לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-06-2008, 02:58
  avirano avirano אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי oiboot שמתחילה ב "כמה שאלות של מלש"ב על מערך הנ"מ"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי oiboot
שלום.
כמה שאלות על מערך הנ"מ:
- לאיזה זרוע צבאי משתייך הנ"מ - לזרוע האוויר או זרוע היבשה?
- האם נ"מ נחשב למערך קרבי או יחידה קרבית או חיל קרבי או משהו קרבי בכלל ^^?
- מה המשכורת הממוצעת של נ"מ והאם יש תוספות כלשהן, כגון תוספת על קרביות וכו'?
- מה הסיכוי שלי להתקבל לסטינגריסטים (ברקן) אם יש לי פרופיל 72 (עיקום עמוד שדרה במידה די סבירה - לא יותר מ10 מעלות, וPES PLANUS) וכעיקרון אמורה להיות קב"א מעל 40?
תודה רבה.

1. אוויר.
2. כמה בתאכלס הם נלחמים אני לא יודע, אבל ההכשרה שלהם היא הכשרה של לוחם. 05 אחרי אימון מתקדם או 07 אני לא יודע. נראלי ש03 ואח"כ השלמה ל 05 - לא בטוח.
3. כמו של לוחם 700 שקל בערך.
4. אין לי שמץ של מושג.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-06-2008, 14:37
  רועיא רועיא אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.08
אני מתגייס לשמה באוגוסט בעזרת השם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי oiboot שמתחילה ב "כמה שאלות של מלש"ב על מערך הנ"מ"

אני מתגייס לשמה באוגוסט בעזרת השם.

ומימה שאני יודע הם עושים טירונות 03 הם עושים 03 כי הם לא צריכים יותר מזה בידיוק כמו שיריון או תותחנים שהם גם עושים 03 כי הם לא צריכים יותר מזה.
והם שייכים לחיל האוויר זתומרת יציאות הביתה זה אם המדים של החיל.
הם נקרעים מערך קרבי.
ובטח שהם נחשבים לקרבי.
הם עושים חצי שנה קו צפון חצי שנה קו חי"ר.
וזהו בכללי.
חבר משרת שמה והוא מספר שהוא נהנה מכל רגע הוא עדיין בטירונות.

ובקשר לאם תוכל לשרת שמה עם פרופיל 72 אני חושב שכן אבל אתה אומר שיש לך בעיות בגב אז זה בעיה בגלל שסוחבים את הטיל סטינגר שהוא מאוד כבד אז אני לא יודע אם הצבא יסכם לכך.
תברר את העינין הזה אבל בתכלבס אם תלכם להיות בסטינגר אתה תקבל.

נערך לאחרונה ע"י רועיא בתאריך 04-06-2008 בשעה 14:41.
ישן 06-06-2008, 10:56
  avim1 avim1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.06

ציטוט:
במקור נכתב על ידי oiboot
שלום.
כמה שאלות על מערך הנ"מ:
- לאיזה זרוע צבאי משתייך הנ"מ - לזרוע האוויר או זרוע היבשה?
- האם נ"מ נחשב למערך קרבי או יחידה קרבית או חיל קרבי או משהו קרבי בכלל ^^?
- מה המשכורת הממוצעת של נ"מ והאם יש תוספות כלשהן, כגון תוספת על קרביות וכו'?
- מה הסיכוי שלי להתקבל לסטינגריסטים (ברקן) אם יש לי פרופיל 72 (עיקום עמוד שדרה במידה די סבירה - לא יותר מ10 מעלות, וPES PLANUS) וכעיקרון אמורה להיות קב"א מעל 40?
תודה רבה.

1. לחייל האוויר ,אבל היחידה כפופה לאג"מ (תברר מזה )
2.זאת יחידה קרבית , בדיוק כמו כול חייל אחר .
3.קרבי לכול דבר המשכורת זהה לזה שמשרת בדובדבן .
4.קלוש אם בכלל .סטינגר הם חירינקים לכול דבר הסף הוא 82 אבל ישנם יוצאי דופן .
5.קב"א 40 ??!?!? לא נראה שבכלל מגייסים כאלה. הקב"א הכי נמוכה שראיתי אצל קרביים הוא 45 .בכול מקרה אל תדאג לקב"א .

6. סטינגר מסיימים את הטירונות כ 03 אבל משלימים ל 05 בשילוב עם פעילות מבצעית(לדעתי זה יותר חכם).

נערך לאחרונה ע"י avim1 בתאריך 06-06-2008 בשעה 11:00.
ישן 06-06-2008, 17:25
  avim1 avim1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.06
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Asafus שמתחילה ב "מספיק עם ההנפצות. הנ"מ לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Asafus
מספיק עם ההנפצות. הנ"מ לא כפוף לאג"מ בשום צורה שהיא. מי שמפעיל את הנ"מ הוא חיל האוויר ולא אף גורם אחר בצבא. אין שום הגיון שמערך ישתייך לזרוע אחת, ויופעל ע"י המטכ"ל.
ברקן לא עושים שום השלמה ל-05. היחידים בברקן שהרובאות שלהם עולה הם בוגרי קורס מפקדים (לרובאי 06 פיקודי או שטות בסגנון), ואפשר להעלות את הרובאות פעם נוספת בקורס קציני יבשה בבה"ד 1 (אין לי מושג לאיזה רמה. בשני המקרים לוחמי כל המערכות מגיעים לאותה רמת רובאות). בכל מקרה,רמת הרובאות זה הדבר הכי לא מעניין בצבא, צאו מהראש הזה כבר.

אני יענה לכם:
1. הנ"מ מבחינה מבצעית כפוף לאג"מ,בשונה מחי"ר (לידע כללי גם הנדסה, שיריון ועוד כמה יחידות כפופות לאג"מ,אני ממליץ לך לבדוק מי זה ומה הוא עושה לפני שאתה מקשקש )

2. יכול להיות שאני טיפה לא מעועןדכן היתי בנ"מ מחזור מרץ 06 , זה המידע שאנחנו קיבלנו (הייתי בסטינגר) . המפקדים שהגיעו מהסוללת אמרו לנו כמו כן הלוחמים של גדוד גולן אישרו סופית את מה שהיה לי טיפה לא ברור(כול מי שדברתי איתו טען שהוא מוסמך 05 ) .
ישן 21-06-2008, 12:44
  רועיא רועיא אינו מחובר  

למה אתה אומר סתם "אין שום סיבה לא להתקבל לברקן עם פרופיל 72, בדיוק כמו שאפשר להגיע לטק"א עם פרופיל 72 או עם פרופיל 97 אפשר להגיע לברקן עם פרופיל 72 או 97" הקשר שבן בקרן לטק"ה הוא שונה לגמרי והבקרן הם יותר בהרבא יותר בשטח מאשר הוק (אם בכלל אתם בשטח)זה לא שאני מזלזל חס וחלילה אבל לברקן צריך פרופיל 82 זה גם הסיבה שלרוב לוקחים את רוב אלה שאם ה"פרופיל הנמוך" להיות בטקה מאשר בברקן אבל מי שנלחם להגיע לשמה עם 72 אז הוא יכול כי תמיד יש יוצאים מהכלל הבנתי את זה כי באתר יחידה אחד אמר לי שהוא עם פרופיל 72 והוא נלחם להתקבל לברקן והוא קבל.

שבוע טוב.

נערך לאחרונה ע"י רועיא בתאריך 21-06-2008 בשעה 12:47.
ישן 14-07-2008, 18:08
  רועיא רועיא אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי NBAstyle שמתחילה ב "אתה מזלזל ברועיא ? מילותיו..."

חח מה בגלל שאתה בהוק אתה ישר מגן על איפו שאתה נמצה בא אה ? טוב זה לגיטימי.
ואל תגיד סתם אני לא אמרתי שפטריוט והוק הם ג'ובניקים את זה אתה אמרתה אם אמרתה דבר כזה כנראה זה נכון אני לא יודע אבל מה שאמרתי זה שהם לא בשטח ולא עושים קוים הם נמצאים בבסיסים.
למה אתה ראיתה שאני מזלזל בהוק או בפטריוט ? למה אתה סתם מדבר ?
הוק ופטריוט עושים עבודת קודש תכלס מבינהם עדיף את הפטירוט בגלל התנאים הטובים שיש בפטריוט חוץ מזה שתיהם באותו סיגנון.
אבל מבין שלושתים זה תלוי מה כל אחד אוהב מי שרוצה תנאים טובים ושרות עם מחשבים ומכמים וכו' שילך להוק או פטריוט ומי שרוצה קרבי יותר וקצת יותר מאודגר שלא מזיז לו ממש מתנאים טובים וכו' שילך לסטינגר זה מה שאמרתי וזה מה שאני ממשיך להגיד.

נערך לאחרונה ע"י רועיא בתאריך 14-07-2008 בשעה 18:14.
ישן 14-07-2008, 21:41
  רועיא רועיא אינו מחובר  

לא נכון להגיד שיש להם קיצוצים כי תכלס זה שייך לחל האויר ולחיל האויר מקבל הכי הרבא כסף מהממשלה והוא הכי מושקע ובשנים האחרונות בגלל האיומים הגדולים על כך שרוצים לפגוע בנו בטילים ובכל מני איזורים מסווגים כמו הכור בדימנה וכמו בסיסים של חיל האויר וכו' אז מערך הנ"מ פרוס עם סוללות פטריוט הוק וחץ שהם מגנים עליים מפני מטוסים ומפני טילים שככה להגיד שעושים להם קיצוצים ממש לא נשמע לי הגיוני.
בפורום באתר "עולים על מדים" אחד הקצינים ששאלו אותו שאלה דומה אז הוא אמר שמערך הנ"מ נמצא בתנופה,תכלס צריכים להשקיע על המערך הזה אם לא משקיעים מספיק כי באמת הם חשובים כי באמת יעלה לנו ביוקר אם תהיה מלחמה גם באבדות וגם בטנקים וגם יפגע לנו באזרחים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:21

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר