה היו נהדרות, בהחלט פתחו לנו את התיאבון לקראת המנות העיקריות.

למנה עיקרית אני הזמנתי סטייק סינטה עם תפוח אדמה ובטטות ברוטב חרדל.

חברתי הזמינה מדליוני פילה ופירות ים בשמנת רוקפור ותפוחי עץ.

אני אסכם את שתי המנות במילה אחת: אדירות. הסטייק היה עשוי במידה הנכונה (מדיום), ללא חריכות מיותרות, סיבים מעצבנים שנתקעים בשיניים, או שאר תופעות לוואי של בשר שהתפספס.
מדליוני הפילה היו אדירים- רכים, ממש נמסים בפה. חברתי טוענת שזוהי אחת ממנות הבשר הטובות ביותר שאכלה בשנים האחרונות. פירות הים בצלחת היו מגוונים והוגשו בנדיבות. הרוטב היה מיוחד בצירוף תפוחי העץ המקורמלים.

לקינוח הזמנו מילפיי בננות ברוטב קרמל וקוקוס.

שוב, מנה נפלאה שכל מילה נוספת עליה תהיה מיותרת.

השירות היה אדיב מאוד, וזמן ההמתנה לאוכל היה סביר בהחלט.
החשבון הסתכם ב-308 ש"ח. סכום סביר לכל הדעות, שאף הפתיע אותנו לטובה- ציפיתי לחשבון של לפחות 350-400 ש"ח.
* אני רוצה להזכיר ששנינו לא שותים אלכוהול, ולכן לא הזמנו יין. המסעדה מחזיקה בתפריט יינות מכובד, יינות יקרים יותר ויקרים פחות ויש לקחת את העניין בחשבון.

לסיכום: אני ממליץ על המסעדה מכל הלב. חווית הארוחה ב"נחלים" היא אחת מחוויות האוכל הטובות ביותר שהיו לנו.

איך מגיעים למסעדה? נוסעים על כביש 90 לכיוון קרית שמונה.
בצומת המצודות (ליד קניון נחמיה) פונים ימינה לכיוון צפון רמת הגולן/החרמון. מעט אחרי צומת מעין ברוך יש מצד ימין מתחם ובו תחנת דלק ומספר מסעדות. "נחלים" נמצאת בפינה הדרום מערבית, ליד מקדונלד'ס.

אתר המסעדה

* רצוי להזמין מקום מראש.

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 31-05-2008 בשעה 00:36. סיבה: תוספות ותיקונים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:31

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר