לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-06-2008, 18:03
  roeis01 roeis01 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.06
גבר צעיר שחלה במחלה קשה- הקדישו דקה.בבקשה.

27 במאי 2008

אנשים טובים,

אנחנו מתנצלים על הפניה האישית, ועל החדירה לחייכם עם הסיפור שלנו, אבל לפנות אליכם לעזרה, עת צרה היא לנו, זו הדרך היחידה שלנו להציל את יוסי.

עד לפני חודש, היינו אנחנו קהל היעד של מכתבים מסוג זה. עכשיו אנחנו בצד שצריך עזרה.

יוסי שלנו, מלח הארץ פשוטו כמשמעו, רק בן 27, בעלה של תהילה ואבא של איתי בן שנתיים וחצי, שהם לו כל חייו, חש ברע מזה כחודש. בערב יום העצמאות התגלה, כי יוסי החזק החסון והבריא שלנו חלה בסרטן מסוג דנוקרצינומה.

בשקט בשקט, בחרישיות, בלי סימנים מקדימים וללא התראה התפשטה מחלת הסרטן בחלל הבטן של יוסי. סרטן מסוג קשה ועקשן.

הצוות הרפואי בבית החולים איכילוב הבהיר לנו, כי אפשרויות הטיפול בישראל מוגבלות ולהערכתם, תוחלת החיים של יוסי מוגבלת למספר חודשים.

כך, בערב יום העצמאות נפל עלינו עולמנו, בחור צעיר, בתחילת החיים, כשכל האפשרויות לפניו, מוגבל לחודשים ספורים.

כאנשים מאמינים אנחנו מסרבים להשלים עם זה.

לאחר בירורים והמלצות של הצוות הרפואי, הסתבר לנו, כי בגרמניה מיושמת שיטת טיפול שמניבה תוצאות טובות בטיפול בסוג הסרטן בו חלה יוסי.

עלות הטיפול בגרמניה מוערכת, בשלב הראשון, בסכום של למעלה מ- 50 אלף יורו. (עלות הטיפול הכוללת הינה כ- 150 אלף יורו)

זאת הסיבה שהרשינו לעצמנו לפנות אליכם. אנו זקוקים לעזרה כספית.

אנו מגייסים תרומות דרך עמותת "הקרן לטיפוח הרעיון הציוני" (התרומות מוכרות לצרכי מס). להלן אפשרויות העברת התרומה הכספית:
  • תרומה באמצעות צי'ק יש לשלוח לאחד מבני המשפחות ולפקודת "הקרן לטיפוח הרעיון הציוני".
  • תרומה באמצעות העברה בנקאית יש לשלוח לבנק הפועלים סניף 695, מס' חשבון: 595954. את האישור הבנקאי על ההפקדה יש לשלוח למספר פקס: 02-9944521

מעבר לתרומה הכספית, לה אנו זקוקים בשלב זה, נשמח לשמוע גם כל עצה, רעיון ומידע שיכול לסייע לנו במאבק הגדול והקשה שלפנינו.

זמינים בכל שעות היממה – אפרת 050-6285603; משה 054-4861274

תודה מקרב לב,

תהילה, איתי, משפחת שמעוני ומשפחת בן חמו.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-06-2008, 23:17

בעקבות פניות בפרטי: הסיפור לצערי,אמיתי!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי roeis01 שמתחילה ב "גבר צעיר שחלה במחלה קשה- הקדישו דקה.בבקשה."

בחישוב קר אם יש פה -בערך-
100,000 גולשים.

אם רק 10 אחוז מהגולשים(10,000) ישימו במעטפה רק 20 ש"ח(שעת עבודה בשכר מינימום)
אז הסכום הושג והבחור יתרפא לפחות בשלב ראשון לעוד כמה חודשים.

או כמו שנאמר כבר הכנשהו: "כל פרוטה ופרוטה מצטרפים לסכום גדול..."

ולמי שצריך הוכחה:

מספר עמותה 580083541שם עמותה בעברית הקרן לטיפוח הרעיון הציוני והגשמתו המלאה על יסוד שורשי היהדות.שם עמותה באנגלית תאריך רישום העמותה 02/05/1993מלל סטטוס עמותה עמותה מאושרתכתובת רמת הגולן 23, ירושלים, 97703סטטוס ניהול תקין לשנת 2007 ניהול תקיןתאריך סטטוס ניהול תקין לשנת 2007 06/01/2008
(לא קיים סטטוס מעודכן יותר אבל תסמכו עליי שזה בסדר).

נ.ב.
תירוצים מסוג:

"שאחרים יתרמו" - לא יעזור כאן.
"אין לי" - אין לך 20 ש"ח?

מעטפה ובול -3 ש"ח+20 ש"ח או יותר - שמת ושלחת.

תאמינו לי שאפשר לעשות את זה,לא כזה BIG DEAL!

ואגב ,אם לא אמרתי ,תודה מקרב לב לכולם !!!!!!

יהיה טוב.

נערך לאחרונה ע"י roeis01 בתאריך 02-06-2008 בשעה 23:28.
ישן 02-06-2008, 23:43
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי roeis01 שמתחילה ב "בעקבות פניות בפרטי: הסיפור לצערי,אמיתי!"

אתה יודע מה אני חושב?

אם הייתי יכול לתרום נגיד (אפילו 20 שקל) בSMS או במספר טלפון (מהיר) הייתי עושה את זה..

הקטע שזה מדובר בלשלוח וכו' וזה מונע מאנשים כמוני (והוכח גם שלפחות 30% מאוכלוסיית העולם) לתרום בסופו של דבר משני סיבות: שיכחה ועצלנות.

לגבי התגובה של בן אור - הוא צודק.. ז"א מי מאיתנו קרא מכתבים של אנשים חולים או סתם שזקוקים לעזרה כספית - ותרם??!! מי הלך במיוחד לבנק הדואר או שם במעטפה כסף בשביל לתרום?!!
והאם בכל מכתב מרגש שאני קורא אני יצטרך לעשות את אותה הפרוצדורה המעיקה?

שוב, אני חושב שהפתרון לדברים האלה הוא קודם כל - 1.הבן אדם שמבקש תרומה צריך להראות שזה אמין ושהתורם ידע לאן הכסף שלו הולך (ואתזה עשיתם יפה) 2. לעשות ממשק תרומה מהיר (ולציין זאת) ע"י מספר טלפון (רצוי במענה קולי) או הודעה.

ד"א מישהו כבר תרם או חשב לתרום?
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

ישן 03-06-2008, 00:11

נא לא להתווכח ביניכם! בקשר להצעה-הערה טובה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי roeis01 שמתחילה ב "גבר צעיר שחלה במחלה קשה- הקדישו דקה.בבקשה."

אם תוכלו להשאיר את האשכול נקי - אשמח!
(למה לענות?שיגידו מה שרוצים..)

ההערה שלך נכונה חלקית ואני אנסה לעשות משהו בעניין(בתקווה).

לגבי הקושי הענק שכרוך בהשלחת מעטפה לתיבה- קצת לא מסכים איתך.

זה טירחה? אז שלחת מכתב ! מה קרה??

בנק? - פשוט תתקשר בטלפון ותתן הוראה.

וחוץ מזה, אם כבר מחשבים את כל הסיפור
ואתה מעוניין לתרום שזה יפה מאוד -

1000 איש- כ"א שם 250 ש"ח -והגעת לסכום.

לדעתי תוך יומיים גג אפשר לאסוף את כל הסכום.

בכל אופן - תודה על הערתך..

נערך לאחרונה ע"י roeis01 בתאריך 03-06-2008 בשעה 00:15.
ישן 03-06-2008, 00:19
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי roeis01 שמתחילה ב "נא לא להתווכח ביניכם! בקשר להצעה-הערה טובה."

250 שקל? ואם מחר יבוא עוד מישהו ויפתח אשכול כמו שלך עם סיפור נוגע ללב אני גם יתן לו 250 שקל?

זה לא עובד ככה, ותאמין לי שאני מבין אותך.. אם אני הייתי במצב שלהם הייתי חושב למה אנשים לא יכולים לתרום רק 5% מהמשכורת החודשים שלהם .. אבל הקטע הוא שתמיד יש את התרומות האלה ואם היום אני יתרום לך- אז מחר אני ישאיר בן אדם מתוסכל שגם לא יבין למה אני לא יכול לתרום רק 5% מהמשכורת..

אותו הדבר לגבי המעטפה - אני לא דיברתי באמת על עצמי אלא על אדם שיושב בפורום (או בכל מצב אחר) והדבר האחרון שמעניין אותו זה לקום ולהכין מעטפה עם מזומנים (זה נראה טיפשי- הרי זה רק מעטפה! אבל תשווה את זה ל- "רק 5% מהמשכורת..).
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

ישן 03-06-2008, 16:00
  saratal saratal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.08
אני מכירה את יוסי ותהילה שמעוני
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Quick שמתחילה ב "בדקתי עכשיו ומסתבר שאתה שקרן עלוב ורמאי"

והסיפור הוא אמיתי לגמריי. אין כול אפשרות לטפל בו בארץ. הם זוג מקסים חברים כבר מהתיכון. אפרת היא אחות של תהילה ולכן כבר שמה הוא לא בן חמו. קשה מאוד לפתוח עמותה כ"כ מהר כשחייו של יוסי תלויים מנגד והטיפול הוא דחוף. אני מבינה את החשדות שיש לכם כי היו דברים מעולם, אך למשל אני מכירה אותם כי גדלנו באותו מקום, אין לי קשר אישי אליהם ובגלל שגדלתי אותו מקום אני מכירה אחים שלהם וחברים שדרכם הגיע אלי הסיפור, מאוד הזדעזעתי ולכן חיפשתי באינטרנט לראות אם הצליחו להפיץ את העניין והגעתי לפורום הזה. אני מקווה שכמה שיותר ירתמו לעניין ושכולנו לא נזדקק לעזרה כזאת לעולם.
ישן 03-06-2008, 16:49
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי saratal שמתחילה ב "אני מכירה את יוסי ותהילה שמעוני"

אוקיי.. זה כבר מתחיל מאד להיות מסריח ואני לא אוהב את זה..

איך פתאום בא מישהו - שלא היה בפורום מעולם והתגובה שלו על זה היא ההודעה הראשונה שלו והוא "במקרה" חבר של אלה שצריכים תרומה ובא להגן על זה?

כמה זמן לקח לך להחליף שם משתמש מ-roeis01 ל- saratal ???

תגיד אתה עושה צחוק???!!!

אני אישית הולך לחקור (ואולי לערב את המשטרה) אתהדבר הזה.. לברר מי הם באמת יוסי ואפרת בן חמו ולראות למי שייך החשבון בנק הזה...

למנהלים: האם אפשר לראות אם באמת השמות המשתשים ( saratal ו- roeis01) הם בעלי אותו כתובת IP...

אם אני ימצא איזשהוא רמאות מוכחת (ויש לי קשרים..) אני יערב בזה גורמים משטרתיים..

אם באמת מדובר ברמאות זה הדבר הכי נתעב וזדוני שנתקלטי בו אי פעם...

ישן 03-06-2008, 17:02

הנה התגובה: אתם ממש אבל ממש לא בכיוון וזו לא הונאה.

הגיע אליי מייל - פרסמתי אותו כאן בפורום.

זה הכל. לא שרשרת לא שום דבר.
(מה הקשר בכלל? יש לך מושג מה זה מכתב שרשרת?
ביקשתי ממך לשלוח לעוד 5 אנשים? נו באמת)

יש לך שם טלפונים -

אני אישית לא מעיז להטריד אותם בדבר כ"כ אידיוטי :

"תשמעו, אתם אמנם במצוקה, אבל רצינו לוודא שזה אמיתי"...

אין לי בעיה - הטלפונים מולך.תתקשר.

אין לי גם כל כוונה להתקשר לבנק ולהזים את השמועות שלך.

כי אני כ"כ בטוח שיש חשבון כזה ושיש עמותה כזו -ש אני אפילו לא בודק את זה!

בקיצור-

אני מבין את החשדות ובעיקר מבין את ה"בגרות" הנפשית שלך.

תעשה עם זה מה שאתה מבין.

נערך לאחרונה ע"י roeis01 בתאריך 03-06-2008 בשעה 17:12.
ישן 03-06-2008, 17:35

מאחר ואין לכם משהו יותר חשוב לעשות מאשר לנסות להיות "אמיל והבלשים"

אז אני בהחלט לא מתרגז - (וגם לא רגוע :-) מר חושחש הבלש....)
וגם הקול שלי לא רועד או לא יודע מה שאתה רואה בראיה העל-חושית שלך.

:-)אתה פשוט מצחיק אותי :-)

אני חוזר שוב- תגידו מה שאתם רוצים.באמת שזה לא מזיז לי.
אני ממש צד קטן מאוד בעניין.קיבלתי מייל.ופרסמתי.זה הכל.

נ.ב בגלל מה שכתבת(חתולים)- התקשרתי:

הטלפון כן ענה וכן ענו לי וכן יש כזה דבר!

למה אתם מתנהגים כמו איזה ילדים בני שנה ?????

אתם (רובכם)בסה"כ אנשים משועממים
שסתם מקלידים דברים בלי לדעת בכלל.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:41

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר