לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-06-2008, 19:06
צלמית המשתמש של genisher
  משתמש זכר genisher genisher אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Adarhay שמתחילה ב "דייג בשקיעה"

תמונה טובה.
צולמה ביחד עם "ציור השמן"?

שים לב שכנראה ביצעת חידוד יתר, ועל כן נוצרו לך אותן הילות בהירות (בד"כ מופיעות באזורים של מעבר חד בין גוונים כהים לבהירים).
במקרים כאלה, אני עובר עם מברשת ההיסטוריה ברדיוס קטן על האזורים הנ"ל, ומחזיר אותם לאיך שהם היו רגע לפני החידוד עצמו. כך מתקבלת תמונה חדה, אבל ללא תופעות הלוואי המעצבנות...

כמו כן, אני רואה (ומניח) שאת החידוד ביצעת לאחר המסגור, דבר שפגע בקו הלבן הדק של המסגרת שלך (שים לב שהוא כאילו קיים, אבל גם לא...). נסה לחדד ורק לאחר מכן למסגר, ותראה את השיפור בתוצאה.

"Take only Photographs, leave only Footprints"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-06-2008, 20:33
  Adarhay Adarhay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי genisher שמתחילה ב "תמונה טובה. צולמה ביחד עם..."

כן
אתה צודק לגמרי לגבי כל הטיפים של העריכה. אני גם תמיד פועל לפי כל מה שאמרת (תמיד מפעיל את התמונה על שכבה חדשה, מחדד אותה מוריד שקיפות לפי הצורך ומוחק את החלקים שלא טובים לי ובמידה וצריך גם מוריד את השקיפות של המחק)
וגם ממסגר רק אחרי הכל.. אם יוצא שאני צריך להפעיל את התמונה שוב על שכבה חדשה כדי לחדד אחרי ששמתי את המסגרת אני פשוט מסתיר אותה ואז מפעיל(הפעלת התמונה על שכבה=שכבה חדשה>apply image<image)

התשובה הפשוטה היא שלאחר ששמרתי את התמונה על המחשב, מכיוון שהיא הייתה יותר גדולה מהגבלת הגודל בפורום, הכנסתי אותה לפוטושופ כדי להקטין. בגלל ההקטנה התמונה נעשתה פחות חדה אז חידדתי קצת את התמונה - שאותה הכנסתי לפוטושופ כjpeg - וזה היה די חפיף.

ישן 06-06-2008, 03:19
צלמית המשתמש של coolpix
  coolpix coolpix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Adarhay שמתחילה ב "דייג בשקיעה"

היי אדר (מצטער עם טעיתי בשם)
אהבתי את הפריים שיצרת פה... באמת יופי של ביצוע.
לטעמי הפריים לא היה אותו פריים ללא הדיג הקטן הזה שם ברקע...
איני מסכים כאן עם האמרה "קטן מידי בפריים"
תמונות נוף דומות לאלו עם צבעים דומים אפשר לראות כול יום עשרות פעמים ובכול פעם שיש איזשהו פרט קטן שמבדיל אותך מהשאר אז התמונה שלך עולה רמה וניזכרת טוב יותר מהשאר..
במידה והיית מוריד את הדיג או מחכה שהוא יצא מהפריים את האמת איני יודע עם הייתי מתעכב על הפריים וממשיך לראות עבודות אחרות.
כמובן שהצבעים פנטסטים והקומפוזיציה שלך טובה ובכלל יש זרימה טובה בפריים והעיבוד יושב טוב אבל שוב כול אלו הם פרטים טכניים שכול אחד שיקרא ספר שניים ידע לעשות בידיוק כמוך..
הפכת את הדייג ל"נושא" בתמונה ולדעתי הוא בהחלט מספיק חזק בישביל להיות בהקשר כולשהו לכותרת. לא בהכרח אותה כותרת שבחרת אך משהו לכיוון שלו.

אהבתי.

(איני מבין מדוע 70% מהמגיבים מדברים בעיקר על בעיות טכניות בפריים עם זה חידוד יתר עם זה הילה מסויימת באזור שרק הוא רואה וכדומה.. כיאלו אנשים אשכרה מחפשים את זה? את הטעיות ואת האי שלמות הזו בכול פריים ופריים? )
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

נערך לאחרונה ע"י coolpix בתאריך 06-06-2008 בשעה 03:25.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:50

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר