לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-03-2005, 19:32
  Weedy Weedy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.03.05
חברה תעזרו לי בבקשה לתרגם מדריך באנגלית ליצרת LIGHT SABER

Ok...Start off by making a movieclip;call it light saber.Now make two layers call the top layer glow and the bottom layer handle.Ok now to make the the 'light'-ness.Draw a Rectangle on the top layer.Delete te lines sorounding it .select it and go to the modify dropdown menu.then goto shape->soften fill edges.A menu will pop up,for the distance enter 15 px,set the number of steps to 50 so it looks nice,and finally select the bubble next to expand and hit ok.Now Delete the inner most rectangle.now select the inner most ring of the fade...then modify->shape->soften fill edges.Leave everything the same exept change the direction to Insert.Now create a handle so that your character may hold the lightsaber.And there you have it!You can also use the Soften fill edges option to create cool effects like light from a candle.

עכשיו אני מבין אנגלית מצויין ואני מבין פה הכול אבל אני צריך עזרה יותר בפלאש מאשר באנלית...זאת אומרת יש פה כאלה מוסגים שאני לא מבין בכלל משהו יכול לתרגם לי בבקשה את זה ולעשת לי בדריל קצר קצר בעברית רק בשביל שאני מבין?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-03-2005, 23:32
  idan12 idan12 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.01.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Weedy שמתחילה ב "חברה תעזרו לי בבקשה לתרגם מדריך באנגלית ליצרת LIGHT SABER"

[QUOTE=Weedy]

Ok...Start off by making a movieclip;call it light saber.Now make two layers call the top layer glow and the bottom layer handle.Ok now to make the the 'light'-ness.Draw a Rectangle on the top layer.Delete te lines sorounding it .select it and go to the modify dropdown menu.then goto shape->soften fill edges.A menu will pop up,for the distance enter 15 px,set the number of steps to 50 so it looks nice,and finally select the bubble next to expand and hit ok.Now Delete the inner most rectangle.now select the inner most ring of the fade...then modify->shape->soften fill edges.Leave everything the same exept change the direction to Insert.Now create a handle so that your character may hold the lightsaber.And there you have it!You can also use the Soften fill edges option to create cool effects like light from a candle.

או קיי....תתחיל על ידי הכנת מווי קליפ:תקרא לזה light saber ועכשיו תכין שני ליירים ותקרא לשכבה העליונה glow ולשכבה התחתונה handle.
עכשיו כדי ליצור את האור תצייר אליפסה בשכבה העליונה.
תמחק את הקווים הסובבים אותו.
עכשיו תלחץ עליו ותלך לטפריט modfly ותלך ל shapes ---> soften -fill fill edges תפריט יודפיע למרחק תאשר 15 פיקסלים ותסים את מספר הצעדים ל50 כדי שזה יראה נחמד,ולבסוף בחר את הבועה ליד הרחבה ותלחץ אישור.עכשיו תמחק את האליפסה הכי פנימית.עכשיו תבחר את הטבעת הכי פנימית לעמעם.ואז modefly>shape>soften fill edges.תעזוב הכל באותה תצפית תשנה את הכיוון להכניס.
עכשיו תיצור דבר שיהיה גריר שהדמויות שלך יוכלו להחזיק את הlight saber .והנה לך בלה בלה.
בהצלחה!

ישן 12-03-2005, 12:56
  Weedy Weedy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.03.05
או תודה רבה רבה לך שתרגמת בזכותך עכשיו הבנתי איפה אניי לא מצליח!
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי idan12 שמתחילה ב "..."

חחח
תמחק את האליפסה הכי פנימית.עכשיו תבחר את הטבעת הכי פנימית לעמעם.ואז modefly>shape>soften fill edges.תעזוב הכל באותה תצפית תשנה את הכיוון להכניס.
עכשיו תיצור דבר שיהיה גריר שהדמויות שלך יוכלו להחזיק את הlight saber .והנה לך בלה בלה.
בהצלחה!
סקטעה הזה....דבר ראשון הכול יוצא לי טוב סבבה הכול מצויין זה מה שהיה לי גם במדריך באנגלית הגעתי עד לשלב הזה וזהו! עכשיו בוא תראה מה זה דבר ראשון מה זה אליפסה פנימית?!!!

וחוץ מזה אני חושב שאתה צריך להשתמש בריבוע בשביל לעשות את הצורה כי ככה נראה לי היה כתוב אבל אני וראה שזה לא חשוב..עכשיו איך לעזאזל אני מוחק אליפסה פנימית?!! אין אצלי שום אליםפסה פנימית ואחרי זה הוא עוד אומר לי לעמעם? זה יענו FADE נכון?! עכשיו איך אני עושה את זה גם כן?!!

ואחרי זה עוד פעם לעשות את MODIFY הזה ושמה מה לעשות את אותם הפונקציות כמו בהתחלה?!
15 ו 50?! קיצר את החלק הזה אני לא מצליח להבין. תודה למי שעוזר
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:52

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר